Skocz do zawartości

Trixie


Geledrin

Recommended Posts

"A tu Cię mam! Otóż ekipa hejterów to w zasadzie tylko AJ, RD, Rarity, Twi i Spike. Reszta kucyków oglądała show, jak na cywilizowanych widzów przystało i oznak hejtu nie było u nich widać. Dlatego dziwi mnie ta obojętność tłumu pod koniec odcinka. Trixie straciła dom? Oj tam oj tam. Pobiegła do lasu wieczorową porą (LOL wpadło mi teraz do łba: "Trixie wieczorową porą" xD), gdzie są zue potwory. Oj tam oj tam. Ba. Nikt nawet nie spytał, czy ma dokąd się udać, ale sądzę że raczej wiedziała dokąd zmierza"

- Mati9319

W zasadzie wydaje mi się, że nawet gdyby ktoś zwołał by zawróciła, że nic się nie stało, to i tak prawdopodobnie by to zignorowała. A jakby zobaczyła biegnący za nią tłum, który formalnie chciałby ją tylko zatrzymać i porozmawiać, mogłaby pomyśleć, że wszyscy lecą ją zlinczować czy coś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wydaje mi się, że nawet gdyby

ktoś zwołał by zawróciła, że nic się nie stało,

to i tak prawdopodobnie by to zignorowała

Pewnie masz rację. Trixie jak to Trixie, uniosłaby się dumą xD

Swoją drogą nie sądziłem, że ktokolwiek jeszcze będzie cytował te moje wypociny xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trixie = przykład źle pojętej zajebistości. Rarity = przykład dobrze pojętej zajebistości. Nie lubię jej, jest zarozumiała, wredna, wywyższa się i w ogóle. Od samego początku jej nie lubiłem i raczej się to nie zmieni. Za to na niektórych artach fajnie wychodzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jej, jest zarozumiała, wredna, wywyższa się i w ogóle.

Zachowuje się jak każda gwiazda więc to nic dziwnego.

Przecież podałeś powody dla których jest fajna Ludzie wybierają swojego ulubionego kucyka zgodnie ze swoim charakterem (Ta tez jestem wredny, zły, zarozumiały, mam gdzieś innych i uważam sie za lepszego od innych [bo taki jestem])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I dlatego wole ciemną stronę bo jest nieprzewidywalna ^^

LOL

Dziwne, że dopiero teraz zwróciłem na to uwagę.

Moje pytanie brzmi: co też Trixie ma wspólnego z ciemną stroną? O_o

Nie próbowała nikogo zabić, nie poczyniła próby unicestwienia Equestrii, ani chociaż Ponyville.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Cristiano Ronaldo to już by był ogólnoświatowym wrogiem numer jeden :P [szczegół, że dla niektórych już jest] Tak w sumie to jej nie można do końca nazwać czarnym charakterem, bo jednak zrobiła dużo mniej... złego niż taka Gilda. Ale szarym bym już ją nazwał za te bajeczki o Niedźwiedzicy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trixie jest mega :) Czasami mam wrażenie że osoby które nie lubią jej są podatne na zdanie innych, nie wiem za to czemu AJ Rar i RD tak ją hejciły... była zwykłym artystą która chciała sie dobrze zaprezentować, miała wypas scenke a to że podkolorowała troche historie to robiła to dla swojego show :P Mimo wszystko bardzo polubiałem Trixie i chyba nie da sie tego zmienić, jak by sie okazało że ją gdzieś w III sezonie wkleją było by cacy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ Rar i RD tak ją hejciły... była zwykłym artystą która chciała sie dobrze zaprezentować, miała wypas scenke a to że podkolorowała troche historie to robiła to dla swojego show :P

Według mnie zbytnio podkolorowała i ona jest zdatna tylko na swoich "fajerwerkach" "Łubudub" i innych trickach. A nie na własnej magii a ona to przecież chciała przekazać widzą.

A tak żeby Avro nie była zbulwersowana że tylko piszę :yay:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem za to czemu AJ Rar i RD tak ją hejciły... była zwykłym artystą która chciała sie dobrze zaprezentować, miała wypas scenke a to że podkolorowała troche historie to robiła to dla swojego show :P

DOKŁADNIE TAK!!!

Dołączona grafika

I'M SO PROUD

Ja tam nie powiem, żebym jakoś specjalnie lubił Trixie. Nie mniej jednak darzę ją pewną dozą sympatii i mam nadzieję, że jeszcze będą z niej kucyki. O ile występ występem, o tyle gadka na sekundę przed opuszczeniem Ponyville (która z występem miała już niewiele wspólnego) pozostawiła wiele do życzenia i pokazała, że jednak dobrze by było nieco odchudzić Trixie z zarozumiałości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... według mnie Trixie ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. Przecenia swoje możliwości, i jej opowiadania na temat jej wyczynów, są porównywalne do poziomu dzieci z gimnazjum.

To jej wady, a co do zalet, to ma fajny wygląd

zgadzamy sie jednak ze ma świetny wygląd :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie za wysokie mniemanie??? The great and powerfull Trixi jest jednym z najpotężniejszych magów i ma the best pelerynkę. A przy walce z niedźwiedziem nie chciała się przed kucykami popisywać ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Trixie, jest po prostu zarozumiałą kabotynką o wybujałym ego. Nie lubię, bo nie powinna mówić o sobie jaka to niesamowita jest, gdy słowa nie idą w parze z umiejętnościami ... Poza tym w tym pojedynku na scenie to nie wiem czemu wszyscy uznali ją za "zwycięską" potrafiła tylko zastosować magię przeciw komuś. Dla mnie numer z lassem AJ jest dużo bardziej efektowny, to samo RD, która odwaliła niezły show a w zamian Trixie o ile dobrze pamiętam wkręciła ją w tęczowy wir... bez porównania słabiej. Ogólnie Trixie mentalnie to poziom podstawówki, zawsze znajdzie się ktoś lepszy ..... wgl Celestię albo Lunę można było wezwać : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arjen, to nie jest tak, że teksty Trixie były jakieś okropne czy coś. Wystarczy włączyć MMA i przysłuchać się tym, co będący tam fajterzy mówią. Co i rusz podkreślają to, że wygrają, że są super, żeby przeciwnicy spisywali testament... Skromność to rzecz mało przydatna w dawaniu show - a choć możliwości Trixie w magii są dość przeciętne, to jako showmenka sprawuje się zdecydowanie zadowalająco. Choć to prawda, że jest dziecinna strasznie - ale Mane 6 też się wielką dojrzałością nie wykazały, jak dla mnie. Artów nie będzie, bo kiepsko szukam:p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy włączyć MMA i przysłuchać się tym' date=' co będący tam fajterzy mówią. Co i rusz podkreślają to, że wygrają, że są super, żeby przeciwnicy spisywali testament... Skromność to rzecz mało przydatna w dawaniu show - a choć możliwości Trixie w magii są dość przeciętne, to jako showmenka sprawuje się zdecydowanie zadowalająco. Choć to prawda, że jest dziecinna strasznie - ale Mane 6 też się wielką dojrzałością nie wykazały, jak dla mnie.[/quote']

No po prostu strzał w dziesiątkę! O to właśnie chodzi i bardzo dobre żeś porównanie dał.

Hmm... warto czasem przeglądnąć starsze posty:

O ile co do zarozumiałości i wywyższania się mogę się jeszcze zgodzić, o tyle nie zgadzam się, jakoby Trixie była wredna, zła (LOL) i miała gdzieś innych (O_o). Wnioskuję to po tym "TEŻ jestem".

Wredna? Jak, co, gdzie, kiedy? Wobec kogo zachowała się w sposób WREDNY (zauważcie wagę tego słowa)? Wobec kilku klaczy z M6? Nie, gdyż same sobie na to zasłużyły, wchrzaniając się jej w paradę.

Zła? Złe to były (jak już mówiłem) osobistości pokroju NMM.

Miała gdzieś innych? Nie było jeszcze powodu, by dojść do takiego wniosku. Gdyby ktoś np. poprosił ją o pomoc, a ona po chamsku by kazała takiemu komuś spadać - wtedy się zgadzam.

Aha i na dokładkę dodam, że nie lubię (i nie jarzę) artów przedstawiających Trixie, jako zapłakaną, biedną i w ogóle jaka to by ona nie była. W encyklopedii pod hasłem "nonsens" powinien być jeden z takich artów.

No, ale cóż...

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mnie do Trixie przekonał jeden art. :P Wystarczył jeden obrazek by zmienić moje spojrzenie na nią o 180 stopni. Zobaczyłem go raz na profilu facebookowym MLP. Od tamtego czasu Trixie podąża za mną wszędzie, dorzucając trochę magii do mojego telefonu. :D A to art:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna jaskółka wiosny nie czyni Xan... no ale może się podobać... zarozumiała, ale wiele wielkich postaci było zarozumiałych ... sam jestem często, a taka postawa u innych budzi u mnie niechęć - dziwne. Szkoda, że Trixie nie ma konkret skillsów, bo fajnie wyglądało połączenie dużych umiejetności i jej gadki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sobie myślę, że to da się przeżyć, każdy ma jakieś wady, a one nawet dodają uroku czy to ludziom czy kucykom. ;P Poza tym w serialu tak naprawdę mało było o Trixie, kto wie? Może ma jakieś skillsy, tylko akurat nie na pewne przerośnięte niedźwiadki. ;) Może w 3 sezonie pokażą ją od tej dobrej strony, może odkupi swoje winy ze tak powiem. Będzie taką miłą, słodką klaczką jak z obrazka który wrzuciłem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluandar

Nie jestem bardzo wielkim fanem tego jednorożca ale przyznam że ją lubię. Jest chwalipiętą i do tego upokarza innych ale ta postać ma swój urok. Szczerze mówiąc miałbym nadzieje że wróci, i jak dla mnie może wrócić znów jako ta "gorsza" lub być może złagodnieć(może by wyszły z tego niezłe perypetie). :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...