Skocz do zawartości

Koniec z serwerami.


asie

Recommended Posts

Hmmm... Ktoś mnie zastąpił na tyle mocno by zamknęli FC? Prawda był bug, który pozwalał na wysadzanie wszystkiego w PI$DU ale nawet JA się nie odważyłem go wykorzystać. Bez Trollowania w Minecraft jest nudno ale Grief to już trochę za dużo. No cóż... Teraz macie prawdziwego Trolla jako przykład. :aj5:

Edytowano przez _Tiramissu_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttercraft Servers

We do what we must
because we can.
For the good of all of us
except the ones who are banned.
But there's no sense crying over every mistake.
You just keep on trying till you run out of cake.
And the Servers get done
and you make a neat mod
for the ponies who are still alive.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"And the servers are done"

Tłumaczenie:

"I serwery się skończyły"

Lub

"I serwery są zrobione"

Akurat miałem smutny humor i wziąłem pod uwagę pesymistyczną wersję. Dodajmy jeszcze, że "Still Alive" to piosenka końcowa w Portalu i mamy smutną zapowiedź końca jakichkolwiek serwerów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wracam programowac...  :fluttershy6:

 

 

and you make a neat mod

 

Czyżby jakiś mod?

 

A tak w ogóle to przypomniałeś mi żeby się uczyć tego zagrać na gitarze... o kurde trudne to jest :crazytwi3:

 

Akurat miałem smutny humor i wziąłem pod uwagę pesymistyczną wersję. Dodajmy jeszcze, że "Still Alive" to piosenka końcowa w Portalu i mamy smutną zapowiedź końca jakichkolwiek serwerów...

 

for the ponies who are still alive.

 

Przecież jest Portal 2 :squee:

Also na DerpyCrafcie puchy. A w MC w wersji 1.4.7 blokują mi się klawisze :fluttercry2:

 

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also na DerpyCrafcie

 

 

Akurat administracji DerpCrafta udzielam swojej pomocy technicznej - spodziewajcie sie pewnych zmian.

 

Jedyne, co to zmienia w sprawie FC, to to, ze nie musze sie skupiac na modach technicznych... ci gracze maja juz miejsce dla siebie.  :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nowy FC dużo mi zmieni...

Czuję się trochę... rozdarty. Z jednej strony cieszę się niezmiernie, że serwer wróci (mam nadzieję, że tym razem będzie trochę więcej RP, jak za czasów FlutterCrafta 2.2), z drugiej jednak smuci mnie widok pustego forum dashiecraft i to, że po raz drugi zawiodłem, nie dając rady zadowolić graczy minionego FlutterCrafta 4...

Trza się będzie otrząsnąć i iść naprzód. Szkoda tylko, że znowu nie udało mi się nic dla Was zrobić, a na Fluttercrafcie nie będę miał jak się udzielać, będąc zwykłym graczem. Bo budować niby źle nie umiem, ale nie mam czasu na zabawy w budowniczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Fluttercrafcie nie będę miał jak się udzielać, będąc zwykłym graczem.

 

Chyba sobie żarty robisz. Zwykli gracze mają właśnie największy udział w udzielaniu się.

 

Co decyduje o tym, czy serwer jest fajny? Pluginy? Nieee. Mody? Nieee! Mapa? Tez nie! O fajnosci serwera decyduja LUDZIE. Spojrz na Fluttercrafta 2.2 poznego - adminow nie bylo, gracze siedzieli sami, ale nadal bylo fajnie! Albo FC 4.3 - wszystko sie walilo, bugowalo, lagowalo, ale tez bylo fajnie!

 

To wlasnie LUDZIE TACY JAK TY decyduja o tym, czy serwer jest fajny. Niewazne, ile dni bym spedzil na pisaniu nowych funkcji, bez graczy serwer jest niczym.

 

(btw - doceniam trud wlozony w DashieCrafta - gdyby nie on, FC 5 by nigdy nie powstal, ponadto data powstania FC 5 jest nadal dosc... odlegla.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za te słowa.Za samego DashieCrafta nie powinieneś mi dziękować, to zasługa Dashie. Ja zrobiłem tylko małe, średnio użyteczne forum, działające... nie wiem, tak na prawdę 4 dni? Ale i tak dziękuję.
Podpisuję się pod Mo`Creatures. Znajdą się tacy, co będą z tego korzystać tylko dla fajnego armora, ale ja na przykład chętnie zaadoptuję ptaka (Edward, zgodnie z biografią mojego OC, który... odszedł na FC 4.2)(dla jasności, to Sunrise odszedł, nie Edward) jako zwykłego zwierzaka :D

Edytowano przez Nawias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak... w gronie swoich jest fajniej, poczekam na FC5 :)

Może mógłbym jakoś przy nim pomóc?

 

Daruj sobie. Serwer Clopowni to niemal kompletna kalka wszystkiego, co najlepsze w FC4.

 

FC5 nie wiem, czy powstanie, a nawet jesli, to kwestia tygodni, nie dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...