Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
SPIDIvonMARDER

XXIV Trójmiejski Ponymeet (niemalże zorganizowany)

Recommended Posts

flaga_zpsca38a5d7.png
(flaga Tribrony, zdjęcie zastępcze ;) )

Trójmiejski fandom serdecznie zaprasza na kolejnego ponymeeta!

I tym razem przybraliśmy formę niemalże zorganizowaną, czyli w planie:

Program, wersja wyidealizowana:

12:00 Rozpoczęcie
12:00-12:30 założenie Stowarzyszenia "Tribrony"
12:30-14:10 - Prelekcje (blok 1):

12:30-13:00 - "Ile Czasu mija od pierwszego, do ostatniego odcinka. Analiza" - SPIDI
13:00-13:10 - "Canterlot czy Canterlocie? - Jak odmieniać obce terminy" - SPIDI
13:20-13:40 - "Problemy polskiego fandomu" - Skradacz
13:40-14:10 - "Problemy Equestria Girls" - Azbest

13:10 - otwarcie sklepiku
14:10-14:30 PRZERWA
14:30-15:00 Karaoke

15:00- Prelekcje (blok 2)

15:00-15:30 Prelekcja Gravisa, brak sprecyzowanego tematu, póki co
15:30-16:00 Prelekcja Martiniego, brak sprecyzowanego tematu, póki co

16:00-17:30 Konkurs "EEYUP/YAY" (nagrody)

17:30-18:00 Turniej APPLIE (nagroda)

18:00-19:30 - Rezerwa czasowa na obsuwy, które na pewno będą, a także na niezapalanowane jeszcze, ale potencjalne atrakcje.
19:30-20:00 sprzątanie sali i rozejście się na dwa aftery.

Równocześnie będzie działał kącik artystyczny.

Konkurs EEYUP/YAY to krótka zabawa, w której każdy uczestnik będzie mógł wykazać się talentem lektorskim! Podkładamy kwestię Big Macintosha "eeyup" (faceci) i Fluttershy "yay". Jury będzie decydowało, kto zrobił to najlepiej. Zwycięzcy otrzymają jakiś drobny, kucykowy upominek.

APPLELIE to z kolei imprezowa gra karciana. W wielkim skrócie, polega na podstawianiu przeciwnikowi kart, an których jest jedna z 10 postaci/grup postaci (Fluttershy, Applejack, Twiligjt, Rainbow, Rarity, Pinkie Pie, Celestia, Luna, Cadance i CMC). Mówi się, jaka to postać (można kłamać), a przeciwnik musi odgadnąć  lub podejrzeć kartę i przekazać ją dalej. Brzmi banalnie, ale cieszy się sporą popularnością. Zwycięzca może liczyć na upominek.

Jak widać, z programu wypadła wiedzówka. Jeśli bardzo ją chcecie, to wsadzi się ją w rezerwę czasową.

To wszystko to oczywiście wstępna deklaracja, być może atrakcji będzie więcej.

Prelekcje proszę zgłaszać do mnie, kontakt niżej.

TERMIN: 21 września, sobota. Godzina i miejsce - 12:00, siedziba Stowarzyszenia "Morena", a dokładniej to GSF "Alkor". 

mapa2.png

After - będzie! :B6jwX:

WSTĘP: FREE

W sprawie noclegu lub dojazdu proszę zgłaszać się do mnie. 
[email protected]
514685665
Jakub Orłowski
GG: 6164667

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/517393868342161/

UWAGA!
Oprócz meeta samego w sobie, będziemy też celebrować założenie oficjalnego stowarzyszenia Tribrony, zajmującego się ogarnianiem naszego fandomu. Wszystkich gości zapraszamy zatem podwójnie na to wydarzenie, będzie na pewno poczęstunek  Sympatyków spoza województwa pomorskiego prosimy o wsparcie, a tych z naszego województwa o pomoc innego rodzaju  Każdy pełnoletni broniacz lub pegasis może zostać współzałożycielem, a także od razu dołączyć do stowarzyszenia. Osoby młodsze potrzebują zgody rodziców. Dokładniejsze info u mnie na privie.

Post będzie jeszcze uaktualniany, w raz z ustalaniem nowych, pewnych danych. Do zobaczenia we wrześniu!

Edited by SPIDIvonMARDER

Guest

Ponymeet w Gdańsku? Super! Gdzieś się trzeba na to zgłosić czy każdy może przyjść?

Wstęp wolny i bez rejestracji, ale prosimy albo napisać w tym temacie, albo zapisać się na fejsie, byśmy ogarnęli ile osób będzie ;)

W sprawie noclegów: TUTAJ TRZEBA SIĘ ZGŁOSIĆ DO MNIE!  :hBB25:

Guest

Chętnie przyjdę, zwłaszcza, że jestem z Gdańska. Czyli nocleg mnie akurat nie dotyczy. :derptongue:

Jeśli to Twój pierwszy meet i masz jakiekolwiek pytanie, to zapraszam na PW lub GG :)

BTW: w niedzielę zaktualizuję I post o wszystkie potrzebne informacje, mapki i takie tam.

Pojawiła się mapka. 

ZASADY AFTERA

Będą dwa aftery. Pierwszy, u Skradacza w Gdańsku Głównym (20 minut tramwajem od miejsca meeta), to normalny after-impreza, ale grzeczny. Gdański fandom z oczywistych względów pracuje nad swoją reputacją i nie chcemy problemów.

Drugi after, rezerwowy, u mnie. Gdańsk Osowa, a więc kawałek od miejsca meeta, około 40-50 minut drogi busami. Tutaj muszę ostrzec, że u mnie panują rygorystyczne zasady dot. ciszy nocnej i zachowania na imprezie, więc żadnego brania drugów i darcia różowego kucykowego pyska po godzinie 23:00. Alkohol w rozsądnych ilościach, będę tego pilnował.

ZASADY REJESTRACJI NA AFTERACH:

Aby wziąć udział w afterze, musisz się zarejestrować:

https://docs.google.com/forms/d/1NIdXN4nDu0XYwOwhQWwzZUFIgV9CQ8dnV5k-N02vxKw/viewform

Wybierz tam, którego aftera wolisz. Wybór jest taki:

-after bliższy i dynamiczniejszy

-after dalszy i spokojniejszy, lepszy dla osób chcących odpocząć po meetcie.

Ilość miejsc ograniczona (po ok. 20 na aftera)!

Osoby, z którymi rozmawiałem wcześniej o noclegu, a które się nie zarejestrują, są automatycznie przypisane do aftera u mnie. Prosimy je jednak o przeprowadzenie rejestracji.

Jeżeli na meetcie będzie mało osób, to wtedy wyłączymy after u mnie i zostawimy ten u Skradacza.

Są pytania?  :fluttershy5:

Doszedł program:

Wersja wyidealizowana:

12:00 Rozpoczęcie
12:00-12:30 założenie Stowarzyszenia "Tribrony"
12:30-14:10 - Prelekcje (blok 1):

12:30-13:00 - "Ile Czasu mija od pierwszego, do ostatniego odcinka. Analiza" - SPIDI
13:00-13:10 - "Canterlot czy Canterlocie? - Jak odmieniać obce terminy" - SPIDI
13:20-13:40 - "Problemy polskiego fandomu" - Skradacz
13:40-14:10 - "Problemy Equestria Girls" - Azbest

13:10 - otwarcie sklepiku
14:10-14:30 PRZERWA
14:30-15:00 Karaoke

15:00- Prelekcje (blok 2)

15:00-15:30 Prelekcja Gravisa, brak sprecyzowanego tematu, póki co
15:30-16:00 Prelekcja Martiniego, brak sprecyzowanego tematu, póki co

16:00-17:30 Konkurs "EEYUP/YAY" (nagrody)

17:30-18:00 Turniej APPLIE (nagroda)

18:00-19:30 - Rezerwa czasowa na obsuwy, które na pewno będą, a także na niezapalanowane jeszcze, ale potencjalne atrakcje.
19:30-20:00 sprzątanie sali i rozejście się na dwa aftery.

Równocześnie będzie działał kącik artystyczny.

Konkurs EEYUP/YAY to krótka zabawa, w której każdy uczestnik będzie mógł wykazać się talentem lektorskim! Podkładamy kwestię Big Macintosha "eeyup" (faceci) i Fluttershy "yay". Jury będzie decydowało, kto zrobił to najlepiej. Zwycięzcy otrzymają jakiś drobny, kucykowy upominek.

APPLELIE to z kolei imprezowa gra karciana. W wielkim skrócie, polega na podstawianiu przeciwnikowi kart, an których jest jedna z 10 postaci/grup postaci (Fluttershy, Applejack, Twilight, Rainbow, Rarity, Pinkie Pie, Celestia, Luna, Cadance i CMC). Mówi się, jaka to postać (można kłamać), a przeciwnik musi odgadnąć  lub podejrzeć kartę i przekazać ją dalej. Brzmi banalnie, ale cieszy się sporą popularnością. Zwycięzca może liczyć na upominek.

Jak widać, z programu wypadła wiedzówka. Jeśli bardzo ją chcecie, to wsadzi się ją w rezerwę czasową.

Zapowiada się ciekawie, nie powiem. Może wpadnę z znajomymi, ale pewna nie jestem.

Edit: Na 99,97% będę 

Edited by Nimfadora Enigma

Wspaniale!  :ohmy:

Informacja do wszystkich, szczególnie do tych, którzy nie znają organizatorów:

Na meetcie będzie trójka (może więcej) osób z identyfikatorami z napisem DOWÓDCA SPOTKANIA, a także z kucykiem na obrazku. Są to organizatorzy  Kierujcie do nich wszelkie pytania i prośby o pomoc. Udzielą Wam szczegółowych informacji dotyczących samego meeta (np. gdzie jest toaleta i tak dalej), jak i afterów, ewentualnie wskażą lepiej poinformowaną osobę.

Organizatorami na bieżącą chwilę są:

Imię/czym się zajmuje/wygląd

SPIDIvonMARDER (ja) - miejsce, przebieg, sklepik, after nr 2 -  niewysoki, długie do kolan włosy, okulary, broda 

Skradacz - miejsce, przebieg, after nr 1 (ten ważniejszy i większy) - wysoki, okulary, krótkie włosy

Rudy - ogólna pomoc organizacyjna - niewysoki, rudy, włosy do ramion

625425_499522036809884_1327244929_n.jpg

Edited by SPIDIvonMARDER

Dziękujemy wszystkim za przybycie i pozytywną atmosferę :D Przybyło do nas prawie 70 osób. Podobno się podobało, i ludzie czekają na więcej. Niestety, kolejne aż tak duże wydarzenie - dopiero w listopadzie. W paźdzerniku będzie jednak jeszcze ponymeet planszówkowy organizowany przez Spidiego ;) Do zobaczenia.

XXIV meet w liczbach:

60-70 tyle osób przyszło. Chyba rekord... większość to byli broniacze i pegasis, było kilka osób zainteresowanych ogólnie fantastyką, jedna osoba z przypadku oraz kilkoro znajomych dla towarzystwa.

7 tyle przypinek zginęło (o tylu wiem), 3 się znalazły póki co

1 tylu było reporterów, którzy robili o nas materiał filmowy. Będziemy Was informować na bieżąco! 

7 godzin trwał meet

4 prelekcje zostały wygłoszone

200 tyle przypinek było w moim sklepiku na początku...

44 a tyle zostało po meetcie 

2 tylu było głównych organizatorów, odpowiedzialnych za całokształt spotkania, lokal, terminy, zaproszenia, reklamę
1 organizator był na praktykach orgowych 

4 tylu pomocników zgłosiło się do ogarniania. Na zorganizowanym meetcie zostaliby uznani za "wolontariuszy".

2 raz gościło nas Stowarzyszenie Morena i GSF Alkor. DZIĘKUJEMY!

1 tyle razy kazałem komuś zamknąć mordę, używając tych konkretnych słów ;)

0 tyle osób powiedziało mi, że się bawi. Jedna narzekała trochę, ale głos krytyki zawsze jest potrzebny.

279 tyle obrazków jest w moim folderze, który Sajkros odpalił w przerwie ;)

Edited by SPIDIvonMARDER