Skocz do zawartości

Serdeczne AVE!


Twój_Morderca

Recommended Posts

AVE!

Jestem zwykłym szarym zjadaczem chleba zamieszkującym mieścinę znaną raz w roku w czasie festiwalu Woodstock. Na karku już 17 wiosen się odznaczyło. Typowy ateista/satanista/poganin z wyboru (bez obaw czarnych mszy nie prowadzę). Głos mój jest dosyć mroczny i niektórzy się go... boją? Jestem wielkim fanem METALU zwłaszcza Polskiego. Fascynują mnie morderstwa i inne krwawe rytuały, zwyczaje i zabawy? Dobra bo to tutaj chyba nie pasuje... W wolnym czasie pogrywam w WoT i sporadycznie w LoL'a oraz piszę pseudo FF gdzie po prostu morduje kuce :3

Tyle o mnie. Mam nadzieję na miłą atmosferę i być może nawet poznanie kilku osób.

Pozdrawiam Darth

Edytowano przez Twój_Morderca
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stereotyp gimbomroka w pełnej okazałości:

- ateizm? Jest
- mhroook i satanizm? Jest

- lubi morderstwa? Jest

- "ludzie się mnie trochę boją" Jest

- metal, metal, metal? Jest

- pisze mhroooczne opowiadania? Jest

- wiek gimnazjalny? Brak (i to działa na twoją korzyść)

 

Niemniej i tak witamy w naszej skromnej społeczności. Znajdziesz tu haterów, rewolucjonistów, aspołecznych, faszystów, komunistów, mądrali, zj*bów, metali, homoseksualistów, raperów, górników, studentów, uczniów, drwali, kierowców, prawiczków, dymaczy wioskowych, wielu innych i nawet Bobula.

 

Mam nadzieję, że znajdziesz także coś dla siebie.

A! I bym zapomniał:

nE7CDbD.jpg

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gimbomrok?

Bo tak się zaprezentowałeś jak goth łamane na metalowca łamane na fana gore i flaków.

W dodatku pseudonarcystyczne teksty typu "mam mhoczny głos i ludzie się mnie boją"

 

Byłbym zapomniał, witamy! 

 

 

@Avan

Ten obrazek zawiera wulgaryzmy jakbyś nie zauważył.

Warmiś się ucieszy jak to zobaczy, o ile zobaczy.

Edytowano przez Pan E
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiało mrokiem Panie Twój_Morderca.
Witaj.

 

AVE!

Jestem zwykłym szarym zjadaczem chleba zamieszkującym mieścinę znaną raz w roku w czasie festiwalu Woodstock. Na karku już 17 wiosen się odznaczyło. Typowy ateista/satanista/poganin z wyboru (bez obaw czarnych mszy nie prowadzę). Głos mój jest dosyć mroczny i niektórzy się go... boją? Jestem wielkim fanem METALU zwłaszcza Polskiego. Fascynują mnie morderstwa i inne krwawe rytuały, zwyczaje i zabawy? Dobra bo to tutaj chyba nie pasuje... W wolnym czasie pogrywam w WoT i sporadycznie w LoL'a oraz piszę pseudo FF gdzie po prostu morduje kuce :3

Tyle o mnie. Mam nadzieję na miłą atmosferę i być może nawet poznanie kilku osób.

Pozdrawiam Darth

c3d0981ae770f926eedf4eda7505b006.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak stereotypy i przypisywanie ludzi do danych grup... No nic takie dzisiaj społeczeństwo, nie żebym zaraz kogoś obrażał.

Czy ja coś mówię? 

Po prostu jesteś oryginalny, bo pierwszy raz widzę takiego usera, to nie znaczy że od razu negatywnie, jestem pewien że się dogadamy, gratuluję Ci po prostu oryginalności poprzez wysłanie tej starszej pani z dopisem "wat". Co w tym złego? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...