Skocz do zawartości

Cahan

Recommended Posts

post-3813-0-43731300-1384289726_thumb.pn

 

 

Imię: Drosera Plant

Płeć: Klacz

Rasa: Jednorożec

Cutie Mark: Półprzymknięty liść mięsożerny muchołówki

Specjalny talent: Uprawa roślin owadożernych

Wiek: 20 lat

Matka: Lemon Tree

Ojciec: Sundew Root

Miejsce zamieszkania i urodzenia: Stalliongard

Cechy: Spokojna kujonka, do cna zajęta swoją pasją. Jest introwertyczką. Lubi rośliny i zwierzęta. Nie lubi imprez (bo ją przerażają) oraz kontaktów z kucykami, innymi niż na tle zawodowym. Plant to trochę leniwa osoba. Często używa naukowego języka, nie zdając sobie z tego sprawy. Nie przepada za zbytnią czystością.

Biografia: Drosera Plant od dziecka nie była zbyt towarzyska. Jej pasją była przyroda. Interesowało ją wszystko co żywe i dość szybko odkryła, że dobrze sobie radzi z hodowlą roślin. W wieku 6 lat zdobyła swój znaczek, pielęgnując swoją pierwszą muchołówkę. Kiedy poszła do szkoły nie udało jej się znaleźć podobnego sobie kucyka i doskwierała jej samotność. Dodatkowo szkolni znajomi wyśmiewali się z niej, ponieważ nie interesowały ją zabawy i inne źrebięce sprawy. Wszystko się jednak zmieniło, kiedy zielona klacz poszła do liceum. Tam poznała podobnych sobie dziwaków i stała się dzięki temu z niezdarnej i nieśmiałej osoby, klaczą odważną i pewną siebie. Ale dalej wybitnie nietowarzyską. Obecnie studiuje botanikę na Uniwersytecie Stalliongardzkim. W przyszłości chce tworzyć nowe gatunki roślin.

Edytowano przez Cahan
Link do komentarza

Ech, Pony Creator... :hmh:

 

Wygląd mi się nie podoba, ale to akurat najmniej ważne. Nie pokazałeś cutie marka (tak, wiem, że jest opis, ale to nie to samo). Dobrze, że nie mieszka w Ponyville. Historia przyjemna, ale szkoda, że taka krótka - ciekaw jestem, jakie były losy Drosery po liceum...

Link do komentarza

Ślimak, co Ci Pony Creator przeszkadza? Przynajmniej kuc nie wygląda jak łyżka :v

Co my tu mamy... Oh well, kolejna samotniczka z której ludzie kuce się naśmiewają :rainderp:

Nie no, fajny, zwykły kuc, lubiący roślinki... Nic specjalnego, czyli jest świetnie, bo taki powinien być idealny OCek. 8/10, bo niektóre elementy mogły być bardziej dopracowane, np. CM, którego na zdjęciu brak.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...