Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za komentarze ^^

Dwie nowe prace:

Featherweight:

featherweight_by_nika191319-d8epjp8.jpg

I, jako, że może to być jeszcze duży SPOILER, nowa postać z dwóch pierwszych odcinków piątego sezonu.

double_diamond_by_nika191319-d8q5l2y.jpg

Post pod postem, ale nowa praca.

Cóż, nie jest to praca tradycyjna, lecz digitalowa, ale myślę, że za rzadko rysuję na komputerze, by zakładać drugi temat (jeden taki już miałam, zaskakująco szybko skończył życie).

Jestem z tego obrazka naprawdę dumna, wydaje mi się, że od pierwszych moich prac tabletowych dużo się zmieniło, mam nadzieję, że na lepsze.

evil_enchantress_by_nika191319-d8tl309.p

Wiem, za nowy motyw to to nie jest, ale lubię ten odcinek :pinkie4:

Post pod postem v.2

Tym razem nowy obrazek jest jednocześnie wstępem do całej serii podobnych.

Jak zapewne nikt nie wie, jest jedno jedyne anime, które kocham (reszta mnie raczej nie interesuje, albo odpycha). Jest to "Puella Magi: Madoka Magica". Postanowiłam narysować postacie z MLP w rolach głównych bohaterek (bo pasują idealnie).

Na sam początek

my_little_pony_madoka_magica__1_gilda_sa

Gilda jako Kyoko Sakura, bo
- charakter,

- historia

- stosunki z "przyjaciółką" (że tak to nazwę).

Jak seria się nigdzie nie przyjmie, to zacznę rysować MLP w rolach z Harry'ego Pottera (mam już nawet kilka pomysłów xD; tak lubię łączenie wszystkiego co lubię z czym popadnie xD).

W każdym bądź razie, jak zwykle jestem ciekawa waszych opinii. Wydaje mi się, że rysowanie na tablecie wychodzi mi coraz lepiej, ale ciągle widać, że to jeszcze nie to. W każdym bądź razie będę ćwiczyć.

Nudy.

Była burza i oprócz braku światła, braku wody, kilku poprzewracanych drzew i zniszczonych płotów przyniosła mi także pewnego rodzaju wenę i oto jest taka Fluttershy:

shy_by_nika191319-d93c8q3.jpg

A oto dwie prace z dzisiaj:

Octavia

tavi_by_nika191319-d95355o.jpg

I... Ciekawe, czy ktoś ją pamięta (trochę krwi, ale to chyba jeszcze nie gore)

next_tuesday_by_nika191319-d9535qk.jpg

A jeśli przyszły wtorek...

No i to tyle w sumie.

• Upvote 4

Octavia jest świetna :3 Nie przestawaj rysować, bo masz bardzo miły styl.

Czekam na kolejne bardzo.

Edited by Thorig

Ojejku, bardzo dziękuję za komentarze, przynajmniej się nieco ożywiło w tym temacie ^^ 

http://pre05.deviantart.net/edee/th/pre/f/2015/228/5/1/my_little_pony_madoka_magica___holy_quintet_by_nika191319-d95wi4p.jpg 

To chyba mój ostatni obrazek z tym crossoverem, bo mam wrażenie, że chociaż mi się podoba, to innym nie za bardzo.

http://pre13.deviantart.net/f7e1/th/pre/f/2015/237/f/c/night_mare_do_evil_by_nika191319-d9744gg.jpg 

Praca na konkurs na FGE. I tak nie wygram.

http://pre07.deviantart.net/76b4/th/pre/f/2015/239/8/7/aj_through_the_ages_by_nika191319-d97bzqe.jpg 

Wiem, bardzo szybko xD Ale dopiero niedawno wpadłam na ten pomysł. 

EDIT: Ktoś wie, jak na nowym forum wstawiać obrazki w innej formie niż w linkach? BBCode zawodzi...

Edited by Nika
  • Upvote 1

Kurde nie no świetne prace wszystkie a zwłaszcza ta AJ :shiarmor: Nie powinnaś z taką pracą swoich szans przekreślać ^^
Nie mam nawet na co narzekać prawie oprócz tych oczu Celestii na pierwszym obrazku :D Taki się jej trochę wzrok rozjeżdża albo jest po jakichś środkach. Ale tak to naprawdę wszystko mega wyszło.
Powodzenia w konkursie bo szanse masz napewno!
A obrazki wstawiasz w prawym dolnym rogu: Wstaw inne media -> Wstaw obraz z URL :spike:

Ten tego, dawno nic nie było.

tailor_shop_in_manehattan___1___by_nika1

rarity_investigates_by_nika191319-d9d6p9 

@FrozenTear7
 Dzięki za rady :) Niestety, w konkursie nie miałam szans i będę musiała się sama zaopatrzyć w ten komiks xD. Oczy Celestii jakoś same tak wyszły, nawet tego nie zauważyłam. 

Dzięki tobie już wiem, jak się wstawia te obrazki. Niemądra ja nawet się nie zastanawiałam, do czego ten przycisk służy xD

• Upvote 2

Narysowałam jeszcze dzisiaj coś takiego:

friendship_games_x_amending_fences_by_ni

Piszę kolejny post tak szybko i tylko z jedną pracą, ponieważ naszło mnie pewne pytanie:

Czy gdybym otworzyła requesty, to znalazłby się ktoś, kto by coś zamówił?

Z góry mówię, że nie rysuję OC-ków, bo ich zwyczajnie nie lubię. W zasadzie mam coraz mniej własnych pomysłów na nowe prace, a poza tym fajnie by było zrobić coś dla kogoś.

• Upvote 4

Jeszcze nie otworzyłam requestów, bo postanowiłam nieco się podszkolić w digitalu. Chyba w końcu zaczynam rozumieć, o co w tym biega :D

coco_coco_by_nika191319-d9exg5n.png

Nie chcecie wiedzieć, ile mi to czasu zajęło. Ale wygląda lepiej niż na przykład to http://orig03.deviantart.net/b6d0/f/2014/025/5/c/scootaloo_by_nika191319-d73nzer.png (tak, to mój pierwszy "rysunek" na tablecie).

• Upvote 3

Muszę powiedzieć, że digital wychodzi mi coraz szybciej, chociaż szkoda, że nie widać zbytniej poprawy.

Spoiler

rouge_the_bat____batpony_by_nika191319-d

Dzięki systematycznemu hejtowaniu przez wszystkich obrazków z Soniciem na Derpibooru zainteresowałam się tym uniwersum i jest genialne :D

Tak trochę nie MLP (raczej wcale), siedziałam nad tym cztery dni i jest mocno niedopracowane (a to tylko "kalka" z oryginalnego filmiku z podmienionymi postaciami), ale może się komuś spodoba (chociaż robiłam bardziej dla siebie, nie spodziewam się, że znajdę gdziekolwiek grupę docelową xD). Kiedyś być może, jak znajdę czas zrobię jakąś podobną PMV-kę, tyle, że bardziej kreatywną (to znaczy, nie będącą mierną kopią oryginału, tyle, że z kucami). (Ale dużo tych nawiasów).

Nie wiem, jak wstawić film :fluttercry2:

Zrobiłam to, bo już dawno chciałam to zrobić:

Spoiler

dead_end__miss_glimmer__6th__by_nika1913

Nie, nie lubię Mirai Nikki. Oglądałam dla piątego, szóstej i ósmej (i tak umarli ;(). No i że lubię zarówno Tsubaki i Starlight, a mi się jakoś ze sobą kojarzyły, to machnęłam.

Druga praca z użyciem promarkerów. Użyłam do tej pracy wszystkich, a nadal nie umiałam uzyskać fioletowego. Ale wydaje mi się, że w miarę dobrze wyszło.

Moi drodzy. Chciałam to napisać w statusie, ale uznałam, że kto chciałby to czytać. Także:

Ktoś kiedyś powiedział, że fandom jest jak mafia, raz wejdziesz i już nie wyjdziesz.

Moja dusza "robię wszystko na odwrót" powiedziała inaczej.

No i nie było mnie przez dłuższy okres czasu. Nie chcę się żalić, czy coś, ale w pewnej chwili mnie to wykończyło. Potrzebowałam uciec od tego.

Myślałam, że nie wrócę.

Się machnęłam.

No więc, także ten tego: jestem z powrotem :D Pewnie nie będę się udzielać tak dużo jak wcześniej (te 158 postów tak dużo), niemniej jednak, postaram się dodać coś raz na jakiś czas, pewnie rysunek, ale jak mnie coś natchnie, to może i niektóre opowiadania skończę.

Ale powiem wam jedną rzecz, za którą chcę już na starcie wszystkich przeprosić.

Nigdy już nie będę robić requestów.

Zniszczyło mnie to totalnie, bo wszystko było już "obowiązkiem". A chyba nie powinno, prawda? Ogólnie tak się złożyło, że w pewnej chwili nie wytrzymywałam już natłoku takich "obowiązków" (no i serial zaczął mnie załamywać, więc też miałam jakoś mniej ochoty akurat na "obowiązek rysowania MLP"). Pewnie teraz też źle robię, bo staram się być w miliardzie fandomów jednocześnie.

Dlatego mówię, na pewno udzielać się nie będę jak wcześniej.
Z serialem ustałam na zakończeniu sezonu piątego, ale kilka odcinków z szóstego obejrzałam z czystej ciekawości i nie było tak źle (o dziwo, wybierałam te z Rainbow Dash :P ), może to nawet kiedyś nadrobię, ale to może jak będzie jakiś dłuższy weekend xD

Ale dobra, się rozpisuję, trzymajcie moją najnowszą pracę, po dłuższej przerwie. Wydawało mi się, że wyszłam z wprawy, ale chyba nie jest tak źle xD

Spoiler

simply_rara____or_by_nika191319-dahqlhl.

Edited by Nika
  • Upvote 6

Guest Ziemowit
5 minut temu Nika napisał:

Moi drodzy. Chciałam to napisać w statusie, ale uznałam, że kto chciałby to czytać. Także:

Ktoś kiedyś powiedział, że fandom jest jak mafia, raz wejdziesz i już nie wyjdziesz.

Moja dusza "robię wszystko na odwrót" powiedziała inaczej.

No i nie było mnie przez dłuższy okres czasu. Nie chcę się żalić, czy coś, ale w pewnej chwili mnie to wykończyło. Potrzebowałam uciec od tego.

Myślałam, że nie wrócę.

Się machnęłam.

No więc, także ten tego: jestem z powrotem :D Pewnie nie będę się udzielać tak dużo jak wcześniej (te 158 postów tak dużo), niemniej jednak, postaram się dodać coś raz na jakiś czas, pewnie rysunek, ale jak mnie coś natchnie, to może i niektóre opowiadania skończę.

Ale powiem wam jedną rzecz, za którą chcę już na starcie wszystkich przeprosić.

Nigdy już nie będę robić requestów.

Zniszczyło mnie to totalnie, bo wszystko było już "obowiązkiem". A chyba nie powinno, prawda? Ogólnie tak się złożyło, że w pewnej chwili nie wytrzymywałam już natłoku takich "obowiązków" (no i serial zaczął mnie załamywać, więc też miałam jakoś mniej ochoty akurat na "obowiązek rysowania MLP"). Pewnie teraz też źle robię, bo staram się być w miliardzie fandomów jednocześnie.

Dlatego mówię, na pewno udzielać się nie będę jak wcześniej.
Z serialem ustałam na zakończeniu sezonu piątego, ale kilka odcinków z szóstego obejrzałam z czystej ciekawości i nie było tak źle (o dziwo, wybierałam te z Rainbow Dash :P ), może to nawet kiedyś nadrobię, ale to może jak będzie jakiś dłuższy weekend xD

Ale dobra, się rozpisuję, trzymajcie moją najnowszą pracę, po dłuższej przerwie. Wydawało mi się, że wyszłam z wprawy, ale chyba nie jest tak źle xD

Ukryj zawartość

simply_rara____or_by_nika191319-dahqlhl.

Wejście smoka :D 

Praca świetna. Super operujesz skalą szarości ^^ Naprawdę podziwiam.

I też się zgodzę nie skupiaj się na requestach. Mnie wyniszczyło rysowanie dla ludzi żeby coś dla nich czynić i trzeba dzieła tworzyć dla siebie. Tworzyć bo Tobie się to podoba. Zaczniesz myśleć inaczej to się znów wykończysz po chwili mówię z doświadczenia. Traktuj to jako hobby i czekam na kolejne super prace. Oby pozostało to dla Ciebie rozrywką a nie przymusem.

• Upvote 1

Zgadzam się z kolegą @FrozenTear7. Sam, gdy robiłem requesty to poczułem. Jak miałem pomysł na narysowanie jakiegoś, albo mi się spodobał jego design to praca szła o wiele przyjemniej. Czyli wniosek jest ciągle ten sam. Nie zmuszaj się tylko się baw. ;) Niby proste i wiadome, a sam często o tym zapominam... 

PS. Masz DA? 

Edited by WilkU

Przepraszam za post pod postem.

Zrobiłam dwa rysunki. Oba to crossovery.

Spoiler

my_big_pony__by_nika191319-dai2dgw.png

Crossover z Soniciem. Kiedyś narysowałam inną postać z tego uniwersum i ktoś wspomniał o tym pomyśle, to stwierdziłam, że "czemu nie".

Spoiler

_mlp_x_touhou__sisters_of_autumn_by_nika

I crossover z Touhou. Uwielbiam Applejack i Apple Bloom, a zrobienie crossovera z fajną grą i jako, że postacie te reprezentują moją ulubioną porę roku, robienie tego było prawdziwą przyjemnością :D

• Upvote 1