Skocz do zawartości

Kuce 3d (Work in progress)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Trochę wg mnie bezsensowne, lepiej poszukać/stworzyć coś co od początku miało być do tego przeznaczone. Szukaj w google hasłami mlp luna papercraft, wyskoczą Ci takie rzeczy.

@EDIT

Spoko, tylko nie nastawiaj się na to, że zrobisz coś takiego jak koleś na deviancie w jeden wieczór.. ;p (on/a to robił/a ponad 250h, do tego pewnie wcześniej miał/a doświadczenie jeśli chodzi o takie modele)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scalefrom_pl jeśli chodzi o coś takiego co podał w linku Bezik to myślę że nie byłoby problemu. Siatke UVW modelu mogę rendernąc w rozdzielczośći jakiej sobie życzysz, nie mam tylko pojęcia jak po takich małych kawałeczkach będziesz wiedział co połączyć z czym :P. O ile sześcian łatwo złożyć z takiej siatki to przy bardziej skomplikowanej bryle może być cieżko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak, włosy króciótkie i ogoenk też. Tak zrobiłem i tak już chyba zostanie. Są pewne niezgodności z orginałem i jestem tego świadom. Z drugiej strony to tylko fanart, gdzie każdy przedstawia "cudzą" postac we własnym wobrażeniu.

Dołączona grafika

Co do animacji to nie wiem czy wogóle nie zaprzestać przedsięwzięcia. Still dało mi ostro w kość a boję się że z animacją bedzię jeszcze gorzej. Model mam w wiekszość już zrgiowany ale i tak się boję że będe musiał natworzyć milion specjalnych kontrolerów i jeszcze animować to klatka po kletce by wyszło to znośnie. To co robią kuce z MLP z nogami to masakra, nie da się tego zautomatyzować by nie wyglądało komicznie.

Tak czy siak na razie biorę pzrerwę od 3d i mam zamiar odpocząć w te ostatnie dni urlopu :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

To modelowanie męczy, prawda?

Sama coś próbowałam stworzyć, ale wyszedł mi ... kwadratowy kwadrat. ;/ Może dlatego, że od dzisiaj się za to zabrałam. xd

Ale to jak na razie jest nieważne.

No ale szczerze, podziw.

Od kiedy zajmujesz się grafiką 3D?

Masz jakieś studia takie pokończone graficzne, czy tak po prostu, zachciało Ci się i się za to zabrałeś? Był jakiś szczególny powód?

Czy po prostu 'Aaa tam, zachciało mi się i to zrobię'?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafiką zajmuję się już pare ładnych lat, będzie coś od 2006/2007. Ogólnie bawię się w to z różnymi przerwami, nawet kilku miesięcznymi. Studia mam skończone ale w całkiem innym kierunku, 3d to tak bardziej hobbistycznie. Ogólnie to całe 3d to jeden wielki przypadek :P Kiedyś tworzyłem amatorsko gierki w takich edytorach jak "The games factory" czy "Multimedia fusion" i zawsze miałem problem z ludźmi od grafy. Jak wiadomo w takich amatorskich projektach za free prędzej czy później zawsze ktoś się wykruszy, team się rozwali itp. Co znalazłem jakiegoś człeka to po pewnym czasie olewał projekt itd. Kilku ostatnich grafików robiło grafe 3d by użyć później tego jako prerendery. Oczywiście ostatni grafik po kilku tygodniach zrobił to co reszta, więc zostałem znów sam :P. Tak dla jajec chciałem zainstalować sobie jakiś progs od 3d i zobaczyć jak to wygląda od kuchni, no i się zaczeło.

BTW jak ktoś jeszcze nie widział to tutaj jest wersja ostateczna animacji: http://temporal333.deviantart.com/art/Queen-Chrysalis-turntable-Flash-version-360029357

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...