Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Jakie śliczności. 

Lepszą jakość dało by się zrobić, 

ale tę też da się wytrzymać  :aj5:

Nic dodać, nic ująć. 

No może tylko dwa słowa... 

,,Chcemy więcej!"

Dziękuję. Ale żebym jeszcze miała Photoshopa i minimalne pojęcie o tym, jak go obsługiwać xd

Ee tam, od razu photoshop. Na początku wystarczy chociażby gimp (byleby nie paint :v).

Potwierdzam Gimp może być ale Photoshopem możesz więcej zrobić. Po za tym Rysunek Epicki :pinkie:  , mi się podoba nie tyle co sama Celestia co tło.

Sam próbuje zrobić coś fajnego i wiem jakie to trudne :TaTds: i że same tło zajmuje więcej czasu niż sama postać. :portalface:

Hmm... Jak na razie tylko próbuję z programami komputerowymi, ale to jest dość trudne i myślę, że trochę mi to zajmie...

Dziękuję :) Ale jak ktoś umie, to i sam kucyk będzie świetnym obrazkiem. Tłem próbuję czasem nadganiać niedoskonałości.

Teraz coś innego... Próbuję z humanizacjami. Nie wychodzą mi jeszcze, dlatego prosiłabym o jakieś porady.

daring_do__humanization__by_nika191319-d

Daring Do... O dziwo, po tym, jak napisałam "Powrót" jakoś polubiłam tą postać. (tyle, że samo opowiadanie niezbyt mi wyszło, a do tego jest już niekanoniczne xd)

Powiem ci że masz talent do ludzi :rarityexcited:, ja osobiście próbowałem kiedyś narysować człowieka z mangi lecz to zbyt trudne dla mnie i zostałem przy kuckach. :TaTds:

Masz dość fanie cieniowanie zwłaszcza skóra i włosy . Ogólnie to jedna z twoich najlepszych prac. :pinkie:

Edited by KamilPL 94

Hmm... Jak na razie tylko próbuję z programami komputerowymi, ale to jest dość trudne i myślę, że trochę mi to zajmie...

Dziękuję :) Ale jak ktoś umie, to i sam kucyk będzie świetnym obrazkiem. Tłem próbuję czasem nadganiać niedoskonałości.

Teraz coś innego... Próbuję z humanizacjami. Nie wychodzą mi jeszcze, dlatego prosiłabym o jakieś porady.

daring_do__humanization__by_nika191319-d

Daring Do... O dziwo, po tym, jak napisałam "Powrót" jakoś polubiłam tą postać. (tyle, że samo opowiadanie niezbyt mi wyszło, a do tego jest już niekanoniczne xd)

Bardzo ładnie Ci wychodzi rysowanie i cieniowanie. Sam chciałbym tak umieć, niby coś tam narysuję i wygląda OK, ale przy Twoich się nie umywa.

Co do porad to nie jestem jakimś specjalistą ale, chyba kontury muszą być wyraźniejsze, lecz mogę się nie znać.

Przykładowy rysunek twarzy ludzkiej, byś sama mogła ocenić, co Ci nie wychodzi:  https://www.google.pl/search?q=jak+namalowa%C4%87+cz%C5%82owieka&safe=off&espv=210&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=43P-UvuzCYS24wSwioCgCg&ved=0CC8QsAQ&biw=1440&bih=811#q=jak%20namalowa%C4%87%20twarz&revid=72796403&safe=off&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=gWwrcrecMqIuIM%253A%3BOGfYDv3DN9orcM%3Bhttp%253A%252F%252F1.bp.blogspot.com%252F-gdUilbOLtYI%252FT66LA53zoVI%252FAAAAAAAABCw%252FVIbbhFE1o58%252Fs1600%252Fimg258.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fsamanta-lesiak.blogspot.com%252F2012%252F05%252Fjak-narysowac-twarz.html%3B745%3B1053

Edited by Branthos

Dzięki za komentarze :)

Tym razem dwie prace.

cheerilee_by_nika191319-d77ohjo.jpg

Ćwiczyłam kredkami. Zauważyłam, że kontury robione kredkami czasami lepiej się wpasowują, niż te robione długopisem.

applejack_rysownicze_wyzwania_i_by_nika1

I moja praca, przedstawiająca biegnącą Applejack, rysowaną na Rysownicze Wyzwania na FGE.

Kończyny Applejack podczas biegu wyszły znakomicie. Plus za drzewa.

Trudno mi stwierdzić co za kuc na pierwszym rysunku ale tak to nie mam żadnych uwag  :lunaderp:

Z tych dwóch najbardziej podoba mi się AJ, :aj3:  a zwłaszcza jej cieniowanie której według mnie jest genialne. :yay:

To samo dotyczy  drzew które są w bdb narysowane.

Dziękuję za komentarze :)
Naprawdę nie widać, że na tym pierwszym to Cheerilee? No nic, trudno.
Może rzeczywiście z tymi oczami pozbawionymi źrenic to był zły pomysł...

Mój ostatni obrazek, przedstawiający Sweetiee Belle.

sweetie_belle_by_nika191319-d7bpsni.jpg

Teraz będę już rzadziej dawać prace, ponieważ mam mało czasu, a jeszcze ćwiczę pisanie i komponowanie.

• Upvote 2

Praca bardzo fajna, może nie tyle sam kucyk który wyszedł ci prawidłowo :portalface: , co tło. Od razu widać że sporo pracy w nie włożyłaś i to się chwali. :pinkie4:

Ten obrazek byłby epicki, gdyby nie pyszczek SB, który jest jakiś taki zbyt okrągły, za krótki i źle skątowany. Ale to tło i ta grzywa <3

Dzięki :)

Ten pyszczek chyba rzeczywiście mi nie wyszedł... Ale i tak wygląda najlepiej z moich prób jego narysowania, miałam z nim największy problem.

Uzbierało mi się już trochę prac (dokładnie trzy, ale i tak daje to wynik większy niż jeden), także znowu mogę napisać posta, bez odczucia "zaspamowania" tematu pojedynczymi obrazkami.

Jak na razie wszystkie zostały zrobione na tzw. Rysownicze Wyzwania, ale mam już zaczęte prace niezależne.

scootaloo_s_helicopter_by_nika191319-d7d

Scootaloo, niczym Leonardo da Vinci, zbudowała latającą maszynę.

celestia_s_phoenix_by_nika191319-d7fs64c

Celestia ze swoim zwierzątkiem.

my_little_rayman_by_nika191319-d7hm6yl.j

I praca, która być może nie zostanie przyjęta, ponieważ nie do końca zgadza się z tematem... Mój pierwszy, jako taki, Crossover. Może ktoś zgadnie, kto to?

Tak nawiasem... Dostałam się na EQD do sekcji Artist Spotlight i mam takie pytanko, bo niezbyt się tam orientuję... To jest jakieś szczególne wyróżnienie? Bo jeśli tak, to ciężko mi w to uwierzyć.

• Upvote 2

No cóż kolejne :pinkie:  dobre prace. Jak ty to robisz :shock: . Cieniowanie bardo fajne, poza również .

Mi z całej trójki najbardziej przypadła do gustu K.Celestia z fenixsem. Pewnie sporo czasu ci zajęło narysowanie takiego artu?

No cóż oby tak dalej.

Widziałam te rysunki na FGE i uważam, że są epickie :evilshy:. Też bym tak chciała. Ale jakoś nie mam cierpliwości do rysowania. Ani zdolności...

Niezbyt podobają mi się pyszczki, są za krótkie i zbyt okrągłe, jak na mój gust. Uszy są imho za wysoko osadzone. Ale to cieniowanie i kolorowanie, to po prostu kwintesencja zajedwabistości :rarityawesome:

Naprawdę niezłe.

Pracuj, pracuj dalej, bo wychodzi Ci to coraz lepiej.

Mimo to i tak trochę tęsknie za narysowanym psem, z łatą na głowie... 

Cóż, dawno nic nie dawałam, ale kiedyś trzeba ten temat odkopać.

Za dużo prac nie będzie, tylko dwie, ale zawsze to coś.

applejack_by_nika191319-d7yxi7i.jpg

Praca z Applejack, na RW na FGE. Dostała się nawet na EQD, tym razem do Drawfriend, co mnie bardzo cieszy. Dzięki temu przekonałam się, że obrazek wcale nie musi być dobry, by się ktoś nim zainteresował, wystarczy tylko, że trafi w jakieś znane miejsce.

my_business_card_with_philomena_by_nika1

I może nie obrazek, ale coś takiego z Philomeną. Miałam zrobić na plastykę swoją wizytówkę, taką stojącą karteczkę. Mogliśmy narysować co chcieliśmy, a ja chciałam zrobić coś oryginalniejszego od imienia i nazwiska na kolorowym tle (żeby zrobić na nowej nauczycielce dobre wrażenie). Prawe skrzydło jest zamazane, ponieważ tam było moje nazwisko.

Wiem, złe zdjęcie, ale chciałam pokazać jak to wygląda na stojąco.

Może niedługo wrzucę kilka swoich zaległych szkiców, ale to dopiero wtedy, jak je dopracuję, na co niestety nie mam ostatnio za wiele czasu.

No i oczywiście wszystkim dziękuję za komentarze. Staram się dopracowywać anatomię, ale jak widać, strasznie powoli mi to idzie.

Edited by Nika
  • Upvote 2

Z twoich najnowszych artów najbardziej podoba mi się  Applejack. I w cale się nie dziwie że trafił na EQD , :RPHVO:

ponieważ przynajmniej według mnie tutaj nie ma się do czego przyczepić. :fluttershy5:

Ogólnie art bardzo mi się podoba i z niecierpliwością będę czekał na twoje następne prace :pinkie:

Dwie nowe prace :)

archer_by_nika191319-d88gpor.jpg

Dość mało znany kucyk Archer.

dear_princess_celestia____by_nika191319-

I taka praca z Twilight. Tęsknię za biblioteką  :fluttercry2:

• Upvote 3

Dziękuje za Rarity i Rainbow na nartach i za słodycze(biedy Mikołaj ;-;) i za wspaniały list ^^ .3. *Daje ultrasuperduper huga* 

A co do Archer i Twilight. Super miałaś pomysł z tymi strzałami i łukiem w formie ramki. Co do drugiego rysunki to tylko Spike nie ma takich "smoczych" źrenic. Ale pozatym jest bajecznie. Podziwiam Cię że tak dobrze potrafisz stworzyć tło.