Skocz do zawartości

Trixie


Geledrin

Recommended Posts

No u ish no dat duud. U sawkz!

Nie lubię Trixie. Głupia gęś.

reakcja Trixie na każdy hate:

"COME FORTH, THUNDER OF THE GODS!

THIS ENDS HERE- INDIGNATION!"

Dołączona grafika

hejterzy mają przesrane :D

everyone hates Trixie? nie ma problemu mała duszyczko, Nightmare Moon zawsze pomoże tym znienawidzonym przez świat

Dołączona grafika

aż dziwne że nie znalazłem tego wcześniej O_o

oj coś czuje że mam kolejny temat do dodawania memów/artów szczególnie, że mało kto zagląda do tematu z NMM ]:<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, jeśli taki los ją czeka, bo nikt jej nie lubi, to trzeba to zmienić!

Wystarczy, by nie była taką durną babą -.-

gdy światło nie ma dostępu do duszy to wtedy mrok zajmuje jego miejsce, zależy tylko co osoba zrobi z tym mrokiem w środku: zemsta, zapanowanie nad światem, mord, etc... a może jednak dzięki temu będzie w stanie znaleźć miejsce w społeczeństwie ("Past Sins" i Nyx siedzą mi w głowie): przykład nawet w takim StarCrafcie 1 =

którzy przy pomocy cienia (void) zyskali nowe moce zostali odrzuceni przez resztę populacji protossów i wygnani z ojczystej planety, ale gdy trzeba ratować galaktykę i resztę własnej rasy przed Zergami, pomagają im.

I dlatego wole ciemną stronę bo jest nieprzewidywalna ^^

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna strona jest mimo wszystko lepsza. Mroczna jest z reguły zła, a jeśli nie jest zła, to na pewno podejrzana. A Światło? Jasno określona droga, honorowa, otwarta, bohaterska - win!

dlatego jasna strona jest nudna, zbyt prosta i banalna, ale to tylko moje zdanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś czytał wiedźmina to - jest mniejsze zło i większe zło. Za nimi czai się w ukryciu Bardzo Duże zło. Nieważne jaką decyzję podejmiesz, zawsze będzie to zło. Sztuka w wybieraniu mniejszego zła. I niekoniecznie mrok niszczy światło. W średniowiecznej Europie myślenie inaczej niż KK było tępione bo to była herezja - mrok. KK był światłem. I widzimy jak to hamowało rozwój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, nie rozumiem podziału na "dobro i zło". Nie ma czegoś takiego jak zło ! Podam to na takim przykładzie, nie ma czegoś takiego jak ciemność, takie coś nie istnieje. Po prostu jest światło, i brak światła. To samo z dobrem i złem, nie ma zła, jest tylko brak dobra.

idąc tym samym tokiem myślenia: nie ma dnia i nocy jest dzień i brak dnia, ying i yang, etc....

Aby poznać "dobro" musi istnieć "zło". Tak samo: aby istniała Noc, musi być Dzień, aby była Jasność, musimy poznać Ciemność. Te wszystkie zjawiska są od siebie zależne. Jedno nie może istnieć bez drugiego. One się wzajemnie tworzą. Gdybyśmy np. nie znali Ciemności, to wszystko byłoby dla nas czymś pośrednim między Jasnością a ciemnością(wszystko było by szare bez wyrazu), bo nie mielibyśmy porównania. A dzięki temu, że jest to i to, możemy odróżnić te zjawiska. Tak samo jest z Dobrem i Złem. Balans w naturze był zawsze i będzie choćby nawet ktoś się wypierał jednej ze stron.

no ale żeby nie było offtopu:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika


Dołączona grafika

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=6YV1NUt8hrs

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=SHcxc68ayBc&feature=related

szykujcie się na więcej Trixie i Octavii ;d


Lukiner: Dzień dobry Trixie ;] czas wstawać

Trixie: Kto ośmiela się przeszkadzać wszechmocnej i niezwycię....awww zamkniesz te drzwi co!!?!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, nie rozumiem podziału na "dobro i zło". Nie ma czegoś takiego jak zło ! Podam to na takim przykładzie, nie ma czegoś takiego jak ciemność, takie coś nie istnieje. Po prostu jest światło, i brak światła. To samo z dobrem i złem, nie ma zła, jest tylko brak dobra.

Widziałem na kwejku, to były słowa alberta einsteina o ile dobrze pamiętam. Bo ten profesor próbował udowodnic, że nie ma Boga, a Albert mu wyjechał, że nie ma zimna tylko jest brak ciepła, nie ma ciemności, my tak tylko nazywamy brak słońca...

@up

20% cooler :P

A i NMM po prostu zagubiona, nie zUa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nawiasem mówiąc Lukiner - ja na DeviantArcie nie widziałem tego rysunku od Johna. To ta serio jest?

http://johnjoseco.deviantart.com/#/d4917z1 on robi teraz całą serię "pobudek", póki co jest Pinkie, AJ i Trixie

Haha! Ale wspaniale oddana narcystyczna natura tej "upierdliwej baby" :P

dlatego ja lubię :P

WATCH IN AWE AS THE GREAT AND POWERFULL TRIXIE TROT ^^

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Jayson Thiessen, one of the show's directors, hinted that Trixie may return in the second season

hell yeah ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...