Skocz do zawartości

Plemiona


Nevermore

Recommended Posts

Witam serdecznie! To mój pierwszy post - niestety w tak niekucykowym dziale :twiblush: . Gdzieś jednak trzeba zacząć, co nie?

Ale do sedna: szukam ekipy z którą mógłbym sobie pokucykować na plemionach. Na razie mamy 21 osób, startujemy na św 76 albo 77 gdy zostanie uruchomiony. Zapewne we wrześniu. Najchętniej wziąłbym wszystkich chętnych :ajhug: , jednak nasz szefu ma wysokie wymagania. Dlatego Proszę aby pisały do mnie osoby z doświadczeniem.

Moje gg 10653499

Aktualnie gram na św 75. Jeśli tam również ktoś ciśnie to pisać mi na PW. Mój nick to: nevermore...

Edytowano przez Nevermore
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ponawiam pytanie wyżej. Czy ktoś może ma ochotę na małą współpracę w plemiona? Ostatnio pojawiły się nowe światy, na których można by stworzyć potężnie prosperującą społeczność bronies.

Już widzę te komentarze w stylu. "Rozniosły nas jakieś pedalskie kucyki"

Może ktoś chętny na grę? Świat 78 Gracze na tą chwilę dopiero rozpoczynają rozgrywkę wszelaką. Dlatego uważam, że to najlepszy moment na rozpoczęcie gry. Chętni niech piszą na GG z Mailem do zaproszenia, w ten sposób dodatkowe punkty podniosą statystki, zamiast iść gdzieś w pusty eter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...