Skocz do zawartości

Koniec z serwerami.


asie

Recommended Posts

Szkoda że koniec. to były prawdopodobnie najlepsze serwery na których grałam.

Ale że koniec... W sumie szkoda no. Tak krótko grałam. To był najlepszy kucykowy serwer.

 

 [*]

        dla

  Fluttercrafta

 

 

 

 

Edit: Czas znaleźć nową sygnę :rainderp:

Edytowano przez Dragonshy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy? Najlepszy był Bronycraft i dwa pierwsze Fluttercrafty, do tego czym były dążyliśmy, ale nie uzyskaliśmy tego efektu żadnymi sposobami, jak kogoś interesuje moje stanowisko to szczerze też jestem umęczony, bo co bym nie robił nie było jak chciałem, w między czasie z serwera znikła niejako "moja" paczka ludzi i z tym momentem zacząłem mieć dość serwa.

 

Najlepszy, na jakim grałam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zobaczyłem ten temat, to pierwsza myśl jaka mi przyszła na myśl to jak opierdzielić was że się nie udało -.-

 

ale potem przypomniałem sobie, wbiłem na server tydzień temu, były 3 osoby, jeszcze do tego spawn był nie opisany, nic nie wytłumaczone, masakra

 

szkoda trochę, bo myślałem że ten server będzie taki jak Fluttercraft w Sierpniu (2012), ale zmuszać się do tworzenia servera to też nie jest dobry pomysł

Edytowano przez FlutterGuy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczęłam grać dopiero od wczoraj, ech, mówi się trudno. :sadsmile: Wpakowaliście naprawdę dużo swojego czasu w tworzenie tego serwera, i mimo iż grałam bardzo krótko, było miło i sympatycznie się grało, szkoda że wasza praca poszła na marne :( Szacunek dla twórców, sad brohoof   /)

Edytowano przez Luiselum
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K**** z tego Bioware'a! Wybaczcie za takie słownictwo, ale tylko tak można opisać to, co zrobił. Tak grał sobie spokojnie, a tu nagle - Bum! - i koniec Fluttercrafta. To jest po prostu nie do pomyślenia. Gdybym wiedziała jaki on ma nick na forum tym, a byłoby ono dalej na starym silniku, to bym mu dała za to warna, ale niestety... Tak, czy siak, dziękuję wam, Siekierko, Bohenie, za to, że utrzymywaliście ten serwer. Jednak, jeśli ktoś dałby mi linka do profilu tego Bioware to bym mu nagadała tak, że by się sam zgłosił to wszystko odbudowywać!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tydzień uciekam, a tu serwer zamykają, szkoda. Było dość sympatycznie, było kilku gimbusów co prawda, ale zamierzałem zostać na dłużej. Ale mówi się trudno, to co zrobił bioware fajne nie było, na domek długo quartz zbierałem i nie mialbym ochoty ponownie tego robić. Poza tym skoro Siekierka sam nie grał to raczej nic przyjemnego opłacać serwer i znosić lamenty użytkowników, nie dziwię się, że w końcu ma dość. Chciałbym podziękować jemu i Bohenowi za to, że się starali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No K***A JEGO ZAJ****A MAĆ.... Człowiek czeka z grą do poniedziałku/wtorku, a tu przyłazi taki gimbus i rozdupia serwer... 
Miałem pojutrze zacząć koxić, a tu nici... 
Można było najpierw zaprosić na serwer starą ekipę, zrobić White Listę, albo robić przesłuchania na graczy... Trza by było poopisywać czy się umi grać etc. Bo tak to wbijają idioci i niszczą Wasz dorobek. 
Tak czy inaczej, dziękuję Bohenku i Siekierko za wszystkie próby wskrzeszenia serwera. Na każdym serwerze byłem, pograłem. Na każdym było fajnie, miło. Może jeszcze kiedyś się spotkamy na serwerze ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam wszystkim. Naprawde, ja rowniez spodziewalem sie hejtu i obwiniania nas za wszystko, co sie wydarzylo. Prawda jest taka, ze niektore bledy byly nasza wina, a niektore nie. Inne wynikaly z naszej filozofii prowadzenia serwerow i nie byly do tkniecia.

 

W przyplywie emocji zdecydowalem sie nie wypowiadac ostatniego slowa. Chcialbym natomiast podziekowac nastepujacym osobom:

 

- Bohen221 i Bonifacy98 za adminowanie serwera, gdy bylem zajety innymi projektami,

- Bohen221 za nieustajace wsparcie administracyjne oraz probe wskrzeszenia FC 2.0 genialnym BronyCraftem,

- Kazdemu, kto staral sie odgrywac roleplay - ciezko mi tu wymienic nicki, gdyz nie pamietam dokladnie, a nie chce nikogo opuscic - za to, ze tworzyli niepowtarzalna atmosfere.

- Kazdemu, kto budowal (szczegolnie dziekuje tutaj Negarsanelowi, Cygnusowi, Hedziowi i Bohenowi), za to, ze sprawial, ze ten serwer stawal sie choc troche mniej szescienny,

- Kazdemu, kto gral (serio, kazdemu z was), za to, ze byliscie z nami. W dowolnym momencie,

 

Przepraszam kazdego, kto nie mial okazji zagrac. Such is life.

 

Chcialbym natomiast poza ostatnim slowem zostawic ostatni plik: kompletna paczka serwerowa (ok. 120MB) - gotowa do postawienia Fluttercrafa 4.3 na nowo. Serwer paczki bede utrzymywac do ok. 24 sierpnia - pliki do postawienia tego serwera rowniez sie tam znajduja.

 

Pozostal jeszcze jeden serwer kucykowy, Clopownia Gaming. Sadze, ze mimo innego stylu prowadzenia serwera i gry na nim czesci z was spodoba sie. Serdecznie zapraszam. (I tak, gralem tam - naprawde, nie jest to zaden horror)

 

Natomiast, jesli komus nie przeszkadza brak modeli kucykow, ale chce grac na malym serwerze w lepszym stylu i z lepszymi ludzmi (oraz z podobnymi modami), odsylam na swoj polprywatny serwer PantsCraft - info na PW.

 

Dobranoc, Fluttercrafcie. Hush now, quiet now, It's time to lay your sleepy server... hush now, quiet now, it's time to rest in peace~

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak przyjmuje się na serwer pokrój gimbusów McKeya oraz tego jełopa. Stracił chłopaka z serwera, i musiał się zemścić.

Dziękuje bardzo ale mnie nawet nie było kiedy się to działo ... 

BTW. nie jestem gimbusem a na Fluttercrafcie grałem dla przyjemności i RP a nie diax seta w którym JAKO PIERWSZY zacząłeś latać po serwerze.

BTW2. Bio znowu rozwalił serwer ... Przypadek ? Nie sądzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...