Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja może nie miałem fox kids ale miałem jetixa i CN. Było na co popatrzeć nie to co teraz. Świat według Ludwiczka, Ach ten Andy czy odlotowe agentki najbardziej zapadły mi w pamięci. A z CN to oczywiście Ed Edd i Eddy, Dexter i Atomówki. Najlepiej wspominam Dragon Balla który najpierw leciał na rtl7 później na TVN 7. Na wsi tylko ja miałem chyba te programy dlatego cały pokój kumpli musiał być. Ach co za czasy  :twiblush2:

Link do komentarza

Ech... Stare, dobre czasy :D Jetix i CN - genialne stacje, ale czy ktoś pamięta jeszcze takie bajki jak "Wezyr Iznogoud", "Orkiestra Oskara", "Rocky i Łoś Super Ktoś" i "Underdog" które leciały na RTL7? No i "Tex Avery Przedstawia" na CN oraz "Babar", "Yattamani" i "Gigi la Trotola" z Polonii :D zapomniałabym... "Kuba Guzik" Rullez! :pinkie2:

 

P.s. Co do Digimonów, to pamiętacie, że kiedyś były bodajże wafelki, gdzie dodawali naklejki z Digimonami właśnie? :D

P.s.2 Przez mam teraz w głowię muzyczkę z Digimonów :crazy:

Edytowano przez Cleo3007 vel Sweetie Tram
Link do komentarza

Pamiętam Jetixa/ Fox Kidsa :crazytwi3:  Jedyny w Polsce kanał, który podjął się emisji spolszczonych Digimonów. Tęsknie za tymi czasami :

Digimony, teraz pamiętam..... Wspomnienia.

 

P.s:Nie mam zielonego pojęcia po jakiego, zmienili Jetix na Disney XD (znaczy wiem, chodziło im o hajs) ale po jasną za przeproszeniem cholere, zmienili na disney XD, nie mieli orginalnych pomyślów..... Jest już tysiąc Disneyi, a XD pewnie miało przyciągnąć dzieci grające w metiny i inne gry. No wiecie XD, tzw: ale jaja

P.s2: Łoś super ktoś, gdzieś mi świta ale nie wiem gdzie. Wiem że zawsze, rodzice mi tak odpowiadali gdy mówiłem ktoś, ale nic więcej.

Edytowano przez InsektPL
Link do komentarza

Digimony, teraz pamiętam..... Wspomnienia.

 

P.s:Nie mam zielonego pojęcia po jakiego, zmienili Jetix na Disney XD (znaczy wiem, chodziło im o hajs) ale po jasną za przeproszeniem cholere, zmienili na disney XD, nie mieli orginalnych pomyślów..... Jest już tysiąc Disneyi, a XD pewnie miało przyciągnąć dzieci grające w metiny i inne gry. No wiecie XD, tzw: ale jaj

 

 

Teraz mam w głowie tą muzyczkę :D ale to przez Was :ajawesome:

Link do komentarza

Nikt nie wspomniał o BeyBlade. Wydaje mi się, że każdy będąc siedmio-ośmiolatkiem uważał się za kozaka, mając krążek z metalowymi brzegami. Bo iskry robił!

Kurde, faktycznie był taki serial :P powiem więcej - miałam nawet dwie różne, plastikowe "areny" do grania krążkami z Cheetosów. Nie pamiętam tylko jak można je było zdobyć :P czy to się coś z tych czipsów zbierało i wymieniało czy można je było kupić w sklepie spożywczym :P dawne dzieje...

Link do komentarza
  • 5 weeks later...

Cały czas pamiętam czasy Jetix'a... Szkoda, że przeminęły. Ulubioną bajką był oczywiście "Ach ten Andy". Pamiętam moje znużenie kiedy po śmierci Św. Pamięci Papieża Karola Wojtyły nie był przez tydzień nadawany Jetix.

Sam kiedyś próbowałem robić tego typu żarty ja Andy. Zawsze w sklepie męczyłem mamę, by kupiła mi pierdzącą poduszkę :rainderp: Ale ona geniusz zła, wykorzystując mój ówczesny niski wzrost oraz słabą jeszcze umiejętność postrzegania świata, mówiła że nie ma go w auchanie...

Takich kanałów mi brakuje. Tylko dorzucić MLP:FiM i mógłbym cały dzień siedzieć :x

Link do komentarza

Człowiek czyta i myśli: Cholera czy ja naprawdę jestem taki stary?

 

Na początku była satelita i namiastki serii puszczane przez naszych niemieckich sąsiadów na RTL2:

- Detektyw Conan

- Bayblade

- Inuyasha

I kilka innych.

W międzyczasie(luksus posiadania satelity) na nie istniejącym już DeLite1 oglądało się Digimony(wbrew nazwie seria miała niewiele wspólnego z pokemonami, byla poważniejsza).

No i CN - na początku po niemiecku, potem po angielsku a kilka lat później po polsku. Było tego naprawdę dużo więc wymienie tylko kilka:

- Batman - tak tak, ten pierwszy, z kreską twardą jak szpadel Dolara.

- Warner Bros. Presents - czyli Królik Bugs i ferajna.

- Dexter - świetnie brzmiały jego monologi po niemiecku xD

- Tex Every show - iście odmóżdżająca konkurencja dla braci Warner xD

Jetix widywałem tylko na ferie kiedy byliśmy u ciotki na wyjeździe, z tego co pamiętam:

- X men

- Power Rangers(później u nas na Polsacie i RTL7 też)

- Beast Wars - później nadawane na Polsacie jako Kosmiczne Wojny - jedna z serii Transformers - i nie to nie podróbka, to jedna z serii.

W międzyczasie gdzieś tam przemknęły takie perełki jak Motomyszy z Marsa czy Robocop. No i ExoSquad.

No i oczywiście Polonia 1

- Daimos

- Rycerza Srebrnej Szabli

- Yattaman.

RTL7/SuperRTL/TVN7(nie łączyć z naszym TVN) - stacja zmieniała i nazwę i częstotliwość ale ciągle ten sam przesył

- Rycerze Zodiaku

- Doktor Slump - jak ja się przy tym uśmiałem

- Dragon Ball - bo nie można było nie oglądać ;)

- Denver ostatni dinozaur

- Gang Dinozaurów

 

Oczywiście tu wymieniłem tylko część tytułów, na wszystkie które lubiłem i za co je lubiłem to zabrakło by czasu, nawet mnie xD

Do dzisiaj szukam jednego serialu tyle tylko że nie pamiętam nazwy a kojarzę sceny.

Świat gdzie policja musi użerać się z mutantami, trafia się jeden facet zmutowany tam przez kogoś, wygląda jak "smok" czytaj zielona skóra i płetwa na głowie xD Nic nie pamięta i postanawia zostać wzorowym gliną. Jeśli komuś coś to mówi, to proszę o kontakt, tutaj albo PW. Ta seria leciała też bodaj na RTL7

  • +1 1
Link do komentarza


- Tex Every show - iście odmóżdżająca konkurencja dla braci Warner xD

 

Haha! :D kocham to! Udało mi się nawet w necie znaleźć parę odcinków, niestety z dubbingiem, a z tego co pamiętam był lektor(i wolałam lektora tak szczerze powiedziawszy :P). Szkoda tylko, że nigdzie nie ma odcinka o Domu Przyszłości i Farmie Przyszłości. Ech... i znów to napiszę: Wspomnień czar ;)

Link do komentarza

Oh, Fox Kids... pamiętam, że zawsze zazdrościłem kumplom tego, że mają ten kanał. Moi rodzice nie chcieli Fox Kids, czy Cartoon Network z obawy, że będzie się całe dnie spędzać przed telewizorem zamiast się uczyć  :forgiveme:

 

Ale na szczęście z niektórymi bajkami zaznajomiłem się właśnie dzięki kolegom, u których mogłem to oglądać  :lunalaugh:

 

Pamiętam zmianę Fox Kids w Jetix - akurat tego sylwestra spędzałem u jednego z kumpli  :lunathink:

 

 

W końcu nagle był jakiś problem z telewizją i tu siostra i chyba ja trochę dopomogłem, namówiliśmy rodziców na wzięcie telewizji N (obecnie nie posiadamy już) i Jetix już miałem :lunahug2:  I faktycznie, częściej tam leciało coś dobrego niż na Disney Channel. Miło wspominam Naruto, Galactic Football i Ach ten Andy, choć inne kreskówki też się oglądało, często równie chętnie. 

 

 

Jednakże bardziej wolałem Jetix Play ze względu na emitowane tam stare kreskówki i bajki jak np. "Świat wg Ludwiczka" oraz Boomerang ze względu na emitowanie starych kreskówek z CN np. Johny Bravo, Laboratorium Dextera... Długo by wymieniać.  :lunawasup:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Młodzi jesteście, nie pamiętacie Minnimaxa, czy jakoś tak. Tam to były bajki, dalej pamiętam "Fantometkę" i "Kotopsa". No i jeszcze stare Cartoon Network <3, choć część z tych nowszych kreskówek jest nawet fajna, ale raczej ich starsze sezony. Jetixa mało oglądałam, tylko "Odlotowe Agentki" i parę razy "W.I.T.C.H" [tak, przyznaję się :flutterblush: ]. A te kanały Disneyowskie wyszły w czasie, w którym już przestałam oglądać kreskówki. Nie leciało na nich nic fajnego, więc mnie nawet do nich nie ciągnęło.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...