Skocz do zawartości

[Event] Pożegnanie Wakacji - IMPREZA!


Cipher 618

  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wakacje były...

    • Paaaanie! Daj pan spokój.
      13
    • Eee... jakie wakacje? Ja już nie mam wakacji.
      7
    • Mogło być lepiej
      11
    • Całkiem nieźle, ale czasami było nudno
      18
    • Super. Dlaczego to już koniec? :(
      24
    • EPICKIE! Będzie co wspominać!
      11


Recommended Posts

Witajcie! Zbliża się koniec wakacji. Pozwolimy im odejść od tak? Pewnie, że nie. Dlatego wraz z Vinyl i Octavią... no dobra, w przypadku Tavi wymagało to kilku godzin negocjacji, ale wreszcie się udało. 
 
 
Zasady
 

:vinylspin: Postanowiliśmy zorganizować WIELKĄ imprezę:vinylspin: 

 
Oczywiście wszyscy jesteście zaproszeni! Kucyki z całej Equestrii, użytkownicy forum, ekipa, a nawet Tom. Temat jest Wasz! Rozmawiajcie o wszystkim co tylko dotyczy wakacji.  Cydru, soku, ciasta... czego tam chcecie mamy pod dostatkiem. Mam tylko nadzieję, że ktoś nie będzie podrywał Fluttershy. O ile ta się zjawi. Na pewno macie mnóstwo wspomnień, którymi chcecie się pochwalić... albo ponarzekać na ich brak. Tak czy inaczej. Macie wolne ręce, kopytka, łapy... czy czym tym tam jeszcze piszecie.  
 
Niestety Vinyl i Octavia mają  koncerty w Equestrii. Pojawią się od czasu do czasu, ale wiecie jak to jest... Napięte terminy etc. Dlatego mam nadzieję, że nie pozwolicie, aby panowała tu cisza! Wrzucajcie utwory z YT, dzielcie się swoją pasją, ulubionymi kawałkami (teledyski nie mogą zawierać nagich scen - taki regulamin). Aha - żadnego wmawiania sobie, że "moja racja jest mojsza niż twojsza!" Mówiąc krótko... dobra zabawa przede wszystkim. 
 
Styl pisania - wedle życzenia, to impreza a nie sesja RPG.
 

Pierwszą forumową imprezę czas zacząć!  

 
BAWCIE SIĘ DOBRZE!  :party: 
 
Początek imprezy - teraz!
Koniec - 1 września (temat zostanie usunięty). 
 
PS. Pinkie pomyliła proch strzelniczy z cynamonem więc niektóre wyroby mogą dziwnie smakować.
 
**************************************************************
 
Jako organizator idę wywiesić stosowny transparent, a na rozgrzewkę
 
Chyba to znacie! (Kobieta mnie bije!)
 
http://www.youtube.com/watch?v=m5A4pUCLSxc]http://www.youtube.com/watch?v=m5A4pUCLSxc
 
I coś z zupełnie innej bajki. Właśnie dlatego słucham trance - 2:30 - skubany jak buduje ciśnienie na najlepszy fragment utworu!



A o moich wakacjach - jutro. Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

Utwór ląduje na odtwarzaczu. PS. Drobna pomoc dla uczestników konkursu plastycznego. Pomiędzy "talerzami" jest coś jeszcze i wygląda na oko tak  - to te z pokrętłami i suwakami. (PS to mój wymarzony sprzęt  ;) ) Ale ja idę już spać i zostawiam konsolę wam. Ale nie zapominajcie o socjalizo... no, tego rozmowach. Jeśli jesteście sami zawsze możecie pogadać sami ze sobą  :crazytwi: 

cdj-2000_djm-700_dj-set_big2.jpg

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

*Czując się jak na jednej z tych wiejskich imprez, zaczyna tańczyć niczym Twi na swoich urodzinach*

Yeach!

*muzyka się kończy, a Lampa przestaje wywijać wtyczką i abażurem* 

Jak wam minęły wakacje?

wakacje dobrze.. ale się kończą. niestety, wszystko ma swój koniec. ale za 10 miesięcy wakacje.

Link do komentarza

*patrzy niepewnie na uczulenie*

Od ciebie babeczek nie biorę  ;__;

*Kablem łapie szklankę z pończem. Siorba i od czasu do czasu strzepuje płyn z wąsików*

U mnie nawet spoko, ;__; Ja się cieszę z powrotu do szkoły.

*Popija znowu. I z za ucha wyciąga płytę i wkłada do radia*

Hej to mój kawałek Kuce i Lampy!

 http://www.youtube.com/watch?v=hsoxAG6wbIs

*wskakuje na parkiet i zaczyna tańczyć i podśpiewywać.*

:yay:

 

Link do komentarza

Czemu gify mi nie wchodzą ? :C jakaś rada ?


*patrzy niepewnie na uczulenie*

Od ciebie babeczek nie biorę  ;__;

*Kablem łapie szklankę z pończem. Siorba i od czasu do czasu strzepuje płyn z wąsików*

U mnie nawet spoko, ;__; Ja się cieszę z powrotu do szkoły.

*Popija znowu. I z za ucha wyciąga płytę i wkłada do radia*

Hej to mój kawałek Kuce i Lampy!

 http://www.youtube.com/watch?v=hsoxAG6wbIs

*wskakuje na parkiet i zaczyna tańczyć i podśpiewywać.*

:yay:

Dobry wieczór :RPHVO:


Ja chcę konwersacjii z Bronies !!!!

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...