Skocz do zawartości

Falkon 2013


Ukeź

Recommended Posts

Dum dum dum~ Wiem, że do listopada jeszcze masa czasu, ale co tam. Ma ktoś w planach zjawić się na Falkonie? Lublin, 8-11 listopad. Aż cztery dni konwentu, więc będzie fajnie :D

Ogółem aktualnie można zgłaszać atrakcje, planuje ktoś się wybrać i poprowadzić coś kucykowego? Pewnie znów będzie LARP z MLP, mam nadzieję, że w tym roku uda mi się na niego wybrać (z racji że planuję być helpem to nie wiadomo jak to wyjdzie z dyżurami). 

Ukeś będzie na 100%~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na trenie konwentu jakoś na pewno jeśli w ogóle XD Znów będę jak zombie. Po parę godzin dyżurów (helpowanie, taa... XD) potem nie spanie całą noc, kimanie gdzieś nad ranem po 2-3 godzinki..  Pewnie będzie help room więc tam. Albo u jakiegoś randoma jak się podzieli materacem czy czymkolwiek..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Możliwe, że się pojawię jak uda mi się namówić ojca coby mnie zawiózł (bo jak na razie prawka brak, samochodu zresztą też).

Jeżeli będę to w sobotę, będę szukał Erena ;P

 

Busem? Stopem? Pociągiem? Opcji dojazdu jest masa, więc wiesz XD A z Białej do Lublina nie tak daleko~

Będę Erenem, ale nie wiem czy kompletnym, na pewno bez pelerynki bo napotkałam pewne komplikacje przy jej szyciu i się po prostu z nią do Falkonu nie wyrobię. I nie wiem czy na dyżurach będę Erenem, ale ogółem na pewno będę w tym cosplayu łazić XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...