Skocz do zawartości

[1.5.2] [Mody/FB/RP] DashieCraft


Recommended Posts

Mogę pomóc w każdy możliwy sposób. Chciałbym poczuć, że coś robię. Nie mi przypadło robienie nowego serwera, więc chcę się zaangażować tak, bym poczuł się częścią tego ratowania naszej społeczności.

Dla zainteresowanych i mających Steam: Po Fluttercraft została grupa społecznościowa. Możecie poszukać lub zapytać mnie o zaproszenie (nie jestem tam ni modem, ni szeryfem, ale zapraszać mogę) na moje konto, które ma nick:

([(Bracket)]) | [CTPHL]

  • +1 1
Link do komentarza

OGŁOSZENIE! Na serwerze będzie waluta w postaci emeraldu. Są tam sklepy więc chętni mogą pracować, a pozostali, gdyby chcieli coś kupić np. sofę lub ciastko, po prostu dają ilość emeraldów sprzedawcy. Wpierw, sprzedawca musi określić  cenę towaru, który posiada lub sprzedaje. Każdy gracz na początku, gdy się już zaloguję dostanie 64 emeraldy na start, jako tą walutę. Życzę udanych zakupów :)


Mogę pomóc w każdy możliwy sposób. Chciałbym poczuć, że coś robię. Nie mi przypadło robienie nowego serwera, więc chcę się zaangażować tak, bym poczuł się częścią tego ratowania naszej społeczności.

Dla zainteresowanych i mających Steam: Po Fluttercraft została grupa społecznościowa. Możecie poszukać lub zapytać mnie o zaproszenie (nie jestem tam ni modem, ni szeryfem, ale zapraszać mogę) na moje konto, które ma nick:

([(Bracket)]) | [CTPHL]

Mam takie pytanko. Twój OC jest na zdjęciu pod tym co piszesz komentarze no nie? Jeżeli tak, to czy niezechciałbyś, abym zrobiła dla Ciebie skina twojego OC? Jak już mówiłam, każda pomoc mile widziana :)

Link do komentarza

Em... Ja już mam skina swojego OC :D Poza tym, na serwerze chciałbym grać przez chwilę kogoś innego: Big Macintosha. Ale po jakimś czasie, gdyby zjawił się ktoś chętny na to stanowisko, wróciłbym do tej roli z wielką chęcią i przyjemnością :D

Jeżeli miałabyś ochotę jakoś go nie wiem... po prawić czy coś to napisz mi na PW, wyślę ci mojego aktualnego skina :D

Link do komentarza

OGŁOSZENIE! Na serwerze będzie waluta w postaci emeraldu. Są tam sklepy więc chętni mogą pracować, a pozostali, gdyby chcieli coś kupić np. sofę lub ciastko, po prostu dają ilość emeraldów sprzedawcy. Wpierw, sprzedawca musi określić cenę towaru, który posiada lub sprzedaje. Każdy gracz na początku, gdy się już zaloguję dostanie 64 emeraldy na start, jako tą walutę. Życzę udanych zakupów

A jakie są dostępne prace ? Bo nie wiem gdzie taka Fluttershy mogłaby pracować : P

Link do komentarza

Em... Ja już mam skina swojego OC :D Poza tym, na serwerze chciałbym grać przez chwilę kogoś innego: Big Macintosha. Ale po jakimś czasie, gdyby zjawił się ktoś chętny na to stanowisko, wróciłbym do tej roli z wielką chęcią i przyjemnością :D

Jeżeli miałabyś ochotę jakoś go nie wiem... po prawić czy coś to napisz mi na PW, wyślę ci mojego aktualnego skina :D

Ok. Jesli chcesz to mozesz byc Big Macintoshem. Ta rola jest wolna.

A jakie są dostępne prace ? Bo nie wiem gdzie taka Fluttershy mogłaby pracować : P

Na servie jest kilka prac, a mianowicie:

Piekarz-pracuje w Kaciku Kostki Cukru i robi tam ciasta i ciasteczka.

Sprzedwaca sof i piór- pracuje w sklepie ,Sofy i pióra` i sprzedaje tam sofy i pióra.

Farmer- pracuje na Sweet Apple Acres i zbiera tam zboze i jablka

Kontroler pogody (tylko dla pegazow)- poprawia stan pogody nad Ponyville, oraz dba o nią.

Burmistrz lub burmistrzyni- zażądza miastem.

Listonosz- roznosi listy dla kucykow.

Opiekun zwierząt- opiekuje się bezdomnymi zwierzakami.

Budowniczy- buduje domy oraz sklepy i inne budynki.

To są wszystkie rodzaje prac. Każdy kto chce wybiera sobie jedną pracę lub więcej z 8.

Link do komentarza

Chętnie wypróbuję serwer, może dostanę się do Mane 6 (ale raczej nie). Grałem jeszcze na pierwszym Fluttercrafcie  i mam nadzieję, że serwer mnie nie zawiedzie :)

 

Ps.: Nie mogę dołączyć do sieci Hamachi bo są pełne :(

 

Edit.:

 

Mam pytanko, czy jak będę chciał zająć jakąś postać drugoplanową to czy też muszę stworzyć skina czy je posiadasz?

Edytowano przez Dasher
Link do komentarza

Chętnie wypróbuję serwer, może dostanę się do Mane 6 (ale raczej nie). Grałem jeszcze na pierwszym Fluttercrafcie  i mam nadzieję, że serwer mnie nie zawiedzie :)

 

Ps.: Nie mogę dołączyć do sieci Hamachi bo są pełne :(

 

Edit.:

 

Mam pytanko, czy jak będę chciał zająć jakąś postać drugoplanową to czy też muszę stworzyć skina czy je posiadasz?

Skiny wszystkich kucykow mam, wiec nie ma co sie bac :) A codo hamachi to dzis napisze ktore sieci sa wolne i dodam jeszcze 2 wolne. Jeszcze napisze ip bo nie podalam.

Sorka, czy pracujesz już nad tym, co ci wysłałem?

Bardzo chciałbym grać a nie mogę ściągnąć Hamaka bo mi kompa zepsuje :P (serio, już miałem)

Tak dzis bę de nad tym pracowac, bo przedtem bylam za granica i nie mialam dostepu do my kompa, a dzis juz jestem w domu.
Link do komentarza

1. Mój e-mail to [email protected]

2. Pytanecko: Czy gdyby się wstawiło skina na konto Minecraft, wystarczyłoby i ten skin byłby do zobaczenia na Dashiecrafcie?

Skin, jezeli wstawilbys na konto w mc, ktore ma premium, to tak inni beda go widziec na serwie. Jesli nie masz premium to inni nie beda go widziec na serwie, tylko ty go bedziesz widziec. Ale nie martwcie sie, gdy asiekierka mi odpisze (co ni wiem kiedy to nastąpi) to zainstaluje skiniarke i skiny beda na serwie. Już wkrótce będę miała skiniarkę, i wstawie wasze skiny.
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...