Skocz do zawartości

Lyra's Melody Wydanie 4.


Kxsu Kxreq

Recommended Posts

Witajcie wszyscy bronies oraz pegasis :enjoy:

 

fight_for_the_everlasting_night_by_metad

 

W tym tygodniu doszło dużo, dużo dobrej muzyki od bardziej lub mniej znanych artystów

Może nawet będę musiała rodzielić na 2 tematy, gdyż jeden z administratorów nie chce dać mi większej ilości tagów na post :octcry:

Nie przedłużając, track wydania pozostawiam wam do wyboru :lyra2:

 

 

Pierwszy track pochodzi od L-Traina

Nie wiedziałam zbytnio jak nazwać ten gatunek muzyczny, więc po prostu niech będzie to Orchestral rockowy ^^,

Jest to miłe zaskoczenie, gdyż wcześniej robił utwory rockowe o cięższym brzmieniu

Co jest lepszą informacją - L-Train zamierza wydać serię tych piosenek, nawiązujących do życia Nightmare Moon, od jej początku do jej końca. Narazie poszukuje 3 muzyków, którzy mogą śpiewać równie dobrze w chórze jak i solo oraz jednego skrybę na tekst.

Dlatego zachęcam was do subskrybowania jego kanału, w celu następnych piosenek :lyra2:


 

Skoro już jesteśmy przy spokojniejszej muzyce, polecam szczerze nowy utwór Jeff Burgess'a

Wesoły utwór w lekką nutą humoru

Popularny rodzaj rockowy, czyli gitara i vocal

Download dostępny Pay-what-you-like

a3477144069_2.jpg


 

Może jednak coś innego teraz?

Skoro chcesz :forgiveme:

Tym razem utwór jest z gatunku Intrumentalowo-House'owym

Nie jest najgorszy, jeden z lepszych jaki ostatnio wydano

Pochodzi od (chyba) nowego artysty nickującym się jako Swift Cloud

Download: Link


 

Giatara chyba jednak jest silna w tym wydaniu, kolejny utwór pochodzi od Canapplejacka, który głównie wydaje kawałki metalowe bądź progressive metal. Tym razem jednak wydał coś innego.

Piosenka opiera się na popularnej animacji "Children of the Night"

Download: Link


 

Kolejnym wykonawcą jest Screams From Equestria i jego nowy kawałek do EP

Niestety piosenka będzie płatna oraz odstępna, gdy EP dostanie się na jego Bandcamp

Vocal jest genialny, mimo że wykonywany przez metalowca

https://soundcloud.com/reverentaaronirvine/screams-from-equestria-the-2


 

Skoro już jesteśmy w temacie cieżkiej muzyki, jest jeszcze jedna piosenka od CWInsomnia

Intrumental Heavy Metalowy

https://soundcloud.com/saitenschneider/celestial-sisters


 

Jak już była jedna piosenka z gatunku House'u, postanowiłam że dodam jeden Intrumental wykonany przez pianino.

Jeden z lepszych kawałków jakie ostatnio słyszałam

Arty na kanale YT nie mogą się z niczym równać, oraz doskonale oddają charakter piosenki

https://soundcloud.com/steel-matt-1/sunrise-over-equestria-1


 

 

Teraz tak jak mówiłam, nadszedł czas, na wasze głosowanie na najlepszą piosenkę tego wydania ^^,

Wynik będzie podany w następnym wydaniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na metalu się nie znam, więc nie oceniam, Sunrise Over Equestria przyjemne, acz nudnawe, utwór Swift Clouda brzmi jak 20 podobnych remiksów i nie zapada w pamięć, a Jeff przynudza. Najciekawsze jak dla mnie Moonrise, ale też bez większych rewelacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...