Skocz do zawartości

Trixie


Geledrin

Recommended Posts

Ja Trixie BARDZO lubię.

Przecież przeprosiła, każdy popełnia błędy, c'nie?

Mi się jej strasznie szkoda zrobiło, jak odeszła z Ponyville, przecież potem mogła przez to strasznie cierpieć, albo może między nią, a Twilight zaszło jakieś nie porozumienie w dzieciństwie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Cicho tu  strasznie od jakiś 2 miesięcy.. A przecież Trixie  nie dość że jest piękna to jeszcze tak uzdolniona >D Osobiście bardzo lubię jej złą wersję z medalionem alicornów :3

Trixie to moja ulubiona postać : D Nawet jeżeli jest zła według mane 6. Przecież każdy ma swój charakter i każdy ma w sobie jakieś niedoskonałości : D Trixie ma w sobie tyle złego że lubi się przechwalać i popisywać. Ale nie wiemy jak to wygląda z innej perspektywy. :D

Ja ją uwielbiam !

 

Kilka obrazków z nią:

 

the_sad_and_miserable_trixie_by_rautakou

 

the_great_and_powerful_trixie_by_chamele

 

trixie_by_vampirenok-d4lpoep.png

 

trixie_by_ponykillerx-d4n4ebc.png

 

580423a5498a626e14ab716b36a3f654-d54x6l7

 

trixie__a_lost_reflection_by_zonra-d423v

 

trixie___the_soulkeeper__by_sugarcube_ow

 

 

the_trixie_supremacy_drawfest_2013__2_ob

 

the_great_and_apologetic_trixie_lulamoon

 

the_trixie_supremacy_drawfest_2013__1_ob

 

the_dark_and_mysterious_trixie_by_turbos

 

 

windy_mane_trixie_by_deathpwny-d595nc3.p

 

young_trixie_by_alexmakovsky-d4o0hht.jpg

 

trixie_by_mewball-d5my1y1.png

 

 

trixie_by_gigasparkle-d5k1nph.jpg

 

trixie_by_purplekecleon-d4ms3rq.png

trixie___outcast_by_jokerpony-d5h33jk.jp

 

great_and_powerful_trixie_by_murphylaw4m

 

presto_crossover__trixie_and_angel_by_ra

 

 

Mam nadzieję że wolno mi było wstawić obrazki do tego tematu ^^ jak nie to przepraszam : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tu, mówiąc, iż Trixie jest jedną z najciekawszych postaci całego serialu. Pewnego dnia pojawia się kucyk, który "zadziwia" swoją magią, lecz zostaje brutalnie wręcz poniżona. The Great and Powerfull Trixie to postać, która wiele wnosi do serialu i fakt faktem mogłoby się bez niej obyć, ale jak można wyobrazić sobie teraz serial bez niej? Ma ona rzeszę fanów oraz jeszcze większą rzeszę haterów (czyt. Funboyów i Fungirls Twilight), które nienawidzą jej, za uważanie się lepszą od Twilight. Ja jednak szczerze powiem, iż jest ona lepsza, tylko sama tego nie dostrzega przez swoją pychę oraz uwielbienie do samej siebie. Trixie jednak próbowała się zmienić, co można zauważyć w ostatnim (z nią) odcinku. Podsumowując Trixie to postać wspaniała i wiele osób ucieszyłoby się (w tym ja), gdyby występowała znacznie częściej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja tam lubię Trixie. Fakt, trochę zajęło mi czasu by ją polubić i pewnie to jak tutaj co poniektórzy miało to związek z obrazkami (szczególnie razem z Twilight). Szczególnie fajnie było czytać/oglądać różnego rodzaju teorie odnośnie tego, co się z nią działo po tym jak uciekła z ponyville. Cóż teraz wiemy, ale są nowe wyzwania i ludzie pełni pomysłów, więc teorie tworzą się cały czas. Jednymi z moich ulubionych były, że pracowała w sierocińcu, albo, że została studentką Luny.

 

Swoją drogą mimo, że Rarity jest moją ulubienicą moim ulubionym obrazkiem jest ten poniżej. Uważam też go za najsmutniejszy obrazek w kucykowych klimatach.

12536__safe_twilight%2Bsparkle_fluttersh

Rysowane jeszcze przed 3 sezonem, przez Joeya Darkmeata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Trixie za jej podobieństwo... do mnie. Byłem pyszny, jestem pyszny i będę pyszny, mimo, że staram się to hamować przez samobiczowanie.

 

Pewność siebie Trixie byłaby godna pożałowania... gdyby była nieuzasadniona.

Edytowano przez Generalek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Trixie jest jedną z tych postaci, których wątek powinien zostać rozwinięty. To jednorożec z potencjałem, twórcy nie powinni zamykać jej historii w dwóch odcinkach.

 

O tak c: Jestem bardzo ciekawa jej przeszłości. czy przyszłości i liczę na kolejny odcinek z nią.

To jedna z bardziej charakterystycznych postaci która ma swój osobliwy charakter.

Uwielbiam ją :D

 

To teraz arty :

fillyhood_friends_by_dcencia-d68i6p7.png

 

wrath_of_trixie_by_mechagen-d6a4trw.jpg

glamorous__by_cherkivi-d5zatx5.png

mighty_pout_2_by_kyoshyu-d5z701r.png

friendship_by_cmaggot-d625lvh.jpgbad_girls_by_navitaserussirus-d651vg5.pn

 

magicduel_png_by_zutheskunk-d5mvlv6.png

 

trixie_cast_vs__twilight_cast_by_persist

 

the_darkness_that_is_twilight_by_lavosvs

 

great_and_emotion_filled_trixie_by_inkwe

 

trx___the_great_and_powerful_by_wolfjedi

O kurna *U* wydrukuje se to i na ścianę : D xD

 

 

 

mlp_by_holivi-d4y8m04.jpg

my_beautiful_cape_by_kaliptro2-d4xbxlz.j

devious_glance_by_misteelala-d5doo49.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zgadzam się z wami w 100%

Trixie to mój ulubiony kucyk. Ma coś w sobie co przyciąga C: Chciałabym, żeby pojawiła się się jeszcze raz. Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam gdy  zobaczyłam, że w Equestria Girls ma swój moment w filmie no i  jestem bardzo ciekawa jej przyszłości, tego co się działo zanim przyjechała do Ponyville   :tempt:

 

A ja sie zgadzam z tobą :3 Trixie to też mój ulubiony kucyk !

Koniecznie musisz zapisać się na listę jej fanów <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

   Podjęliście temat przyszłości Trixie w MLP, więc zgrzeszyłbym, nie wypowiadając się.
   Myślę, że tak popularna postać, powinna otrzymać własny odcinek. Bardzo chętnie dowiedziałbym się czegoś na temat jej przeszłości, dzieciństwa itp.; skąd u niej taki charakter/osobowość. Poza tym, ciekawym motywem byłoby przejście Trixie na "jasną stronę", jednak bez zmieniania zachowań klaczy. 

Edytowano przez Moposable
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...