Skocz do zawartości

Trixie


Geledrin

Recommended Posts

A ja słyszałam coś dziwnego (ciary mnie przechodzą) że Trixie może być spokrewniona z twi a dokładniej to ...

Ma być niby kuzynka twi ....

Serio?

To takie było by nie co dziwne ;)

Ale tak nie co ciekawie zrobione, sama nie wiem co teraz myślec XD

Ale Trixie i Twi mają w sobie coś wspólnego ^^:twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trixie to największa zagadka wszechświata. Niech się schowa to co jest za kosmosem i życie po śmierci, Trixie jest na 1 miejscu. Wedle mnie Trixie jest średnią postacią. Ma fajną mimikę twarzy i "niektóre" teksty. Nie lubię w niej tego że jest nadętą jak balon, świętą krową i uważa się za pępek świata. Ma trochę irytujący głos. A tego czego w niej nienawidzę to to (a właściwie to nie jest wina) że jest tak lubiana, nie ona jest KOCHANA przez prawie wszystkich. Nie rozumiem tego. Mogą się zdarzyć osoby co uważają, że ta postać jest fajna, może i najlepsza, ale żeby aż tak? Prawie na każdej stronie o MLP widzę jej zdjęcie. Widzę, że wpychają ją do zdjęć z mane 6. A niektórzy to aż przesadzają. Może i ja darzę uwielbieniem Braci Flim i Flam, to nie mówię że oni są dobrzy a mane 6 źli. Nie mówię że Flim i Flam są biedni, dyskryminowani, bici itp. przez złe, nieuczciwe, brutale mane 6. Niektórzy tak się zachowują, że zabili by się gdyby Trixie nie wróciła. A są ludzie co tak (chyba) myślą, np: TGaP Psiskol. Można lubić kogoś ale bez przesady. To jest moje zdanie o Trixie. Jeżeli ktoś się z nim nie zgadza, proszę pisać (a jak się ktoś zgadza to też proszę pisać :)Coś mi się wydaje że od teraz dla wielu z was to ja jestem tym złym a wy jesteście poszkodowani. Jak tak myślicie to proszę pisać. PS. Może moja ocena się zmieni gdy Trixie wróci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle mnie Trixie jest średnią postacią.

Grzeszysz synu, grzeszysz

Nie lubię w niej tego że jest nadętą jak balon, świętą krową i uważa się za pępek świata.

Ma wysoką samoocenę i bardzo dobrze, przynajmniej wie, że jest lepsza od innych. No i pod twój opis pasuje też Dashie.

A tego czego w niej nienawidzę to to (a właściwie to nie jest wina) że jest tak lubiana, nie ona jest KOCHANA przez prawie wszystkich. Nie rozumiem tego. Mogą się zdarzyć osoby co uważają, że ta postać jest fajna, może i najlepsza, ale żeby aż tak? Prawie na każdej stronie o MLP widzę jej zdjęcie.

Gdzie ty zaglądasz!? Trixie to najbardziej hecjona postać z całego serialu, nawet NM jest bardziej lubiana. Gdyby zrobić ankietę na najbardziej nielubianą postać to Trixie wygra.

Jej obrazki są wszędzie tak samo jak obrazki innych kucyków, nie tylko jej.

Niektórzy tak się zachowują, że zabili by się gdyby Trixie nie wróciła. A są ludzie co tak (chyba) myślą, np: TGaP Psiskol. Można lubić kogoś ale bez przesady.

Oczywiście, że tak myślę, oglądam ten serial tylko dlatego, że liczę na powrót Trixie albo Gildy :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wysoką samoocenę i bardzo dobrze, przynajmniej wie, że jest lepsza od innych. No i pod twój opis pasuje też Dashie.

1.Rainbow Dash nie jest AŻ tak nadęta i nie jest AŻ taką świętom krową ja Trixie.Zresztą nie przepadam za RD głównie z tego względu.

2.Wysoka samoocena, a uznawanie się za lepszego od innych to co innego.

3.Nie udowodniła że jest lepsza od Twilight.Tak właściwie to nie da się jej do Twilight porównać w umiejętnościach.

Gdzie ty zaglądasz!? Trixie to najbardziej hecjona postać z całego serialu, nawet NM jest bardziej lubiana. Gdyby zrobić ankietę na najbardziej nielubianą postać to Trixie wygra.

Jej obrazki są wszędzie tak samo jak obrazki innych kucyków, nie tylko jej.

Dołączona grafika

To jest dowód że Trixie jest bardzo lubiana.Mamy tam samą śmietankę:mane 6,Discord,Luna,Big Mc,Octavia,DJ Pon-3,Derpy.Więco by tam robiła Trixie, gdyby jej nikt nie lubił?

A tak w ogóle to Gidla by była na 1 miejscu bo jest zdecydowanie najmniej lubiana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że ja też przez bardzo długi czas wręcz nie cierpiałem Trixie? Była na samym końcu listy moich lubianych postaci, taplając się w jakichś brudach, razem z Chrysalis, Gildą, Discordem, Flimem i Flamem, Diamond Tiarą, czy Silver Spoon.

Lecz wszystko się zmieniło właśnie dzięki Psiskolowi, który prowadząc ten dział pokazał, że Trixie nie jest wcale taka zła, taka aspołeczna i po prostu głupia, za jaką ją uważałem - a przy tym nie łamał podstaw kanonu z serialu!

Według mnie, Trixie jest taka, jak ją Psiskol wszędzie opisuje - ma wysoką samoocenę, ma skłonności do przesady, ale nie jest głupia i lekkomyślna.

Toż te wszystkie opowieści i tym podobne sprawy na występach - to był występ. Trzeba zaimponować publice, a utrzymując swój image i poza sceną, łatwiej utrzymać się, jako osoba, którą chcemy, by ludzie w nas widzieli (każda sława i gwiazdeczka tak robi) - co czasem kończy się dla nich niemiło. Jak w serialu, bądź z Avril Lavinange (czy jak jej tam), która oficjalnie jest w jakiejś grupie charytatywnej, a w wywiadzie strugała idiotkę, udając, ze nie wie, o czym reporterka do niej mówi - skończyło się totalną wiochą (akcja bardzo stara, ale utkwiła mi w pamięci) - jak w przypadku Trixie.

Dziwne i nieraz kretyńskie, bądź wręcz uwłaczające inteligencji obu stron sytuacje się zdarzają - ale żadna z nich nie powinna skreślać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego dlaczego fandom tak bardzo uwielbia Trixie, serio. Nie chodzi o to że darzę ją jakąś szczególną niechęcią ale przez oba sezony przewinęło się sporo więcej ciekawszych postaci drugoplanowych, które nie zyskały takiej popularności, pomimo tego że zaprezentowane zostały moim zdaniem ciekawiej. Niech mi ktoś wyjasni, w czym tkwi fenomen Trixie? Jest chyba druga postacią drugoplanową zaraz po Derpy, przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. Swoją drogą możecie chciec mnie za to zlinczować ale sam jestem już zmęczony postacią Derpy i zaczyna mnie irytować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alup pls. Fandom hejci Trixie i to mocno, bo postawiła się Mane6, a przecież nic im nie może się postawić, bo to Mane6. Ludzie nie dostrzegają głębi tej postaci. Najlepiej ocenić "bo gópia i nie ómie". Tylko wytrawne oko dostrzeże, że to tylko maska. Czar Trixie polega na tym, że nie masz wszystkiego podanego na tacy. I nie wiem gdzie ty to widziałeś, bo Trixie akurat rzeczywiście jest hejcona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest tego więcej bo miała więcej czasu antenowego i była lepiej przedstawiona + jest ładna. Na ED jest jej dużo bo Seth ją lubi, a Gildy nie ma bo rysuje się ją trudniej od kucyków, tak samo PH bo ma wymyślne ubranie. Trixowata jest bardziej hejcona od Gildy, oglądnij temat, poczytaj i zobacz fale nienawiści na temat Wspaniałej Trixie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że ja też przez bardzo długi czas wręcz nie cierpiałem Trixie?

Chyba mnie nie zrozumieliście. Ja nie pisałem, że nie lubię Trixie, tylko pisałem że jest średnią postacią.

Grzeszysz synu, grzeszysz

No cóż. Nie możesz mnie zmusić do tego, abym uwielbiał Trixie tak jak ty. Ja, na przykład, nie zmuszam nikogo, aby uwielbiał Flima i Flama, jak ja, mimo iż, co drugi brony ich nienawidzi.

A tak w ogóle, nie uważam, że mane 6 były aniołkami w tym odcinku. Prawie od razu AJ, RD i Rarity zaczęły hejcić Trixie tylko dlatego, że ta popisywała się swoimi magicznymi sztuczkami (coś trzeba w końcu robić w życiu), chociaż przechwałki i opowiadanie zmyślonych historii to z jej strony przesada. Prawie całe Ponyville wiedziało, że Trixie straciła swój dom/przyczepę i tak naprawdę nikt nie zareagował ani wtedy, ani wtedy, gdy ta uciekła z miasta. Nikt nie zaproponował jej nawet drobnej pomocy. Dlatego ja nie uważam, mówiąc o tym odcinku, że mane 6 ma 100% rację, a Trixie to ofiara losu, ale też nie mogę za bardzo zrozumieć ludzi, którzy twierdzą, że Trixie w niczym nie jest winna, a mane 6 to same sadystki. Wszystko było by dobrze, gdyby skończyło się tylko na popisach i sztuczkach. Takie jest moje zdanie o tym wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dokładnie. Nie można jej cały czas hejcic. Jednak bez wątpienia jej krnąbrnośc jest sporą wadą... Ale są gorszę. Nie mogę się doczekac nowego odcinka 3 sezonu, chcę się czegoś więcej o niej dowiedziec, bo przecież widzieliśmy ją tylko przez jeden odcinek, a to postac ze sporym potencjałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...