Skocz do zawartości

Koniec z serwerami.


asie

Recommended Posts

Rozumiem co czujesz. Też długo szukałam takiego fajnego serwa dla Bronych i znalazłam ten. Ledwo tydzień sobie nie pograłam a tu już zamykają :_: Ale btw dziękuje Wam asiekeirka i Bohen221 za waszą ciężką pracę w tworzeniu tego serwa a z tym Broware55 to the hell. Jeśli pozwolicie to zareklamuje mój serwer. Jest z mapką Brohoofa, al mozna tam budowac wlasne domk. Do wybrania sa rozne rasy typ: pegaz ziemny, jednorozec, zebra, i alicorn (tylko dla najlepszych ). Do serwra niestety jest potrzebne hamachi. Jak ktos nie ma to mog mu przeslac pod tym postem za 5 dni bo wtedy bede w domu, bo jestem za granica i nie mam mozliwosci przeslania tego programu :(  Ip w mc, i ID w hamachi podam tez za 5 dni bo szczerze to tego nie pamietam xD Ale na serwie beda podobnie jak tu odgrywane role play itd. Bedzie tez mob arena itd. I mam pytanko skoro serwer siekierka juz upadl to moglabym odkryc to jak ustawialiscie innym graczom skiny? bo  i tak tego teraz narazie  nie potrzebujecie. z gory thx i zapraszam na serwer Jaky co pisac na PW jezeli by ktos mial pomysl jak zrobic serwer nie na hamachi ale nie platny to pisac na PW z gory thx   :rd2:

Jeśli chodzi o skiny to trzeba edytorem hex zmienić wartości z domyślnym adresem skinów Minecrafta na adres serwera FTP na swoim hostingu. Ważne, żeby adres miał tą samą długość znaków co domyślny. Dla 1.5.2 te pliki to bfk.class, bfj.class i bjb.class. Więcej informacji na ten temat pod tym adresem: http://forum.ragezone.com/f628/guide-new-method-lan-premium-893920/ Tak poza tym szkoda serwera, bo właśnie skończyłem robić swojego skina i go przesłać a tu jakiś gimbus wszystko popsuł  :rainbowcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś napiszę.

Na Fluttercrafcie pierwszy raz zagrałam... półtora tygodnia temu? Potem pojawiła się nowa wersja, a ja musiałam wyjechać. OK, wracam, wchodzę na forum i co widzę? "Koniec z serwerami", no naprawdę super. No fakt, grałam tam ledwo trzy razy, ale to był naprawdę genialny serwer. I nie, nie wiem jak było wcześniej, ale nawet tu atmosfera była przyjemna. Jak poprzednio była lepsza, to żałuję, że wcześniej nie zainteresowałam się Fluttercradtem. Rainbow ledwo żyje i nie ma niczego do jedzenia, wystarczyło, że napisała, inni jej po prostu pomogli. Nie wiem, to pewnie i podobne sytuacje mogą nie być szczytem życzliwości, ale w porównaniu do niektórych serwerów tak właśnie jest. W pierwszej kolejności najlepiej poznałam chyba właśnie Rainbow, ale cóż.

Na temat ScarletShade, czyli Bioware, nie będę się wypowiadać, bo po prostu ręce mi opadają. Rozwaliłeś serwer, gratulujemy. Bez konkretnego powodu i z głupimi wytłumaczeniami. No ._. "

 

Swoim zachowaniem pokazałeś, że spora część tego fandomu spada na diamentowe psy. Właśnie przez takich, jak ty. Jak ci się nie podobało, to trzeba było sobie pójść i nie wracać.

 

O Celestio, chyba ustawię to sobie w sygnaturze. Znaczy, nie no, racja. Fandom (a przynajmniej jego spora część) robi się coraz gorszy, gimbusowaty, chamski, no nie wiem. A Bioware chyba tylko pomógł nam utwierdzić się w przekonaniu, że tak właśnie jest.

 

A więc ja również serdecznie dziękuję (nie, nie będzie hejtu) Siekierce i Bohenowi za czas, starania i pracę jaką włożyli w serwer. Naprawdę, to był jeden z najlepszych serwerów na jakim grałam przez tak krótki czas i naprawdę było widać, że się tak staraliście. Bardzo miło i sympatycznie się grało, z przyjemnością wręcz. Jeszcze raz dzięki.

 

Jeszcze jedno - jeśli planujecie stworzyć jakiś serwer kucykowy, to najpierw ustalcie wszystko i nie róbcie pięciu byle jakich, tylko jeden porządny. A nazwa Ponycraft jest... dobra, bez specjalnego wyróżniania żadnego z kucyków i postaci serialowych (Fluttercraft, Applecraft, Twilightcraft, Rainbowcraft, Raricraft, Pinkiecraft, Celestiacraft, Lunacraft, Lyracraft, Bonboncraft (?), Octicraft, DJpon-3craft, Spikecraft, Scootcraft, Applebloomcraft, Sweetiecraft, Babscraft, Gildacraft, Trixiecraft, Flimflamcraft, Discordcraft, Sombracraft, Chrystaliscraft, Spitfirecraft, Soarin'craft, Wonderboltscraft, Zecoracraft, Daringcraft, Bloombergcraft, Tomcraft, Paraspritecraft, Angelcraft... itd., itd...). Oczywiście służę pomocnym kopytkiem, zawsze chętnie pomogę w budowie serwera.

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to moj serwer jest na minecraft 1.5.2 aha. jeszcze 1. na serwer prosze zebyscie wchodzilu na te nicki co byliscie na fluttercrafcie. beda castingi do mane5 (jest mane5 bo ja jestem Rainbow Dash) Chetnych zapraszam. i przypomnialo mi sie id na hamachi xD wiec tak sa 4 ID 1 jest Dashie.Craft.pl drugie to DashieCraft.pl 3. Dashie.Craft.pl2 a czwarte nie pamietam xD haslo do wszystkich sieci to creeper Mysle ze troche bronych zdecyduje sie wejsc na DashieCrafta. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - jeśli planujecie stworzyć jakiś serwer kucykowy, to najpierw ustalcie wszystko i nie róbcie pięciu byle jakich, tylko jeden porządny. A nazwa Ponycraft jest... dobra, bez specjalnego wyróżniania żadnego z kucyków i postaci serialowych (Fluttercraft, Applecraft, Twilightcraft, Rainbowcraft, Raricraft, Pinkiecraft, Celestiacraft, Lunacraft, Lyracraft, Bonboncraft (?), Octicraft, DJpon-3craft, Spikecraft, Scootcraft, Applebloomcraft, Sweetiecraft, Babscraft, Gildacraft, Trixiecraft, Flimflamcraft, Discordcraft, Sombracraft, Chrystaliscraft, Spitfirecraft, Soarin'craft, Wonderboltscraft, Zecoracraft, Daringcraft, Bloombergcraft, Tomcraft, Paraspritecraft, Angelcraft... itd., itd...). Oczywiście służę pomocnym kopytkiem, zawsze chętnie pomogę w budowie serwera.

 

Wyroznianie kucyka mialo sens. Fluttershy to moja ulubiona klaczka <3

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skiny to trzeba edytorem hex zmienić wartości z domyślnym adresem skinów Minecrafta na adres serwera FTP na swoim hostingu. Ważne, żeby adres miał tą samą długość znaków co domyślny. Dla 1.5.2 te pliki to bfk.class, bfj.class i bjb.class. Więcej informacji na ten temat pod tym adresem: http://forum.ragezone.com/f628/guide-new-method-lan-premium-893920/ Tak poza tym szkoda serwera, bo właśnie skończyłem robić swojego skina i go przesłać a tu jakiś gimbus wszystko popsuł  :rainbowcry:

OoO yyyy nie jestem jakims komputerowcem ale to jest zbyt trudne do zrobienia jak dla mbie. Ale thx za odpowiedz. Moze poprosze mojego kolege zeby mi pomogl ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skiny to trzeba edytorem hex zmienić wartości z domyślnym adresem skinów Minecrafta na adres serwera FTP na swoim hostingu. Ważne, żeby adres miał tą samą długość znaków co domyślny. Dla 1.5.2 te pliki to bfk.class, bfj.class i bjb.class. Więcej informacji na ten temat pod tym adresem: http://forum.ragezone.com/f628/guide-new-method-lan-premium-893920/ Tak poza tym szkoda serwera, bo właśnie skończyłem robić swojego skina i go przesłać a tu jakiś gimbus wszystko popsuł  :rainbowcry:

OoO yyyy nie jestem jakims komputerowcem ale to jest zbyt trudne do zrobienia jak dla mbie. Ale thx za odpowiedz. Moze poprosze mojego kolege zeby mi pomogl ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OoO yyyy nie jestem jakims komputerowcem ale to jest zbyt trudne do zrobienia jak dla mbie. Ale thx za odpowiedz. Moze poprosze mojego kolege zeby mi pomogl ;)

 

Albo uzyj naszej skiniarki? Moge Ci ja podeslac... tylko ze wrzucaniem skinow bedzie problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze wlasna gre 2D platformowo-sandboxowa, troche w stylu Terrarii (glownie jesli chodzi o to, ze jest 2D i platformowo). To jest wlasnie ten slynny "tajny plan na serwer".

Jest przecierz King Arthur Gold, oraz mod Celestia Gold.

Świetna rozrywka PvP, dużo akcji i rywalizacji.

Gra robiona przez Polaków, tych co zrobili Soldata.

Niewiem czy jest sens tworzyć kolejną. No chyba że chcesz ją stworzyć w JS na Canvasach, to inna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przecierz King Arthur Gold, oraz mod Celestia Gold.

Świetna rozrywka PvP, dużo akcji i rywalizacji.

Gra robiona przez Polaków, tych co zrobili Soldata.

Niewiem czy jest sens tworzyć kolejną. No chyba że chcesz ją stworzyć w JS na Canvasach, to inna sprawa.

 

Widac ze zupelnie nie rozumiesz o co mi chodzi. Ja skupiam sie na rozwinieciu systemow flory i przetwarzania metali, oraz stworzenia z kazdego serwera mapy-planety, z ktorej mozna wyleciec i zwiedzac inne.

Jakby co to moj serwer jest na minecraft 1.5.2 aha. jeszcze 1. na serwer prosze zebyscie wchodzilu na te nicki co byliscie na fluttercrafcie. beda castingi do mane5 (jest mane5 bo ja jestem Rainbow Dash) Chetnych zapraszam. i przypomnialo mi sie id na hamachi xD wiec tak sa 4 ID 1 jest Dashie.Craft.pl drugie to DashieCraft.pl 3. Dashie.Craft.pl2 a czwarte nie pamietam xD haslo do wszystkich sieci to creeper Mysle ze troche bronych zdecyduje sie wejsc na DashieCrafta. :)

 

"Ta siec jest pelna."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu daje link do pobrania hamachi gdyby ktos chcial wejsc na serwer a nie ma hamachi http://logmein-hamachi.softonic.pl/ na tej stronce powinno byc opisane jak urzywac hamachi i krotka instrukcja. Gdybyscie tego ne znalezli to jak juz pobierzcie program to kliknijcie dolacz do istniejacj sieci w miejscu ID wpisac Dashie.Craft.pl2 a haslo creeper gdyby ta siec byla pelna to dolacz do pozostalych sieci DashieCaftu takich jak: DashieCraft.pl , Dashie.Craft.pl , Dashie.Craft.pl3 lub 1 nie pamietam dokladnie jaka liczba. Do wszystkich tych sieci jest jedno i to samo haslo czyli creeper. W razie jakis niedogodnosci isac na PW.  Serwer bedzie wlaczony najpozniej w tą niedziele. W razie pytan spostrzenien i innych takich spraw pisac do mnie na PW 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze zupełnie nie rozumiesz o co mi chodzi. Ja skupiam się na rozwinięciu systemów flory i przetwarzania metali, oraz stworzenia z każdego serwera mapy-planety, z której można wylecieć i zwiedzać inne.

Trudno żebym wiedział, przecież z tobą nie rozmawiałem ^_^  Głupio założyłem ale podejrzewam że nie chcesz tu ciągnąć tego oftopa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Zdechł Pies, ostatecznie. Asiekierka stwierdził że go zamyka, anyways tam nie grał więc nie opłacało mu się go trzymać, pozatym serwer w dużej mierze nie był taki na jaki liczył.

 

Wykorzystał błąd, przeniósł z creatriva coś co najwyraźniej było w stanie wybuchać i rozwalił wszystkie domki.

 

 

 

Najlepszy? Najlepszy był Bronycraft i dwa pierwsze Fluttercrafty, do tego czym były dążyliśmy, ale nie uzyskaliśmy tego efektu żadnymi sposobami, jak kogoś interesuje moje stanowisko to szczerze też jestem umęczony, bo co bym nie robił nie było jak chciałem, w między czasie z serwera znikła niejako "moja" paczka ludzi i z tym momentem zacząłem mieć dość serwa.

bochenacz..... będę miał sprawę.... wbijesz na ts'a dawnego fluttercraftowego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze zupelnie nie rozumiesz o co mi chodzi. Ja skupiam sie na rozwinieciu systemow flory i przetwarzania metali, oraz stworzenia z kazdego serwera mapy-planety, z ktorej mozna wyleciec i zwiedzac inne.

 

 

Uuu,to brzmi całkiem ciekawie!  :twilight2:

Czy ten projekt jest na jakiej stronie do przejrzenia <screeny itd>? Czy może tu mowa o "64pixels"? Hm, przypomina to trochę Dwarf Fortress, a ja lubię Dwarf Fortress! <nie ważne, że nigdy nie udało mi się rozkminić systemu rozgrywki :ming: >

Edytowano przez Minor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to moj serwer jest na minecraft 1.5.2 aha. jeszcze 1. na serwer prosze zebyscie wchodzilu na te nicki co byliscie na fluttercrafcie. beda castingi do mane5 (jest mane5 bo ja jestem Rainbow Dash) Chetnych zapraszam. i przypomnialo mi sie id na hamachi xD wiec tak sa 4 ID 1 jest Dashie.Craft.pl drugie to DashieCraft.pl 3. Dashie.Craft.pl2 a czwarte nie pamietam xD haslo do wszystkich sieci to creeper Mysle ze troche bronych zdecyduje sie wejsc na DashieCrafta. :)

 

Tu daje link do pobrania hamachi gdyby ktos chcial wejsc na serwer a nie ma hamachi http://logmein-hamachi.softonic.pl/ na tej stronce powinno byc opisane jak urzywac hamachi i krotka instrukcja. Gdybyscie tego ne znalezli to jak juz pobierzcie program to kliknijcie dolacz do istniejacj sieci w miejscu ID wpisac Dashie.Craft.pl2 a haslo creeper gdyby ta siec byla pelna to dolacz do pozostalych sieci DashieCaftu takich jak: DashieCraft.pl , Dashie.Craft.pl , Dashie.Craft.pl3 lub 1 nie pamietam dokladnie jaka liczba. Do wszystkich tych sieci jest jedno i to samo haslo czyli creeper. W razie jakis niedogodnosci isac na PW.  Serwer bedzie wlaczony najpozniej w tą niedziele. W razie pytan spostrzenien i innych takich spraw pisac do mnie na PW 

 

Wszystkie pełne :ohmy:

Chętnie bym zagrała , no ale nie, może zrobisz następne? :squee:

Edytowano przez Dragonshy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz wchodzę na forum i... łup. Po servie. Nie grałam, bo miałam błąd z launcherem, lecz kiedy była paczka, wtedy tak.

Dobra, to tak: serdecznie gratulacje, Bioware, super. Bądź z siebie dumnym. Tylu osobom odebrać radość z gry.

Dla mnie server też był najlepszym, na jakim grałam. 

Jeśli ktoś potrzebowałby pomocy z nową mapą nowego servera to... jestem chętna.

Jeszcze raz gratki Bioware.

Dzięki za miło spędzony czas w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze wlasna gre 2D platformowo-sandboxowa, troche w stylu Terrarii (glownie jesli chodzi o to, ze jest 2D i platformowo). To jest wlasnie ten slynny "tajny plan na serwer".

A wiesz, że zanim powstał Fluttercraft 4.0, miałem taki sam pomysł? niestety sam nie dałbym rady tego zrobić, a kolega od skryptów jest leniwy...

Gra miała wyglądać podobnie do Margonem, ale oczywiście postaciami byłyby kucyki i każdy mógłby zrobić własnego OC: dobrać kolory, rasę, narysować znaczek. Miałem już w "Ekipie" siebie (od obsługi narzędzi znalezionego przeze mnie silnika do gier MMO 2D), grafika, który miałby zrobić postaci, bazę kucyka-gracza, mapy i animacje, ale już mówiłem... skrypty...

Jak ktoś jest zainteresowany silnikiem, to proszę. Eclipse:

http://www.eclipseorigins.com/community/index.php?/page/index.html/homepage.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pełne :ohmy:

Chętnie bym zagrała , no ale nie, może zrobisz następne? :squee:

Juz niedlgo usune kilka osob na hamachi ktore juz nie graja na serwie i sie zwolnia miejsca. Narazie nie moge bo nie mam dostepu do mojego komputera a korzystam z laptopa taty. :/  za 4 dni wroce i wlacze serwer. Niedlugo bedzie mozna do mnie takze wysylac skiny i bede je wstawac jak na fc. Zycze milego grania na DC soon :)

Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mnie piewien czas... a kiedy chce wrocic widze TO... Troche zal mi sie zrobilo bo jak poyslalam, ze juz nie bedzie tych osob z ktorymi milo spedzalam czas... A teraz moge tylko wspominac.  :derp3: Derpy zegna... :hug3: I dziekuje wam wszystkim i Administratorom bo to dzieki nam wszystkim ten serwer istnial (przynajmniej takie jest moje zdanie)

Edytowano przez Rainbowbow670
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...