Skocz do zawartości

Ogłoszenia graczy


kapi

Recommended Posts

Tak sobie myślałem i myślałem... skoro ja czasami chcę coś ogłosić, to może Wy także, dlatego powstaje ten poddział. Wszystko co chcecie ogłaszać piszcie tutaj, czy to będzie zgłaszanie wyjazdów czy urlopów bez neta itp, które zmuszą Was do chwilowego zaprzestania uczestniczenia w sesji, czy zapytania do innych graczy czy pozwolą dołączyć komuś innemu do sesji, mi to w sumie obojętnie, jednakże warto, ażebyście mieli taką możliwość, a zatem otrzymujecie specjalnie dla Was ten oto poddzialik :pinkie3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Okey ludzie, mam wiadomość od kapiego, bo mnie poprosił, abym wam powiedział, że z powodu zmian serwera na forum nie może się dostać na forum, więc zaproponował, że nasz RPG i inne odbędą się na skype albo na czymś innym (możecie podać propozycję), jeżeli chcecie nadal grać.

Edytowano przez MasterDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Po pierwsze, ok miłego rozeznania :pinkie3:

 

Sprawa odnośnie przekleństw: Mówisz odnośnie Średniowiecznej Equestrii, w poszukiwaniu harmonii, czy i tego i tego? (Chcę wiedzieć, gdzie ogłosić Twój postulat, a konkretnie nowy przepis.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, ok miłego rozeznania :pinkie3:

 

Sprawa odnośnie przekleństw: Mówisz odnośnie Średniowiecznej Equestrii, w poszukiwaniu harmonii, czy i tego i tego? (Chcę wiedzieć, gdzie ogłosić Twój postulat, a konkretnie nowy przepis.)

Dzięki.

 

Tak Panda Hipis przedostatni wpis słowo na "z", bez przesady tak odnosić się do postaci innych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

do wszystkich co to czytaja.... hmmmm głupia sprawa :/ Pierwsze napisałem że zrobie wam rysunki postaci z sesji lecz....

U mnie w pracy rozpoczał się sezon produkcji na święta. tzn sklepy do których wysyłamy towar rozpoczeły wyprzedaż więc zazwyczaj jak ide na 15:00 do pracy to zamiast wrócić o 11:00 to wracam gdzieś 1:00 - 2:00 (ale zapowiadaja ze w ostatnich dniach tego tyodnia bedziemy kończyć ok 3:30 - 4:00 ) wiec zaraz po świętach wezme sie za prace rysunkową :)

 

pozdrawiam

Guardian

 

Ps. Kapi jak nie zdasz tych sprawdzianów to Wiktor wyjdzie z sesji i tak ci nakopie ze zdasz poprawke śpiewajaco :D

Edytowano przez Sierżant Guardian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Nie musi bo wstępnie Mu pozwalam, chodzi o to, że każdy gracz musi wyrazić zgodę i dlatego się pyta, przecież każdy ,kto nie dołączył na początku tak miał.

 

PS

Podejrzewam, że nie każdy czyta te ogłoszenia, więc jeśli nie będzie odpowiedzi to powysyłaj PW :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...