Skocz do zawartości

Twórczość Cadence


Recommended Posts

Rysunki ładne, ale dlaczego kaleczysz to forum tak mało oryginalnym nickiem to nie wiem.

Daffy? Really? :D  No przepraszam, ale na razie nie mam oryginalnego nicku <(._. <) No wiem Daffy i królik bugs ;-;

 

PS. masz jakieś uwagi co do rysunków? 

Edytowano przez Princess Cadence
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Refresh

Kolejny rysunek tym razem Average no ale skaner naprawiony ale cienie zjadł ;c A i zjadł troszkę włosów tak wgl w realu jakoś to lepiej wygląda ;P

 

No ale proszę o więcej komentarzy i krytykę no to czas na naszą bohaterkę oto Average!!

 

mCtYFMw.jpgOk mój avek dodałem badziewną tęczę :D Oczywiście która się nie zmieniła a avka trochę przerobiłem soorka za te okropne kolory no ale nie mam takich kredek ale widziałem że są takie kolory w " mazakach " firma ta zwie się Promarker podobno świetne te "mazaki" każdy kolor mają itd

 

gDylQxz.jpg

Edytowano przez Princess Cadence
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobiłem soorka za te okropne kolory no ale nie mam takich kredek ale widziałem że są takie kolory w " mazakach " firma ta zwie się Promarker podobno świetne te "mazaki" każdy kolor mają itd

Promarkery kosztują 10zł/jeden marker i są narzędziem dla profesjonalistów/rysowników o dosyć zaawansowanym skillu.

Nie mam siły się już dziś produkować, więc powiem krótko: wszystkie rysunki są krzywe, obrzydliwie pokolorowane, anatomicznie wołają o pomstę do nieba. I ta przerysowana Cadance... u mnie masz dożywotniego minusa. Raz, że zniszczyłeś jeden z najlepszych fan artów Kredensa jakie moje oczy widziały, dwa, że przerysowałeś. I to cholernie kiepsko przerysowałeś.

Po coś ludzie chyba tworzą tutoriale rysowania kuców, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie widać,że Twój skaner to żarłok. Czasami w takiej sytuacji lepiej zrobić zdjęcie niż pozwalać tak bezkarnie się obżerać kolorami takim głodnym skanerom. Powinnaś jeszcze trochę poćwiczyć, czyli więcej rysować i zrobisz szybki postęp.Widać,że nie boisz się kredek i to jest ogromny plus! Promarkery z tego co wiem są bardzo drogie, prawde mówiąc nigdy nie były przeze mnie używane, więc się nie wypowiem czy warto. Za to polecam farbki. Jak się nauczysz nimi posługiwać i będziesz śmigać kolorami będzie super efekt. poza tym można też poprawić te 'niedomalówki' kredek farbką by pogłębić kolor. Co do anatomii, widzę że są spore problemy. Nie nauczysz się anatomii przerysowując. Faktycznie polecam tutoriale, jest ich masa na deviantarcie, jak z nimi się pobawisz bardzo szybko ogarniesz niezbędne podstawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...