Skocz do zawartości

Dyskusja na temat odpowiedzi.


Airlick

Recommended Posts

Jak wyżej: jeśli chcecie przekazać swoje uwagi na temat odpowiedzi, ten temat będzie temu służył. Nie wiem, dlaczego do tej pory go nie było, ale cóż, teraz już jest.

Piszcie, wszelka krytyka jest mile widziana. Nawet komentarz "przeczytałem, nie mam uwag" jest dla mnie cenny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane APPROVED z mojej strony. Po jednokrotnym przeczytaniu nie widziałem żadnych błędów typowo językowych, a treść była conajmniej zadowlająca. Trzymasz fason Airlick i obyś nie zboczył ze swej praworządnej ścieżki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się podobało.

@Porter wcale nie miałem zamiaru tego ułatwiać. Nie po to się męczyłem, żebyście czytali jedną odpowiedź. :trollface: Żarty żartami, ale myślę, że taka forma jest znacznie lepsza od suchych pytań/odpowiedzi.

Kiedy kolejny event... Odpowiem całkiem szczerze: nie mam zielonego pojęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny start! Tylko ja nie widziałem odpowiedzi, bo masz dziwny zwyczaj edytowania tych postów... I tego nie widać. Tematy z odpowiedziami są przeznaczone dla Ciebie, więc w nich możesz pisać post pod postem! Będzie od razu wiadomo, że coś się tam działo :3

No, czekam na kolejny, ciekawy pomysł! Sama idea wykorzystania rodziców Rarity była very gusta!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarrciu, jak możesz tak myśleć? Przeciez już wcześniej odpowiedziałem na to pytanie. :P

Cytuję tu ową bezczelną zrzynę z Bundych:

"- Może zacznijmy od pytań o was samych. Jesteście enigmatycznymi figurami. Unkindangel i Tarreth chcieliby dowiedzieć się, jak się poznaliście.

- Heh, to było po meczu. Grałem w szkolnej drużynie rugby. Doszliśmy do finału rozgrywek ligi dla źrebaków. Zdobyłem w tym meczu cztery przyłożenia, żaden inny kucyk w historii naszej szkoły tego nie dokonał. Po meczu oczywiście była impreza, ja byłem bohaterem, trochę porozmawialiśmy i od razu wpadliśmy sobie w oko. Tak zwana miłość od pierwszego wejrzenia. Niedługo później się pobraliśmy, i to w sumie tyle."

I wiem, nie odpowiedziałem na drugą część twojego pytania, mam nadzieję, że mi to wybaczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem wina godziny. Teraz widzę.

Hm... Chciałbym też spytać, czy posiadasz jakieś zdolności, które pomogłyby w wizualizacji odpowiedzi? Rarity to jeden z moich ulubionych kucyków (wyżej nawet od Fluttershy!) i wierz mi: dla prawdziwych fanów Rarity, oglądanie jej przy odpowiedziach, które ci sami fani zadali... To prawdziwy fangazm xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam takich zdolności nie mam, ale myślę nad rewizją odpowiedzi Rarity. Oczywiście będzie mi do tego potrzebny grafik, więc będę musiał męczyć naszych forumowych artystów, dopóki nie zgodzą się na współpracę.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zawsze wolałem i wolę ręcznie wykonane arty, ale chyba przy takich projektach lepiej sprawdzają się wektory, choćby ze względu na ich, hm, przejrzystość? Estetykę? Uciekło mi odpowiednie słowo. :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, dzisiaj doznałem napadu kreatywności, i postanowiłem nauczyć się robić chociaż takie proste, wektorowe komiksy.

Nigdy wcześniej nie robiłem nic takiego, ba, nigdy w życiu sam niczego nie namalowałem, najwyżej pole do gry w kółko i krzyżyk... Więc biorąc poprawkę na mój absolutny brak doświadczenia w tej dziedzinie, chyba nie wyszło tak źle... Chociaż widzę, że nie wyszło też dobrze. Mam problem z odpowiednim skalowaniem i oddaniem perspektywy, dobrym uchwyceniem tekstu w chmurkę, wyostrzaniem obrazu... I tak dalej. No, może się w końcu nauczę, albo po prostu wrócę do tekstowych odpowiedzi.

Co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do treści i tekstu - żadnych problemów, wszystko podane w najwyższej klasie i z doskonałą gracją. Ale graficznie zaiste musisz poćwiczyć. Jakiego programu używasz? Jeżeli Photoshopa to mogę ci co nieco pomóc jak się w to bawić. Kilka sugestii: Używaj bardziej "prostokątnych" chmurek. Z miękkimi rogami. I najlepiej żeby miały purpurową ramkę. W sumie to zaraz ci ugotuje wektora z jakąś fajną chmurką. No i czcionka. Zauważyłeś że wygląda troche rozpikselowanie na kursywie? Może inna czcionka? Rozejrzę się po sieci za czymś ciekawym i też ci podrzuce. Może tutaj? Niech wszyscy ocenią czy się nada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Gimpa, ale z tego co się orientuję, to są bardzo podobne programy, jednak opcji prostokątnych chmurek nie mogłem znaleźć, a faktycznie byłyby o wiele lepsze.

Co do rozmazywania się, to nie wiem, dlaczego tak się porobiło - w Gimpie była właściwa (może nie idealna, ale blisko) ostrość, dopiero przy wrzucaniu na Imageshacka coś się popsuło (dałem optymalizację bez zmiany rozmiaru, więc niby powinno być w porządku). No ale ogólnie, to właśnie wychodzi mój brak doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Z pewnością wiele osób się ucieszy, droga Damo, oraz Panno Rarity. Zawsze można by chociaż popytać rodziców o jakieś wspomnienia wakacyjne z córką, bo sama z pewnością się nam nie przyzna do wszystkiego. 

 

Kto wie, może wpadłbym nawet z Księciem Bluebloodem, by porozmawiać sobie z Twoimi rodzicami :raritylaugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Rarity zupełnie nie chce spoufalać się ze sferą kiepskiej jakości szlaHty, która zapewne nawet nie wie, jak poprawnie posługiwać się nożem i widelcem :raritylaugh:, nie mówiąc już o relacjach damsko-męskich. Zapewne skieruje swe kroki w stronę lepiej urodzonych, których na tej miłej planecie nie brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Jestem po stokroć wdzięczny za odpowiedzi, mój wspaniały Rarytasiku :)

 

8.Czy mogę coś dla Ciebie zrobić, piękna damo?

8. Przynieś mi, proszę, soczek z mango

Mi też! :D

Taki może być, dla Velvie również?

128523_sok-z-mango.jpg

 

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...