Skocz do zawartości

[Event] Pożegnanie Wakacji - IMPREZA!


Cipher 618

  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wakacje były...

    • Paaaanie! Daj pan spokój.
      13
    • Eee... jakie wakacje? Ja już nie mam wakacji.
      7
    • Mogło być lepiej
      11
    • Całkiem nieźle, ale czasami było nudno
      18
    • Super. Dlaczego to już koniec? :(
      24
    • EPICKIE! Będzie co wspominać!
      11


Recommended Posts

Z planów nici... myślałem, że ludzie popiszą, pogadają o swoich wyjazdach, albo chociaż "odchyłach" w czasie pilnowania ławki. A tu każdy zaczął wrzucać kawałki. Chciałem zrobić stream, ale mam nie tyle zbyt wole co niestabilne łącze. Poza tym piątek to dzień Skype'a. Jak brat zadzwoni to matula siedzi cały dzień i "bawi się" z wnukiem. A że w sobotę mnie nie będzie...

Zobaczymy jak będzie z następną zabawą Vinyl.

Link do komentarza

To ja wam coś opowiem o mich przykrych wakacjach ;<...Pewnego dnia z kolegą imieniem Dawid, poszliśmy sobie po koleżanki.

Kiedy wyszeł zobaczyłem ich nową koleżanke była przepiekna....zakochałem sie...

Próbowałem podbić jej serce ale nie udało sie...wyśmiała mnie i mi jest strasznie przykro z tego powodu...mam nadzieje ze mi pomorzecie bo mi jest strasznie smutno i czuje sie samotny aby nie było ze spamuje to muzyka 

Link do komentarza

To ja wam coś opowiem o mich przykrych wakacjach ;<...Pewnego dnia z kolegą imieniem Dawid, poszliśmy sobie po koleżanki.

Kiedy wyszeł zobaczyłem ich nową koleżanke była przepiekna....zakochałem sie...

Próbowałem podbić jej serce ale nie udało sie...wyśmiała mnie i mi jest strasznie przykro z tego powodu...mam nadzieje ze mi pomorzecie bo mi jest strasznie smutno i czuje sie samotny aby nie było ze spamuje to muzyka http://www.youtube.com/watch?v=CPInjdeHWxc

Pdchodzi i przytula. ,,Znam to uczucie. Nie martw się, najwyraźniej nie była cię warta, a przy okazji witam nowego użytkownika!
Link do komentarza

To ja wam coś opowiem o mich przykrych wakacjach ;<...Pewnego dnia z kolegą imieniem Dawid, poszliśmy sobie po koleżanki.

Kiedy wyszeł zobaczyłem ich nową koleżanke była przepiekna....zakochałem sie...

Próbowałem podbić jej serce ale nie udało sie...wyśmiała mnie i mi jest strasznie przykro z tego powodu...mam nadzieje ze mi pomorzecie bo mi jest strasznie smutno i czuje sie samotny aby nie było ze spamuje to muzyka 

 

Spokojnie, nie ma się czym przejmować.

W swoim życiu spotkasz jeszcze wiele innych pięknych kobiet.

Sądzę, że jesteś w wieku 16-20 lat. W tym wieku dziewczyny nie doceniają tego, co się dla nich robi i często popełniają głupie wybory. Tak to już jest.

A, i jeszcze jedna rzecz. Zakochałeś się w niej, ale z wyglądu. To źle. Miłość nie powinna polegać tylko na tym, co się widzi. Być może była to "miłość od pierwszego wyjrzenia" ale według mnie, taka "miłość" źle się kończy.

 

Myśl pozytywnie. Znajdziesz wiele lepszych.

Link do komentarza

Jeśli dziewczyna wyśmiewa takie starania to jest po prostu pustakiem. Podrośnie, zainteresuje się facetem z siłki i przeżartą rdzą Beema, którą słychać z kilometra. Szkoda tylko, że przez takiego pustaka musisz cierpieć. Ale znam to uczucie. Te wszystkie odrzucenia bolą. A było ich trochę. Często gdy dziewczyna nie wiedziała jak odmówić wymyślała idiotyczny powód.

Tylko raz spotkałem kogoś, z kim mógłbym zostać na lata. Zaproponowałem spotkanie. Uśmiechnięta odpowiedziała: "Z tobą? Z przyjemnością. Jest jedno ale. Ej, żeby nie było że cię spławiam, ale wiesz... nie wiem co na to mój chłopak. Jest bardzo zazdrosny. Lepiej, żeby mi nie zmasakrował kumpla"

Link do komentarza

ja miałem podobny problem z dziewczynami jak wy.

A propo moich wakacji durzo się działo. Byłem na Mazurach w Gródku nad Dunajcem (powie mi ktoś czemu w całym mieście piszą Gródek n/ Dunajcem) i w Warszawie na koncercie" Roger Waters The Wall". Mam pytanie. Czy ktoś z was też był na The Wall'u?

Muza musi być

Link do komentarza

Piszę o tym już teraz, ponieważ nie wiem czy później będę miał okazję. 

 

Jutro przez cały dzień będę nieobecny więc... o ile ktoś jeszcze został... niech dopilnuje, aby ostatni dzień miał porządne P:yay: CIE!

 

To tak na rozruszanie:

(Wersja z 2008 jest lepsza, ale narusza regulamin ;) )

Najlepszy utwór trance 2012 (moim zdaniem nie)

To jest coś!

http://www.youtube.com/watch?v=nKXP8clJw0M

A wszyscy z przykrością muszą stwierdzić, że:

Bo następnego dnia:

Link do komentarza

Wakacje jakies takie nudne i raczej czekam na szkołe. Ale zato mogłem pogadac z polskimi koszykarzami xDDDD. jutro wrzuce focie bo najpierw musze znaleś telefon później kabel USB, później czeka aż sie wczyta itd. A niestety nie mam *blutufa*

 

Dzięki Tristeowi nie przypomniał bym sobie o zdjęciu, a więc prosze:

 

3q44.jpg

Jakby co to nie potrafie obrucic zdjęcia. A jak nie pasuje to obruccie sobie monitory xDDDD.

 

Ale jak impra to nie bez Radka!!!!!!!

 

 

 

 

 

A NA KONIEC... COŚ DLA WAS KOCHANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowano przez mr_dragoon97
Link do komentarza

Oficjalnie rozpoczął się ostatni dzień wakacji. Rano (w niedzielę) temat zniknie. O której? Nie wiem. Triste idzie na imprezę. Zrobi to gdy dojdzie do siebie po wyleczeniu kac... BRZDĘK

Ała! To znaczy wyspaniu się.

Zacznę się też głowić się nad pracami, które otrzymałem bo uwierzcie - jest się nad czym głowić. Hmm co by tu Wam puścić, na ostatni dzień.



Pamiętacie to z NFSa?


A teraz coś dla Was - bo bez "someone like you" na tym forum było by nudno :fluttershy4: 


Legenda:
http://www.youtube.com/watch?v=02BUCVBHSKw

http://www.youtube.com/watch?v=LuqEbRzy_t8

remix


Jeśli pamiętacie po ile ta ryba i jest to kawałek z waszego dzieciństwa... :brohoof:
na żywo

 
wersja studyjna

 
Dobranoc, do zobaczenia w niedzielę  :lazyrainbow: 
Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

Ostatni Dzień... Jak to zleciało, albowiem mogło być lepiej, lecz nie narzekam.
Oswoiłem się z fandom'em, poznałem jego "ciemną stronę" (Cupcakes, S.A.M itp.), narysowałem fanarty, dołączyłem do forum ,zepsułem kompa, zaintrygowałem się postacią Pinkameny Głównie moje wakacje opierały się na fandom'ie i wielkie BROHOOF dla wszystkich Bronies i pegasis ! i życzę wam dobrego roku szkolnego i zdrowia! albo jak kto woli na odwrót .
Dobra koniec teko zbędnego P...BRING!!! może ja teraz coś zapodam:


http://www.youtube.com/watch?v=uU-aWyeoj6U
 
 


 



















A może teraz mały wierszyk: (wiem nie jestem poetą)

Szkoły początek, a wakacji nadszedł kres. Lecz się nie łam boś ty brony Determinacji nauczony.
  Pamiętaj serial lekcji ci dał sto, a więc wykorzystaj to !
Szczęściem pawaj do każdego! Nie porzucaj ty bliźniego, pomóż gdy on słabszy jest.
  Sport i nauka to jak Ying i Yang z równowagom byś sukces za sukcesem miał.
Ja wiele tym Wierszykiem zdziałać nie mogę lecz powiem ci jedno.
  Masz w sobie cały Mane Six, Wykorzystaj to jak najlepiej, Byś przez życie niczym torpeda mkną pod górę chwały !
A nie sprzątał jej aleję!

Dziękuję Dobranoc!

  Edytowano przez ZoomPL
  • +1 1
Link do komentarza

Wesele u kumpla... mimo tego, że w czwartek i piątek ostro harowałem i miałem ogromne zakwasy to postanowiłem się porządnie wytańczyć. Dzisiaj bolą mnie wszystkie mięśnie, ale śpiewanie w gronie znajomych i pana młodego: IMIĘ! IMIĘ! się żeni... IMIĘ... IMIĘ... się żeni czy na sam koniec - "to już jest koniec" (Elektryczne Gitary - darłem się na cały głos) Nie miałem partnerki (:foreveralone:), ale bawiłem się dobrze. Ba, kilka dziewczyn chciało ze mną zatańczyć, ale w parze jestem równie dobry jak Twilight po beczce samogony. A jeśli ktoś uznał mnie za świra... "buck you!" Ten świr miał wyczucie rytmu i robił coś więcej niż wy, ze swoimi partnerami kręcąc się jednostajnie w kółko,jak za przeproszeniem /cenzura/ w przeręblu.
 
Tańczyłem przy TYM...  :confused:  Pani dr Fluttershy zaleca porządną dawkę trance 


 
A teraz ZA ZDROWIE PARY MŁODEJ! Do 20:00 możecie dedykować im utwory :B6jwX:

 

 


I moje ostatnie słowo w tym temacie - Coś z kucykami 


Ostatnie? Nieee. Za dobrze się przy tym bawiłem, żeby odpuścić!  :garbl: 
http://www.youtube.com/watch?v=geHcsgeEu-c
 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W EVENCIE.
:hug:!!!TO DLA WAS!!! :hug2:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...