Skocz do zawartości

Odcinek 26: Najlepsza noc w życiu


Cahir

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Nie jestem pewien ale chyba głos pod tego księżulka podkładał ten sam aktor który był odpowiedzialny za księcia z bajki ze Shreka brzmią bardzo podobnie.Cały odcinek jeden z najlepszych w sezonie,każdy kucyk na balu wymiata szczególnie historie Fluttershy i Rarity.I zakochałem się w vocalu Rainbow Dash chyba z 100 razy albo i więcej odsłuchiwałem tego fragmentu:

Głos Rainbow Dash dodaje mi sil i poprawia humor z niecierpliwością czekam na cała piosenkę w wykonaniu Dashie w drugim sezonie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Przez długi czas najlepszy odcinkiem (wg różnych źródeł) był "Party for the one", ale "Best night ever" wymiotła wszystko jednym machnięciem ogona/grzywy/skrzydła :) "Afraid to get dirty!?" "You`re going to love me" i "Extra sprinkles" to chyba najlepsze teksty ever! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Avro on tam kamienie żarł? Bo już się cieszyłem, że alkohol i Twilight będzie miała problemy wychowawcze ze Spikiem :giggle: No ale scena extra ... "jeszcze raz to samo". Ogólnie b.fajny odcinek, każdy kucyk miał czas dla siebie, zdziwiło mnie, że próbowały się tak długo bawić bez siebie, mogłaby jedna szukać drugiej :) A Fluttershy się pięknie zdenerwowała, dziwne, że jej nie wyszło ze zwierzakami :flutterage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...