Skocz do zawartości

Ogłoszenia graczy


kapi

Recommended Posts

Sesja jest tak na prawdę skrytymi alfatestami (bo jeszcze nie beta) mojego autorskiego świata "Equestria w ogniu" oczywiście jest tam jeszcze wiele niedopatrzeń ,ale sprawdzam, a jednocześnie ubogacam świat. Miał być także sprawdzeniem mechaniki, jednak z powodu udoskonalenia tamta sprawdzana poszła w odstawkę i jestem w trakcie zmian. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No, dobrze trafiliście czasu mało i jeszcze mniej, waham się nad wydaniem takiego mało przyjemnego oświadczenia w związku z tą sytuacją, które chyba podam do wiadomości jak będę miał czas...

 

Na razie jednak i tak muszę dokończyć post do harmonii. (zajmuje mi tak długo bo chyba będzie jednym z dłuższych)(dużo ogarnięć kwestii pozasesyjnych) Przykro mi, że musicie tyle czekać i przepraszam za to. Jeśli kiedykolwiek będę tak znikać na dłużej to na 99% będzie to spowodowane dużą ilością pracy do szkoły. Jakby co zawsze możecie pisać na PW, staram się je przeglądać i odpisywać codziennie, ale pamiętajcie, że przeglądanie ich to także poświęcenie czasu, więc błagam nie zalewajcie mnie bezsensownymi wiadomościami. (podaję tak ogólnie, bo jeszcze nigdy ewidentnie takiej nie dostałem) (PS wiadomości w stylu co tam u Ciebie? nie są bezsensowne :pinkie3:)

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się zastanawiam.... Jak by wyznaczyć w sesjach osobe co ogarnia wszystko i pod koniec (przed postem MG) wypisuje w skrócie co się stało, kto komu chce zrobić kuku i inne tego typu sprawy. Według mnie to by ułatwiło Kapiemu sprawe czytania (np 10 stron przeglądania jest meczące). A jak wy myślicie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Tak więc kapi, muszę zrezygnować z ostatnich dwóch sesji, naprawdę dobrze mi się pisało na twoich sesjach mało jest tak dobrych mistrzów gry z taką wyobraźnią jak Ty.

Również wszystkim uczestnikom dziękuję za pisanie w multisesji.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt i błogosławieństwa bożego w tak piękny dzień jak Wielkanoc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...