Skocz do zawartości

Ważne Ogłoszenia odnośnie DashieCraftu oraz rozgrywki RP i inne.


Rainbow_Dash123

Recommended Posts

Tutaj moi drodzy DashieCraftowicze, (xD jak to brzmi) w tym oto tutaj dziale będziemy pisać różne ważne decyzje podejmowane na serwerze, a także będziemy pisac ogłoszenia dotyczące serwera i zadawac administratorce, czyli mi :) pytania także dotyczące jakże wspaniałego DashieCrafta.

Oki doki loki, wiec ja zaczne pierwsza :) wyjątkowo zaczne od pytań.

po 1 pewnie zastanawiacie sie kiedy wstawie wasze skiny na serwer. Otorz tak skiniarke wstawie juz niebawem wiec sie nie niepokojcie :) wszystko bedzie ok. Oczywiscie przy skiniarce pomaga mi dobroczynny bohen221 wiec powinno dzialac za kilka dni.

Ok to tyle odemnie. Teraz wasza kolej :) . Pytajcie i ogłaszajcie co chcecie, a ja wam odpowiem w jak najszybszym czasie. :))

Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, to ja mam kilka pytań:

1. Jakie masz parametry komputera, na którym stawiasz serwer?

2. Jaka prędkość internetu?

3. Na serwerze ma być paczka z Fluttercrafta tak?

1yy z tym musialbys isc do mojego taty :) ale moge sie go spytac i ci napisze.

2. jak wyzej.

3. moze byc ta paczka. jezeli jej juz nie masz to zainstaluj tylko moda na kuce i txt pck Love&Tolerance. na serwie mam pluginy wiec duzo modow nie ma na nim. :)

Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do wszystkich graczy. Czy moglibyście mi podać dni i godziny, w których możecie grać na kompie w mc? To mi ułatwi prowadzenie serwera. Pewnie się pytacie czemu. Moja odpowiedź jest taka:

Podając mi te informacje, będe wiedziała w jakich godzinach i dniach mam włączyć server.

Pisze to, ponieważ nie chcę, żeby była taka sytuacja, że włączam serwer o załużmy o 12, po czym potm

się okazuje że nikt nie przyszedł na server, a ja niepotrzebnie go włączałam. Więc proszę was o podanie mi tych godzin i dn. To by nam ułatwiło rozgrywkę na DC. Nie sądzicie? Jeszcze raz bardzo was proszę o to. Możecie to napisać pod tym postem, gdzie kolwik. Nawet jeżeli ktoś ma taką potrzebę, to może do mnie na PW wysłać. Potem rozpiszę w jakie dni tygodnia, i o których godzinach

będzie włączony server. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do wszystkich graczy. Czy moglibyście mi podać dni i godziny, w których możecie grać na kompie w mc? To mi ułatwi prowadzenie serwera. Pewnie się pytacie czemu. Moja odpowiedź jest taka:

Podając mi te informacje, będe wiedziała w jakich godzinach i dniach mam włączyć server.

Pisze to, ponieważ nie chcę, żeby była taka sytuacja, że włączam serwer o załużmy o 12, po czym potm

się okazuje że nikt nie przyszedł na server, a ja niepotrzebnie go włączałam. Więc proszę was o podanie mi tych godzin i dn. To by nam ułatwiło rozgrywkę na DC. Nie sądzicie? Jeszcze raz bardzo was proszę o to. Możecie to napisać pod tym postem, gdzie kolwik. Nawet jeżeli ktoś ma taką potrzebę, to może do mnie na PW wysłać. Potem rozpiszę w jakie dni tygodnia, i o których godzinach

będzie włączony server. Z góry dzięki.

 

Ja w sumie to mogę codziennie, o ile gdzieś nie pojadę, albo ktoś do mnie przyjdzie [ale w tedy raczej też wchodzę]

Tylko w rok szkolny mogę czasem nie wbijać i raczej po południu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobra i złą wiadomość wiadomość w sprawie skinów. Zła jest taka, że skiniarka mi się zepsuła i nie moge stawić tam żadnego z waszych skinów. Próbowałam to jakoś naprawić i guzik :/ Niestety nie wiem na kiedy zdołam to naprawić. Bardzo Was za to przepraszam. Do niektórych z was już napisałam o problemie ze skiniarką.Jest jednak pewne rozwiązanie Możemy wstawić sobie skiny tych kucy które gramy. Owszem nie będzie ich widać na multi ale zawsze coś. To będzie na czas skiniarki. Nwm kiedy wstawię na serwer nową skiniarkę, więc dopóki tego nie zrobię będziemy skorzystać z mojego pomysłu. Oto mój pomysł:
INSTRUKCJA

przed tym jak będziecie robić podpunkt 2 wylacz minecrafta, bo inaczej to sie nie uda.
1 zmien nazwe twojego skina kuca na charpony
2 do windowsa rob tak: kliknij Start potem uruchom, next wpisz %appdata% kliknij ok
3 wejdz w folder minecraft, nastepnie w folder bin.
4 otworz minecraft.jar za pomoca WinRaR 
5 wejdz w mob, potem wyszukaj tam charpony, usun charpony i na jeo miejsce wklj tw charpony.
6 wylacz wszystkie foldery, minecraft.jary biny itp. I wlacz mc.
Enjoy   :) Nwm czy przedtem znaliscie ten sposób. Jeśli nie to go poznaliscie  :) pozdrawiam  :) Jescze raz sory ze Was zawiodłam :( jest mi naprawdę przykro z tego powodu :(. Naprawde czeka mnie mnostwo pracy z nową skiniarką, a ja chce zdazyc przed koncem wakacji. Jescze raz pozdrawiam  :)

I mam zamiar zrobić serwer bez hamachi więc będzie postęp :)

Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam dobra i złą wiadomość wiadomość w sprawie skinów. Zła jest taka, że skiniarka mi się zepsuła i nie moge stawić tam żadnego z waszych skinów. Próbowałam to jakoś naprawić i guzik :/ Niestety nie wiem na kiedy zdołam to naprawić. Bardzo Was za to przepraszam. Do niektórych z was już napisałam o problemie ze skiniarką.Jest jednak pewne rozwiązanie Możemy wstawić sobie skiny tych kucy które gramy. Owszem nie będzie ich widać na multi ale zawsze coś. To będzie na czas skiniarki. Nwm kiedy wstawię na serwer nową skiniarkę, więc dopóki tego nie zrobię będziemy skorzystać z mojego pomysłu. Oto mój pomysł:

INSTRUKCJA

przed tym jak będziecie robić podpunkt 2 wylacz minecrafta, bo inaczej to sie nie uda.

1 zmien nazwe twojego skina kuca na charpony

2 do windowsa rob tak: kliknij Start potem uruchom, next wpisz %appdata% kliknij ok

3 wejdz w folder minecraft, nastepnie w folder bin.

4 otworz minecraft.jar za pomoca WinRaR 

5 wejdz w mob, potem wyszukaj tam charpony, usun charpony i na jeo miejsce wklj tw charpony.

6 wylacz wszystkie foldery, minecraft.jary biny itp. I wlacz mc.

Enjoy   :) Nwm czy przedtem znaliscie ten sposób. Jeśli nie to go poznaliscie  :) pozdrawiam  :) Jescze raz sory ze Was zawiodłam :( jest mi naprawdę przykro z tego powodu :(. Naprawde czeka mnie mnostwo pracy z nową skiniarką, a ja chce zdazyc przed koncem wakacji. Jescze raz pozdrawiam  :)

I mam zamiar zrobić serwer bez hamachi więc będzie postęp :)

 

 

Tylko jest problem. Wtedy wszystkich będę widzieć jako mój skin :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego zakładać milion pięćset sto dziewięćset tematów na jeden mały serwer, jak na razie jeden temat by wystarczył, a nie.

Podbijam.

 

To nie musi być takie, jakim jest, lecz prawdopodobnie będzie inne, niż jest.

A-ha.

Edytowano przez Roswell712
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie:

Po kiego zakładać milion pięćset sto dziewięćset tematów na jeden mały serwer, jak na razie jeden temat by wystarczył, a nie.

Myślisz, ze to jest milion pięćset sto dziewięćset tematów na jeden mały serwer? Zdziwisz się za jakis czas huehuehue :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...