Skocz do zawartości

Koniec z serwerami.


asie

Recommended Posts

Grałem tylko na tej wersji Fluttercrafta i nie widziałem poprzednich wersji, ale i tak to był najlepszy serwer na jakim grałem. Zarówno Siekierka jak i Bochen bardzo się starali.  Aż trudno uwierzyć że jeszcze wczoraj budowałem sobie domek z klocków, a dzisiaj widzę temat "koniec z serwerem"... na ale trudno. Żyje się dalej. Znajdę sobie jakiś inny serwer, albo już w ogóle przestane grać "minkrafta" bo tak właściwie to grałem tylko i wyłącznie dla tego serwera....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu z boru ;_; Ludzie już powiedzieli co mieli powiedzieć. Ja tylko podziękuję. Nie lubiłam grać na multi. Tylko wchodziłam, zwiedzałam i wychodziłam, bo straszna panowała społecznościowa znieczulica, a większość tylko szpanowała diaxami albo VIPem za smsa. A n Fluttercrafcie spotkałam sympatyczną atmosferę i ludzi skorych do pomocy. Moddingu też nie lubiłam, ale zwiedzanie surowcowej z dodatkowymi biomami albo po prostu samo granie kucykiem było świetne. Dzięki kochani za ten świetny serwer <3

Mam nadzieję, że kiedyś się uda go wskrzesić (Ocraftia? :D). Jakby coś, oferuję pomoc w obmyślaniu i budowaniu pomniejszych projektów, a nuż (widelec) się przydam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mogę pomóc w budowaniu mapy, jakby któryś go tworzył na nowo, no i byłaby robota z budową mapy to dajcie mi znak a dołożę wszelkich starań. Poza tym znam się trochę na pluginach, bo kiedyś miałem serwer bukkit, więc mógłbym pomóc w ich konfiguracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... mialem nie robic juz kolejnego serwera, jednak wasza reakcja...

 

Aczkolwiek w tym miesiacu nic sie nie spodziewajcie. Ani w przyszlym. Ani wcale.

 

Bedzie ciezko, bo Bohen obiecal, ze serwerow juz robic nie bedzie... Ale mam kilka koncepcji.

 

Jednak nic nie obiecuje. Nie wiem, czy mam sile probowac po raz dziewiaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak D: Zwalaj na mnie D: Nie ja zamknałem serwer D:

 

Nie zwalam. Mowie tylko, ze bedzie mi trudniej w razie otwierania nowego serwera.

 

Zamkniecie FC4.3 to byla moja decyzja. Ale FC juz nie powstanie tak czy siak.

 

Jesli juz, to cos innego. Nie wiem jeszcze, co. Mysle. Mam kilka starych koncepcji, do ktorych chcialbym wrocic i ktore chcialbym wyprobowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mody, to nie trzeba ich tak dużo wgrywać. Fakt, że to urozmaica rozgrywkę, ale wystarczy tylko kilka np: Mine Little Pony, optifine, not enough items, no i jeżeli się da to Mine Little Brony. To by bardzo ułatwiło robotę, a co do mapy to możecie liczyć na moją pomoc w budowaniu .A pluginy to podstawowe np: world guard i world edit, może być plugin na kasę (nazwy nie pamiętam) i sklepy, no i te co były.

Edytowano przez AAElite
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mody, to nie trzeba ich tak dużo wgrywać. Fakt, że to urozmaica rozgrywkę, ale wystarczy tylko kilka np: Mine Little Pony, optifine, not enough items, no i jeżeli się da to Mine Little Brony. To by bardzo ułatwiło robotę, a co do mapy to możecie liczyć na moją pomoc w budowaniu .A pluginy to podstawowe np: world guard i world edit, może być plugin na kasę (nazwy nie pamiętam) i sklepy, no i te co były.

 

Mine Little Brony jest zbugowany. Plugin na kase i sklepy nie dziala w praktyce bo kucyki nie chco byc finansjerami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas na moje zdanie, bo dawno tu nie pisałam :rainderp:

 

Jeśli ktoś będzie robił nowy serwer, powiązany z Fluttercraftem, to chętnie mogę w czymś pomóc, i przyłącze się do grania. Ale teraz, nie ma i pewnie nie będzie serwera takiego jak FC. Mam nadzieję, że może kiedyś jeszcze zmienicie zdanie.

 

Dziękuje Bohenie i Siekierko, za te kilka tygodni mojego grania, za ciężką pracę i ogólnie za wszystko. Życzę wam, aby w waszym życiu [ani życiu innych] nie było tego rodzaju gimbusów i dzieci wkurzających się o lagi [albo coś innego] :fluttershy5:

Edytowano przez Dragonshy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też popykać w terrarię. Szkoda, że jest do niej mało modów

 

Pisze wlasna gre 2D platformowo-sandboxowa, troche w stylu Terrarii (glownie jesli chodzi o to, ze jest 2D i platformowo). To jest wlasnie ten slynny "tajny plan na serwer".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też popykać w terrarię. Szkoda, że jest do niej mało modów

Ja chętnie :)

Po co ci mody do terrari? Ta gra bez modów jest dosyć rozbudowana.

Jak chcesz pograć to napisz na PW :)

A wracając do tematu...

Szkoda... To będzie na pewno jeden z niewielu (o ile nie jedyny) serwer który na dosyć długo zostanie w mojej pamięci :)

Rozumiem że skończyła wam się cierpliwość... I tak macie jej (bardzo) dużo. Mi skończyłaby się już dawno.

I na koniec dziękuję Siekierce i Bohenowi za dobre chęci i stworzenie świetnego serwera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zaraz pogramy tylko zrobię podstawę pod nowy serwer

Taa.... nie polecam robić serwera na swojej maszynie. Wierz mi, próbowałem, grało 7 osób chyba przez mniej niż tydzień...

Więcej o tej historii w temacie "Pamiętacie?" w moim poście.

Ale chamska reklama....

Nie, chamską reklamą byłoby podanie dokładnego linku... http://mlppolska.pl/watek/5994-pami%C4%99tacie/page-2

Edytowano przez Nawias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ham z tego Bioware55 . Drugiego takiego serwa jak ten nie ma, bo szukałem zanim znalazłem ten. Wszystkie jakie udało mi się znaleźć były albo już upadłe, albo tylko dla premium (a ja premium już nie mam, tylko skin mi pozostał) . Ten serwer był najlepszym na jakim grałem, namęczyłem się aby znaleźć jakiś porządny serwer dla Bronych i znalazłem. Jak pewnie wiecie długo mnie nie było, ale wróciłem jak się dowiedziałem że serwer stał się jeszcze lepszy. Takich jak Bioware55 to się za jaja i na latarniach wiesza.

 

P.S: Napisałem to, abyś wiedział Bioware55 że zniszczyłeś najlepszy i chyba ostatni serwer z kucykami, który był dostępny dla każdego,a nie tylko premium.Na żadnym serwerze nie było tak fajnie jak tutaj (a grałem na wielu).

Rozumiem co czujesz. Też długo szukałam takiego fajnego serwa dla Bronych i znalazłam ten. Ledwo tydzień sobie nie pograłam a tu już zamykają :_: Ale btw dziękuje Wam asiekeirka i Bohen221 za waszą ciężką pracę w tworzeniu tego serwa a z tym Broware55 to the hell. Jeśli pozwolicie to zareklamuje mój serwer. Jest z mapką Brohoofa, al mozna tam budowac wlasne domk. Do wybrania sa rozne rasy typ: pegaz ziemny, jednorozec, zebra, i alicorn (tylko dla najlepszych ). Do serwra niestety jest potrzebne hamachi. Jak ktos nie ma to mog mu przeslac pod tym postem za 5 dni bo wtedy bede w domu, bo jestem za granica i nie mam mozliwosci przeslania tego programu :(  Ip w mc, i ID w hamachi podam tez za 5 dni bo szczerze to tego nie pamietam xD Ale na serwie beda podobnie jak tu odgrywane role play itd. Bedzie tez mob arena itd. I mam pytanko skoro serwer siekierka juz upadl to moglabym odkryc to jak ustawialiscie innym graczom skiny? bo  i tak tego teraz narazie  nie potrzebujecie. z gory thx i zapraszam na serwer Jaky co pisac na PW jezeli by ktos mial pomysl jak zrobic serwer nie na hamachi ale nie platny to pisac na PW z gory thx   :rd2:

Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...