Skocz do zawartości

[Event] Pożegnanie Wakacji - IMPREZA!


Cipher 618

  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wakacje były...

    • Paaaanie! Daj pan spokój.
      13
    • Eee... jakie wakacje? Ja już nie mam wakacji.
      7
    • Mogło być lepiej
      11
    • Całkiem nieźle, ale czasami było nudno
      18
    • Super. Dlaczego to już koniec? :(
      24
    • EPICKIE! Będzie co wspominać!
      11


Recommended Posts

*Małymi skoczkami jak na lampę przystało wyskakuje z pokoju i wraca wraz z dwoma kucami. Jednorożcem i pegazem, które niosły laptopa i rzutnik oraz wielką rolkę białego materiału. Za poleceniami podłączyli laptopa do rzutnika, a tego ustawili w stronę materiału tak, żeby widać było ekran. Lampa wystukała na YT odpowiednie hasło i włączyła filmik na pełny ekran.*

http://www.youtube.com/watch?v=S7MCgS96mZE

*Zaczęła śpiewać do mikrofonu wraz z karaoke, a jej 'pomocnicy' Porozdawali wszystkim mikrofony*

Impreza karaoke ludziska i kuce oraz Lampy!-krzyknęła pegazica

Yeah!

Link do komentarza

Nuty się Wam kończą? No wiecie co? Od czego jest ten cały YT o którym mówił Triste.











Ktoś się pode mnie podszywa, ale muszę przyznać, że daje radę:

http://www.youtube.com/watch?v=uU-aWyeoj6U
 
I coś od Triste  :squee:



Aha, jeśli chcecie MOCNYCH babeczek weźcie tych od Pinkie. Pamiętacie, że pomyliła proch strzelniczy z cynamonem? Lepiej nie puszczać... tego. Sami wiecie... zadziałacie jak Spike, tyle że z drugiej strony.  :lol:  Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza


Lampa pojawia się z powrotem z pełnymi torbami alkoholu*

Można wnieść trochę cydru i kremowego piwa z naszej ukochanej ShoutBoxowej tawerny 'Pod zalanym orkiem' ? Nasz kochany karczmarz użyczył mi trochę po znajomości

*Patrzy na wszystkich*

No co? Piwo kremowe jest dla nieletnich, a cydr pije praktycznie każdy...

Potterka ? *_*


Link do komentarza

*Przychodzi na imprezę*

Gdzie są wszyscy? Minęło kilka godzin, i wszyscy już się zmyli z nudów.

No cóż, poczekam na innych, przy okazji zjem obfite śniadanie składające się z chipsów, babeczek i coli.

 

A to kawałek ode mnie:

Edytowano przez Talar
Link do komentarza

wchodzi
-Cześć wszystkim. Chętnie się przyłączę do imprezy mimo, że ja swoje wakacje kończę w przyszłym miesiącu.
www.youtube.com/watch?v=KmL-J1IghZM
jak wrzucić kawałek tak by wyświetlał jak u was?

Zrób to w Trybie BB Code (mały przycisk w lewym górnym rogu, nad B, obok biało czerwonej "gumki". Dopiero wtedy wklej link z YT i wyślij post). Triste

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

UWAGA! Nie wiem, czy ktoś próbował wybuchowych wypieków Pinkie, ale... cóż. Skutki są podobne do tych:
 
http://www.youtube.com/watch?v=ofj-KSzcEpo
 
Wracając do ubiegłej nocy. Oj widzę, że się działo... aż nam Ponieer paruje. Ciągle tylko nutki i nutki, ale to Wasz temat, Wasza impreza, a sprzęt jest mocny i wiele zniesie. Skoro wolicie muzykę utworzyłem kącik do rozmów. O tam - pokazuje paluchem (gdyby komuś przeszkadzała muzyka... są tacy?). Może ktoś zechce zagrać w warcaby, albo chińczyka. :rainderp: Trochę tam ciszej, bo pod moją nieobecność Vinyl podłączyła swoje głośniki pod mój sprzęt. A prosiłem, żeby tego nie robiła.
 
Triste, Triste...Co to za impreza, gdy ściany nie drżą, a szyby są na swoim miejscu. 
 
Zbyt głośna moja droga Vinyl. Nie wiem jak kucyki, ale ludzie mają bębenki w uszach. Zbyt głośna muzyka mogła by je uszkodzić. Chcesz ogłuszyć gości? Jako DJka powinnaś o tym wiedzieć. Tak czy siak impreza trwa nadal. Co tam wybory drewnianego Słowika. I tak wygra E! Nej, albo Kaktus. U nas jest ciekawiej!
 
Obiecałeś, że napiszesz o swoich wakacjach. I co to za "droga Vinyl? Jesteś opiekunem działu ledwie miesiąc a wyskakujesz z takimi tekstami? Poza tym jestem klaczą, ty człowiekiem  :rd10: "
Vinyl... no wiesz co?  :ivXRI: 
No dobra. Były takie jak zawsze. Japońskie - "jakotakie". Kolega Sucharburger podrzucił mi ten dowcip. Nigdzie nie wyjechałem: nie utknąłem na Zakopiance, nie łaziłem po górach, nie smażyłem bębna na Ibizie, nie chodziłem w asyście antyterrorystów w Egipcie ani nie byłem na moich ukochanych mazurach. Mógłbym tam wracać co roku, ale byłem tylko dwa razy. Ech, te jeziora i widoki. Nie to co Podlasie (kiedyś ziemniaki, a teraz kukurydza, kukurydza "ewryłer" :pinkiederpy: ) Jestem sercowcem więc siedziałem całymi dniami przed wentylatorem wiejącym na klatkę piersiową. 
 
Sercowcem? Nie wiedziałam. Jakie to urocze i romantyczne. A kogo darzysz, aż takim uczuciem? Chyba nie Vinyl?   :twilight7: 
Tavi! Sercowcem = choruje na serce.
 
Ej, mogę? Vinyl ma rację. Niewiele tego było, ale kilku rzeczy nie zapomnę. Kolejność losowa:
 
-Premiery nowego utworu Dash Berlina - Fool for Life zagranego na żywo.  Moje marzenie? Iść na jego występ i drzeć się na całe gardło: "If only fools, fools are satisfied. Take my sanity away!!!!" Od dziś to moje dość swobodnie zinterpretowane motto... "jeśli tylko głupcy mogą mogą być spełnieni odbierzcie mój zdrowy rozsądek"
 
-Co jeszcze? A tak. Tego jak matula przy przypadkowej wizycie w sklepie RTV/AGD kupiła mini wieżę (dvd). Ot tak.  :shrug: 
 
-Ale najważniejsze przede mną! 31 sierpnia mój kumpel z dzieciństwa bierze ślub! Mają być wszyscy starzy znajomi. The Best Night Ever?  Zobaczymy. A może w końcu poznam jakąś panią która też ma Triste Cirdis? Tak czy inaczej kumple na 89.5% dowiedzą się, że oglądam MLP. 
 
Z tej okazji toast! I specjalnie dla niego, Twojego kumpla rzecz jasna:
 
Rudy się żeni!


 
-Pierwsze urodziny mojego chrześniaka - ok, to dopiero 18 września, ale całe to szaleństwo z kartkami, prezentami zaczęło się w tym tygodniu. Nie wiedziałem ile frajdy może sprawić łażenie po Smyku i szukanie nie tyle BB co tak wielkiego misia jak to tylko możliwe (bez względu na koszt wysyłki do USA)
 
Ale wracając do imprezy - Vinyl ścisz bo fundamenty rozwalisz! :dry:
 

A na pobudkę, coś łagodnego żeby Wam głów nie rozsadziło. 




Ale żeby nie było zbyt nudno



I żeby nikt nie narzekał, że tylko elektronika. Octavia - coś dla Ciebie (szyderczy uśmiech)



Ha, ha, ha...  :dry:  Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...