Skocz do zawartości

Eksperyment psychologiczny


Gość dr BONIEK

W świecie biologii i chemii. O ochronie przyrody i środowiska w którym żyjemy.  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dlaczego warto chronić przyrodę?

    • ponieważ chronimy organizmy żywe występujące na ziemi.
      20
    • ponieważ chronimy tylko siebie.
      1
    • ponieważ nie narażamy ziemi na zaniszczenie
      17
  2. 2. Dlaczego warto chronić stan jakości wody i powietrza?

    • ponieważ nie narażamy powietrza na toksyczną mieszaninę gazów a wody na zanieczyszczone.
      10
    • poniewarz możemy oddychać świerzym powietrzem i pić czystą wodę
      28
  3. 3. Czy ty będzierz chronił środowisko przyrodnicze?

    • Tak.
      27
    • Nie.
      1
    • Nie odpowiadam na to pytanie.
      10
  4. 4. Czy wezwał byś straż pożarną gdy by płoną las?

    • Tak.
      35
    • Nie.
      2
    • Nie odpowiadam na to pytanie.
      1
  5. 5. Czy kiedy kolwiek wyniosłeś śmieci do lasu lub wody? Jeśli tak to odpowiedz dlaczego?

    • Tak.
      0
    • Nie.
      37
    • Nie odpowiadam na to pytanie.
      1


Recommended Posts

Gość dr BONIEK

Czas przeprowadzić eksperyment naukowy. Widzę,że zwracacie uwagę na błędy ortograficzne i na beznadziejną ankietę,co mnie bardzo cieszy ale nie chodziło mi o biologię lub o chemię,tylko o coś co musicie rozwiązać sami,o to coś co mi chodziło. Wasze i moje odpowiedzi,błędy ortograficzne i beznadziejna ankieta są kluczem do rozwiązania mojego eksperymentu naukowego. Prędzej tego napisać nie mogłem dlaczego? ponieważ cały mój eksperyment był by do niczego. Chciałbym byście to sami rozwiązali. Specjalnie pisałem z błędami i stworzyłem beznadziejną ankietę o ochronie przyrody,po to byście mieli więcej dowodów do rozwiązania mojego eksperymentu. Na waszym miejscu pisał bym to samo co wy,mam nadzieję,że wiecie co robić. Życzę powodzenia w rozwiązywaniu mojego eksperymentu.

Edytowano przez dr BONIEK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pytania jak i cały temat jest na poziomie ankiet dla uczniów pierwszej klasy podstawówki, a skierowany jest przecież do ludzi nieco starszych.

Gdzie sens, gdzie logika?

 

Widząc tytuł a raczej jego początek, miałem nadzieję na chemikopodobny wykład nt. chemii i biologii

Ale niestety dostałem robioną na "odwal się" nafaszerowaną błędami ortograficznymi ankietkę na poziomie przedszkola

 

Mam jeszczę takie pytanie w jaki sposób sprawdzasz Ph?

Sądząc po poziomie całości zapewne wlewasz do jeziora sok z czerwonej kapusty i obserwujesz zmianę koloru :ming:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Nie ja nie mogę odpowiadać na pytania do tej ankiety, kiedy widzę tyle błędów. Rozumiem jeżeli była by to literówka, ale nie błędy które nie popełnia się już w połowie podstawówki. Rozumiem że z twojego profilu wynika że jesteś ścisłowcem, ale czy upoważnia Cię to do tego byś kaleczył nasz ojczysty język? Jeżeli w ankiecie są takie błędy to automatycznie na nią leje i odechciewa mi się ją czytać. Popatrzyłem na twój profil, masz 17 lat. Proszę nie tłumacz się swoją Dysleksją bo to co tym nazwiesz ja uważam to za przejaw lenistwa i ignorancję naszego języka, ba nawet głupoty. Jest takie coś jak poprawianie błędów w przeglądarce. Takimi bykami wyrażasz brak szacunku do nas tutaj wszystkich, to dlaczego my mamy mieć aż jego nadmiar w stosunku do twojej osoby? Możecie się ze mną nie zgodzić ludzie, ale takie błędy nie są normalne :grumpytwi:

 

 

 


Nie zwracać uwagi na błędy ortograficzne.

 

W takim razie, ja nie zwracam już uwagi na Twoje wszystkie posty bo mnie to irytuje. Przepraszam że to powiem, ale śmiem twierdzić że trochę przez takich użytkowników jak Ty, którzy popełniają błędy poziom forum trochę spada. Uznaj to za motywację do dalszej pracy nad sobą.

Edytowano przez Littlebart
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mniejsza z błędami tu chodzi o naukę

 

Wybacz, ale to nie jest postawa godna naukowca... Chemik, biolog czy jakikolwiek naukowiec powinien dbać o szczegóły, porządek miejsca pracy, szukanie i poprawianie błędów w badaniach. Smutne jest, że podchodzisz do tego z takim nastawieniem. Równie dobrze możesz nie poprawiać błędów w obliczeniach "bo po co?".

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr BONIEK

Rozumiem to co wy piszecie. Przeczytajcie tekst na początku a dowiecie się o co naprawdę tutaj chodzi.

Edytowano przez dr BONIEK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tekst na początku" zawiera tyle błędów logicznych, stylistycznych, ortograficznych etc. że jest po prostu pozbawiony sensu.

Można przez to przebrnąć jedynie przy niesamowicie silnej woli.

 

Z tego co widzę to albo chcesz sprawdzić jak ludzie na forum reagują na błędy w języku ojczystym, i czy są w stanie to zaakceptować, (co nie ma tak naprawdę większego sensu bo przeglądając forum można bardzo łatwo dojść do wniosku, że nikt tu nie toleruje analfabetów). Albo jesteś po prostu na poziomie kiełkującej rzeżuchy (trudne słowo, co nie?) jeżeli chodzi o rozwój intelektualny i po prostu założyłeś bezsensowny temat "bo tak".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jest słaba, zawiera zbyt ogólnikowe pytania, pytań jest mało, nie eliminuje to błędu związanego z autosugestią.

Na takim małym forum nie wypali, błąd w rozkładzie Gaussa będzie duży.(mało kto weźmie udział w takiej ankiecie)

Pytania otwarte to kiepski pomysł. Chce Ci się analizować odpowiedzi, a przede wszystkim czy potrafisz?

Kwantowanie jest słabe.

Błędy ortograficzne.

 

Ocena: Pracuj więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od początku celem była ta "ankieta"

Kiedy autor zobaczył w temacie nawałę hmm... zastrzeżeń zgłaszanych przez wszystkich którzy odpowiadali w temacie postanowił próbować wyjść z tego z twarzą i wymyślił cały eksperyment, drugie, trzecie i czwarte dno.

A teraz zmył się żeby uniknąć kłopotliwych pytań i jeszcze bardziej kłopotliwych odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekologia powiadacie. Co my - pojedyncze osoby możemy zrobić skoro molochy trują na potęgę. Unia wyskoczyła z genialnym pomysłem. Segregujmy śmieci! Dbajmy o środowisko! Szkoda, że na co dzień niewiele osób zauważa detale takie jak trucie ze strony np producentów elektroniki. Każdy najmniejszy kabelek w oddzielnej folii. Po co? W jednej większej się nie zmieszczą? A do tego zestaw instrukcji w 100 językach. Nie można tego zregionalizować? Kolejna sprawa - gry komputerowe. EA doszło do wniosku, że będą EKO i zrezygnują z drukowanych instrukcji. Fajnie. Ale nie zrezygnowali z umowy użytkownika :rainderp: Przez takie głupoty zastanawiam się po co ta cała segregacja.

Może zamiast truć o segregacji lepiej pomyśleć o Chinach czy USA które mają głęboko w De środowisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...