Skocz do zawartości

Regulamin i dostępne postacie na DashieCraft.pl


Rainbow_Dash123

Recommended Posts

REGULAMIN na DashieCraft.pl

1. Nie przeklinamy i nie spamujemy bezsensownymi tekstami, oraz jestesmy mili i zyczliwi dla innych.

2. Nie niszczymy domów innych graczy, ani nie niszczymy nic na mapie, od tego jest /warp surowce.

3. Admin ma zawsze racje. ZAWSZE MA RACJE.

4. Rase/typ kucyka można wybierać tylko 1 raz. Dobrze się zastanòw jaką chcesz rase/typ kucyka, bo potem nie ma odwrotu. P.S admin ZAWSZE paczy wiec nie kombinuj ze zmiana rasy

5. Potraktuj ten regulamin z powagą i zrozumieniem. W przeciwnym razie za złamanie jakiejkolwiek zasady, niestety grozi BAN na nieokreśloną ilość dni lub godzin.

6. Przeczytaj ten regulamin tak z 2 razy.

Enjoy! :) UWAGA! Postacie, będą stopniowo znikać. Tych których już tu nie ma, prawdopodobnie ktoś już zgarnął role postaci, lub jest dla niego zaklepana.

A oto wolne postacie:

Pinkie Pie

Wszystkie księzniczki czyli: Księżniczka Celestia, księżniczka Luna oraz księżniczka Cadance.

wszystkie postacie z tła np. Derpy, Lyra, Colgate, Cherry Berry. Berry Punch, Carrot Top, Raindrop, Caramel itd

Daring Do

Pipsqueak

Octavia

Dj Pon 3(Vinyl Scratch)

Spike

Zecora

Pani Cupcake oraz pan Carrot Cake

Cheerilee

Snips

Snails

Daimond Tiara

Silver Spoon

Apple Bloom

Sweetie Belle

Big Machintosh

Shining Armour

tata Rainbow Dash

Rose

Babs Seed

Granny Smith

wszyscy z Wonderbolts

Flim i Flam

Wszelka szlachta z Canterlotu

oraz Lighting Dust a takze The Great and Powerful Trixie i Sunset Shimmer

Jezeli ktos zdecydowal sie byc jakas postacia to pisac do mnie na PW

Zycze milego grania :)

Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czad

Byłam Kredens tam to i chciałabym tu :derp6:

Będę bardzo zadowolona jeśli jest taka możliwość.

Oczywiście, że jest taka możliwość. Gdy tylko wejdziesz na serwer, to dam ci Cadance jako Twoją role. Tylko jeszcze przedtym, musisz wysłać mi na maila skina Cadance i nick, na którym będziesz grać w minecraft na servie. Mój mail to [email protected] Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę domokrążcą  :5N9ul:


Oczywiście, że jest taka możliwość. Gdy tylko wejdziesz na serwer, to dam ci Cadance jako Twoją role. Tylko jeszcze przedtym, musisz wysłać mi na maila skina Cadance i nick, na którym będziesz grać w minecraft na servie. Mój mail to [email protected]

Mam mały kłopocik, otóż skin Cadance gdzieś mi się zapodział w folderach, lecz przypadkowo natrafiłam na skin Księżniczki Celestii

 

Czy może ta postać jest wolna? Jeśli nie to przepraszam za kłopot :derp6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę domokrążcą  :5N9ul:

Mam mały kłopocik, otóż skin Cadance gdzieś mi się zapodział w folderach, lecz przypadkowo natrafiłam na skin Księżniczki Celestii

 

Czy może ta postać jest wolna? Jeśli nie to przepraszam za kłopot :derp6:

Tak, ta postać jet wolna. Jeżeli tylko masz ochotę, to możesz być  Celestią :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah....Będzie Celestia... Ale chyba testów nie będzie mi już robić? : P (Jako Twi .-.) Śmiesznie .-.

 

Nie będzie tak źle   :rdblink:

 

 

Ale Dashie, nie musi być aż tak szczegółowo...

 

Nie zbyt mi się uśmiecha koczowanie całymi dniami w Canterlocie i robienie wam niespodziewanych wizyt

po to by tylko odebrać list :)

Będę o 20% fajniejsza.

 

 

Skin wysłany.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...