Skocz do zawartości

Koniec z serwerami.


asie

Recommended Posts

Moze się na tą clopownie przeniose jak tak polecacie. Choc nie ukrywam że nazwa może niektórych odstraszać... Also, Siekierko, mam nadzieję ze utrzymasz tą paczkę do soboty, bo dopiero wtedy będę mógł pobrać. I tak btw. Na gg odpowiesz, nawet zwyczajnym nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, niestety zawsze się znajdą tacy co potrafią tylko niszczyć. A to przecież przeczy głównemu celu istnienia Minecrafta - tworzeniu. Pamiętajcie tylko, że nie jesteście sami. Z pewnością większość graczy was zrozumie, tak jak ja:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dopiero co dołączyłem do FlutterCrafta, przynajmniej trochę się nauczyłem w niego grać  :squee:

Szkoda że każdy może wszystko craftować i niema zupełnie współpracy, czasami tylko ktoś coś komuś da czy sprzeda.

No i więcej RolePlayingu by się przydało...  bardziej zorganizować wioskę.

 

Fajnie też by było mieć komputerowych kucyków troszkę bardziej inteligentnych niż te co są. Niestety nie podejmę się wyzwania bo nie lubię Javy.

 

Powiem też że mod z komputerami jest OP, można się przy okazji nauczyć programowania w Lua.

PS. Siekierka, nie boisz się zostawiać tego na serwie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora abym ja też dodał swoje słowa :3

 

Serwer zapamiętałem z powodu wielu przyjaźnie nastawionych kucyków. Z wieloma się kolegowałem, niektórym podpadłem (jak podglądanie Rarity i Twilight w FC 3 bodajże) 

Mimo że ja cudakiem architektonicznym nie byłem i moje budowle były że tak powiem średnie to cieszyłem się że miałem taką okazję a gdy dowiedziałem się o restarcie to nie posiadałem się z radości.

Pozostaje mi w tej chwili podziękować tym którzy bez nich nie miałbym okazji do takich rzeczy. Dziękuje wam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem też że mod z komputerami jest OP, można się przy okazji nauczyć programowania w Lua.

PS. Siekierka, nie boisz się zostawiać tego na serwie?

 

Jesli nie ma zolwikow, to nie jest.

PS. Nie, nie mam czego, w Lua programuje tylko elita :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do współpracy to ja z Kijori tworzyliśmy "Kompleks badawczy", w skrócie połączyliśmy nasze domy piwnicą (dość sporą),w której miała się znależć cała nasza maszynownia.

Widziałem tylko dzwi były zamknięte, puki nie znikły po usunięciu moda ;-]

Ale przydała by się jeszcze i resteuracji, market sórowców i inne budynki np niewiedziałem jak się robi zbroje, ale dlaczego mam sobie craftować sam zbroje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie wiedzieć dlaczego to zrobiłem ? 
Otóż już wam mówię : 

ciągłe lagi

resety mapy

i w ogóle problemy z serwerem.

Bohen i Siekierka mówili ze mają dość tego serwera, to im tylko pomogłem.

 

PS. Orangutanek od gimbusów mnie wyzywasz hmmm? Jakoś przedwczoraj na meecie tak nie mówiłeś.

PS2. Nie tylko ja zniszczyłem serwer, pomogły mi zaufane osoby (nie wymienię ich tutaj), a błąd znalazł McKey , ja go tylko wykorzystałem.

PS3. Ale ogólnie powiem iż gra na serwie była fajna, oraz także podziękuje Siekierce i Bohenowi za ciężka pracę.

 

Wasz BioWare55 ::P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcecie wiedzieć dlaczego to zrobiłem ? 
Otóż już wam mówię : 

ciągłe lagi

resety mapy

i w ogóle problemy z serwerem.

Bohen i Siekierka mówili ze mają dość tego serwera, to im tylko pomogłem.

 

Od ponad 10 lat wiedziałem, że jesteś gimbusem, ale to niszczy wszystko...

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ham z tego Bioware55 . Drugiego takiego serwa jak ten nie ma, bo szukałem zanim znalazłem ten. Wszystkie jakie udało mi się znaleźć były albo już upadłe, albo tylko dla premium (a ja premium już nie mam, tylko skin mi pozostał) . Ten serwer był najlepszym na jakim grałem, namęczyłem się aby znaleźć jakiś porządny serwer dla Bronych i znalazłem. Jak pewnie wiecie długo mnie nie było, ale wróciłem jak się dowiedziałem że serwer stał się jeszcze lepszy. Takich jak Bioware55 to się za jaja i na latarniach wiesza.

 

P.S: Napisałem to, abyś wiedział Bioware55 że zniszczyłeś najlepszy i chyba ostatni serwer z kucykami, który był dostępny dla każdego,a nie tylko premium.Na żadnym serwerze nie było tak fajnie jak tutaj (a grałem na wielu).

Edytowano przez AAElite
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioware padł, właściwa kara go nie spotkała, bo z tego co widzę włożyliście dużo trudu w ten serwer i sam ban dla tego gimbusa nie wystarczy, jednak nic innego nie da się zrobić, można po prostu żałować że taki chamski człowiek, trafił na taki dobry serwer. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówili nam od lat!

(Tak mówili nam od lat!)

Głupkiem skończy się ten świat!

(Głupkiem skończy się ten świat!)

Nareszcie głupsza część tego tematu poszła i nie wróci zbyt szybko. Jednak, Siekierko, Bohenie, nie ma szans już na Fluttercrafta pod waszym przewodnictwem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak, Siekierko, Bohenie, nie ma szans już na Fluttercrafta pod waszym przewodnictwem?

 

Mamy dosyć. Po łącznie siedmiu serwerach (FC1.0, FC2.0, TwiCraft, BronyCraft, FC3.0, FC4.0 i FC4.3) mamy po prostu dość. Jeśli ktoś będzie chciał jednak go wskrzesić, może liczyć na naszą radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Księżniczko Asiekierko.

Można poprosić kod źródłowy waszych autorskich programów na PW? Spróbowałbym podnieść Fluttercrafta od nowa i uczynić go bardziej stabilnym

 

 

Tak, ale najpierw musisz mi powiedziec o dokladnie ktore programy Ci chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...