Skocz do zawartości

XXIV Trójmiejski Ponymeet (niemalże zorganizowany)


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

flaga_zpsca38a5d7.png
(flaga Tribrony, zdjęcie zastępcze ;) )
 

 

Trójmiejski fandom serdecznie zaprasza na kolejnego ponymeeta!
 
 
I tym razem przybraliśmy formę niemalże zorganizowaną, czyli w planie:

 

 

Program, wersja wyidealizowana:
 
12:00 Rozpoczęcie
12:00-12:30 założenie Stowarzyszenia "Tribrony"
12:30-14:10 - Prelekcje (blok 1):
 
12:30-13:00 - "Ile Czasu mija od pierwszego, do ostatniego odcinka. Analiza" - SPIDI
13:00-13:10 - "Canterlot czy Canterlocie? - Jak odmieniać obce terminy" - SPIDI
13:20-13:40 - "Problemy polskiego fandomu" - Skradacz
13:40-14:10 - "Problemy Equestria Girls" - Azbest
 
13:10 - otwarcie sklepiku
14:10-14:30 PRZERWA
14:30-15:00 Karaoke
 
15:00- Prelekcje (blok 2)
 
15:00-15:30 Prelekcja Gravisa, brak sprecyzowanego tematu, póki co
15:30-16:00 Prelekcja Martiniego, brak sprecyzowanego tematu, póki co
 
16:00-17:30 Konkurs "EEYUP/YAY" (nagrody)
 
17:30-18:00 Turniej APPLIE (nagroda)
 
18:00-19:30 - Rezerwa czasowa na obsuwy, które na pewno będą, a także na niezapalanowane jeszcze, ale potencjalne atrakcje.
19:30-20:00 sprzątanie sali i rozejście się na dwa aftery.
 
Równocześnie będzie działał kącik artystyczny.
 
Konkurs EEYUP/YAY to krótka zabawa, w której każdy uczestnik będzie mógł wykazać się talentem lektorskim! Podkładamy kwestię Big Macintosha "eeyup" (faceci) i Fluttershy "yay". Jury będzie decydowało, kto zrobił to najlepiej. Zwycięzcy otrzymają jakiś drobny, kucykowy upominek.
 
APPLELIE to z kolei imprezowa gra karciana. W wielkim skrócie, polega na podstawianiu przeciwnikowi kart, an których jest jedna z 10 postaci/grup postaci (Fluttershy, Applejack, Twiligjt, Rainbow, Rarity, Pinkie Pie, Celestia, Luna, Cadance i CMC). Mówi się, jaka to postać (można kłamać), a przeciwnik musi odgadnąć  lub podejrzeć kartę i przekazać ją dalej. Brzmi banalnie, ale cieszy się sporą popularnością. Zwycięzca może liczyć na upominek.
 
Jak widać, z programu wypadła wiedzówka. Jeśli bardzo ją chcecie, to wsadzi się ją w rezerwę czasową.

 
To wszystko to oczywiście wstępna deklaracja, być może atrakcji będzie więcej.
 
Prelekcje proszę zgłaszać do mnie, kontakt niżej.

TERMIN: 21 września, sobota. Godzina i miejsce - 12:00, siedziba Stowarzyszenia "Morena", a dokładniej to GSF "Alkor". 

 

mapa2.png

 
After - będzie! :B6jwX:
 
WSTĘP: FREE

W sprawie noclegu lub dojazdu proszę zgłaszać się do mnie. 
[email protected]
514685665
Jakub Orłowski
GG: 6164667
 
Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/517393868342161/
 
UWAGA!
Oprócz meeta samego w sobie, będziemy też celebrować założenie oficjalnego stowarzyszenia Tribrony, zajmującego się ogarnianiem naszego fandomu. Wszystkich gości zapraszamy zatem podwójnie na to wydarzenie, będzie na pewno poczęstunek  Sympatyków spoza województwa pomorskiego prosimy o wsparcie, a tych z naszego województwa o pomoc innego rodzaju  Każdy pełnoletni broniacz lub pegasis może zostać współzałożycielem, a także od razu dołączyć do stowarzyszenia. Osoby młodsze potrzebują zgody rodziców. Dokładniejsze info u mnie na privie.
 
 
Post będzie jeszcze uaktualniany, w raz z ustalaniem nowych, pewnych danych. Do zobaczenia we wrześniu!

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się mapka. 

 

 

ZASADY AFTERA

 

Będą dwa aftery. Pierwszy, u Skradacza w Gdańsku Głównym (20 minut tramwajem od miejsca meeta), to normalny after-impreza, ale grzeczny. Gdański fandom z oczywistych względów pracuje nad swoją reputacją i nie chcemy problemów.

 

 

Drugi after, rezerwowy, u mnie. Gdańsk Osowa, a więc kawałek od miejsca meeta, około 40-50 minut drogi busami. Tutaj muszę ostrzec, że u mnie panują rygorystyczne zasady dot. ciszy nocnej i zachowania na imprezie, więc żadnego brania drugów i darcia różowego kucykowego pyska po godzinie 23:00. Alkohol w rozsądnych ilościach, będę tego pilnował.

 

ZASADY REJESTRACJI NA AFTERACH:

Aby wziąć udział w afterze, musisz się zarejestrować:

https://docs.google.com/forms/d/1NIdXN4nDu0XYwOwhQWwzZUFIgV9CQ8dnV5k-N02vxKw/viewform

Wybierz tam, którego aftera wolisz. Wybór jest taki:

-after bliższy i dynamiczniejszy

-after dalszy i spokojniejszy, lepszy dla osób chcących odpocząć po meetcie.

 

Ilość miejsc ograniczona (po ok. 20 na aftera)!

 

Osoby, z którymi rozmawiałem wcześniej o noclegu, a które się nie zarejestrują, są automatycznie przypisane do aftera u mnie. Prosimy je jednak o przeprowadzenie rejestracji.

 

Jeżeli na meetcie będzie mało osób, to wtedy wyłączymy after u mnie i zostawimy ten u Skradacza.

 

Są pytania?  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Doszedł program:



Wersja wyidealizowana:
 
12:00 Rozpoczęcie
12:00-12:30 założenie Stowarzyszenia "Tribrony"
12:30-14:10 - Prelekcje (blok 1):
 
12:30-13:00 - "Ile Czasu mija od pierwszego, do ostatniego odcinka. Analiza" - SPIDI
13:00-13:10 - "Canterlot czy Canterlocie? - Jak odmieniać obce terminy" - SPIDI
13:20-13:40 - "Problemy polskiego fandomu" - Skradacz
13:40-14:10 - "Problemy Equestria Girls" - Azbest
 
13:10 - otwarcie sklepiku
14:10-14:30 PRZERWA
14:30-15:00 Karaoke
 
15:00- Prelekcje (blok 2)
 
15:00-15:30 Prelekcja Gravisa, brak sprecyzowanego tematu, póki co
15:30-16:00 Prelekcja Martiniego, brak sprecyzowanego tematu, póki co
 
16:00-17:30 Konkurs "EEYUP/YAY" (nagrody)
 
17:30-18:00 Turniej APPLIE (nagroda)
 
18:00-19:30 - Rezerwa czasowa na obsuwy, które na pewno będą, a także na niezapalanowane jeszcze, ale potencjalne atrakcje.
19:30-20:00 sprzątanie sali i rozejście się na dwa aftery.
 
Równocześnie będzie działał kącik artystyczny.
 
Konkurs EEYUP/YAY to krótka zabawa, w której każdy uczestnik będzie mógł wykazać się talentem lektorskim! Podkładamy kwestię Big Macintosha "eeyup" (faceci) i Fluttershy "yay". Jury będzie decydowało, kto zrobił to najlepiej. Zwycięzcy otrzymają jakiś drobny, kucykowy upominek.
 
APPLELIE to z kolei imprezowa gra karciana. W wielkim skrócie, polega na podstawianiu przeciwnikowi kart, an których jest jedna z 10 postaci/grup postaci (Fluttershy, Applejack, Twilight, Rainbow, Rarity, Pinkie Pie, Celestia, Luna, Cadance i CMC). Mówi się, jaka to postać (można kłamać), a przeciwnik musi odgadnąć  lub podejrzeć kartę i przekazać ją dalej. Brzmi banalnie, ale cieszy się sporą popularnością. Zwycięzca może liczyć na upominek.
 
Jak widać, z programu wypadła wiedzówka. Jeśli bardzo ją chcecie, to wsadzi się ją w rezerwę czasową.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale!  :ohmy:

 

 

Informacja do wszystkich, szczególnie do tych, którzy nie znają organizatorów:

 

 

Na meetcie będzie trójka (może więcej) osób z identyfikatorami z napisem DOWÓDCA SPOTKANIA, a także z kucykiem na obrazku. Są to organizatorzy  Kierujcie do nich wszelkie pytania i prośby o pomoc. Udzielą Wam szczegółowych informacji dotyczących samego meeta (np. gdzie jest toaleta i tak dalej), jak i afterów, ewentualnie wskażą lepiej poinformowaną osobę.

 

Organizatorami na bieżącą chwilę są:

Imię/czym się zajmuje/wygląd

SPIDIvonMARDER (ja) - miejsce, przebieg, sklepik, after nr 2 -  niewysoki, długie do kolan włosy, okulary, broda 

Skradacz - miejsce, przebieg, after nr 1 (ten ważniejszy i większy) - wysoki, okulary, krótkie włosy

Rudy - ogólna pomoc organizacyjna - niewysoki, rudy, włosy do ramion

625425_499522036809884_1327244929_n.jpg

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za przybycie i pozytywną atmosferę :D Przybyło do nas prawie 70 osób. Podobno się podobało, i ludzie czekają na więcej. Niestety, kolejne aż tak duże wydarzenie - dopiero w listopadzie. W paźdzerniku będzie jednak jeszcze ponymeet planszówkowy organizowany przez Spidiego ;) Do zobaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXIV meet w liczbach:

60-70 tyle osób przyszło. Chyba rekord... większość to byli broniacze i pegasis, było kilka osób zainteresowanych ogólnie fantastyką, jedna osoba z przypadku oraz kilkoro znajomych dla towarzystwa.

7 tyle przypinek zginęło (o tylu wiem), 3 się znalazły póki co

1 tylu było reporterów, którzy robili o nas materiał filmowy. Będziemy Was informować na bieżąco! 

7 godzin trwał meet

4 prelekcje zostały wygłoszone

200 tyle przypinek było w moim sklepiku na początku...

44 a tyle zostało po meetcie 

2 tylu było głównych organizatorów, odpowiedzialnych za całokształt spotkania, lokal, terminy, zaproszenia, reklamę
1 organizator był na praktykach orgowych 

4 tylu pomocników zgłosiło się do ogarniania. Na zorganizowanym meetcie zostaliby uznani za "wolontariuszy".

2 raz gościło nas Stowarzyszenie Morena i GSF Alkor. DZIĘKUJEMY!

1 tyle razy kazałem komuś zamknąć mordę, używając tych konkretnych słów ;)

0 tyle osób powiedziało mi, że się bawi. Jedna narzekała trochę, ale głos krytyki zawsze jest potrzebny.

279 tyle obrazków jest w moim folderze, który Sajkros odpalił w przerwie ;)

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...