Skocz do zawartości

Obrazek tytułowy do "Kindness and Loyalty" - szukam artystów i grafików


Gość

Recommended Posts

Poszukuje jak widać w tytule tematu: artystów i grafików komputerowych.

Bardzo zależy mi na posiadaniu obrazka tytułowego do mojego opowiadania "Kindness and Loyalty". Na FGE gdzie wstawiłam również ten fanfic jest obrazek zrobiony jedynie w Pony Generatorze, a więc jak się domyślacie... kiepsko trochę ;/

Co powinien przedstawiać obrazek? No cóż. Tym, którzy nie czytali mojego opowiadania dam parę pomysłów. 

- Jeden z nich to obrazek parki pegazów, których link do obrazka z generatora powinien być na końcu posta. Pozy jakieś jak przytulanie, czy leżanie na chmurach przy zachodzie słońca (była taka scenka w opo.) Metoda nie gra tu roli, byle to nie było w paincie robione xD

- Druga to obrazek przedstawiający Domi (tą brązową klacz z obrazka) i jej złe alterego, do którego też dam linka do obrazka. Tu w sumie sposób dowolny. 

Co do szczegółów, własny pomysłów itp. Piszcie tu lub jak wolicię na PW. A tu linki do obrazków bohaterów:

Domi i Prank (główni bohaterowie)

Domi i Nika (alterego Domi) - co do tego to jeśli chcecię narysować każdą z osobna, odzielnie to Nika ma już trochę inny koloryt. Nie jest ciemno brązowa tylko szara, a jej grzywa ma czarny kolor. Oczy natomiast są zimnego błękitu. 

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc, a i dopiszę artystę do osób, które wsparły pracę nad fikiem :) Czekam na Wasze zgłoszenia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego, żeby zmieściło się bez pomniejszania na tej stronce ;)http://www.fge.com.pl/2013/04/fanfik-kindness-and-loyalty.html

Lub jeśli się tak da. To narysować trochę większe i zmniejszyć  jakoś bez utraty jakości. Sorki za mój brak wiedzy na te tematy. Jeśli dalej średnio wiesz jak zacząć, to najwyżej zapytam się koleżanki informatyczki o to czy kogoś xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystkich chętnych do zrobienia rysunku tytułowego zapraszam! To, że jedna osoba się zgłosiła to nic nie znaczy ;) A też ja będę miała więcej do wyboru ^^ Po jakieś pytania czy porady zapraszam na gg czy pw. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...