Skocz do zawartości

potrzebuje pomocy do napisania fanifica


Recommended Posts

chcialabym napisac jakis dobry fanific o lunie i celesti np: jak byly male albo jak celestia wyrzucila lune na ksiezyc .
ale taki na prawde mocny! jakis action!
szukam 2 osob i jesli ktos jest chetny to niech mi napisze wiadomosc prywatno i podam mu skypa


wymagane : Wyobraznia , Skype
ps:przepraszam ze nie ma znakow polskich ale komputer mam wloskich i nie chcialo mi sie na polski jezyk przerzucac :)


 



 

Chwala Lunie! :lunahug2:  
:shrug2: 
 


 

Link do komentarza

Wybacz mi, ale nie rozumiem. Skoro chcesz napisać opowiadanie, to po co Ci inni ludzie? Opowiadań nie należy pisać, żeby coś napisać, tylko, żeby podzielić się z innymi swoimi pomysłami i wizjami. Potrzebujesz dwóch ludzi z wyobraźnią. Co, oni mają wymyślać te pomysły za Ciebie? Fanfiction to nasza wizja świata, którą dzielimy się z innymi. Jeśli chcesz się podzielić z kimś z tą ideą, żeby się upewnić, jak ludzie na to zareagują, poszukaj pre-readera. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto poprawi twoje błędy, poszukaj korektora.

Proszę, oto lista:

http://mlppolska.pl/watek/6823-spis-prereader%C3%B3w-i-korektor%C3%B3w-podej%C5%9Bcie-drugie/

Link do komentarza

Co by jedynie oznaczało lenistwo, gdy nie chciało się przełączyć na język Polski nasz szlachetny. 

Akcja? Luna? Celestia?! W wieku rekrutacyjnym? 

 

A co mi tam, mogę pomóc, o ile zechcesz. Zobaczymy, co kolejna przyszła autorka, chce pokazać z "Nieznanych faktów Equestrii" 

Link do komentarza

Brak polskich znaków, naprawdę osobno, zero znaków interpunkcyjnych oprócz wykrzykników i jednego przycinka przy wyliczeniu, brak wielkich liter na początku zdania...

 

Mój Boże. Okej, więc tak. Rzadko kiedy ficki pisze się wspólnie, zazwyczaj w celu uzyskania autentyczności dialogów, jak to ma miejsce w przypadku ficka ,,Biura Adaptacyjne: Praca Wspólna". Pierwsza dobra rada: Znajdź sobie kogoś z kilogramami cierpliwości i niech ten ktoś czyta to co napiszesz. Nie piszę tego złośliwie, sam wiem jak ja zaczynałem przygodę z fickami - wcale nie było kolorowo.

 

Cóż, mogę jeszcze polecić kilka słowników i jedno z moich ulubionych powiedzeń ,,To, jak piszesz, świadczy o kulturze."

 

Also, potraktuj temat trochę poważniej, a nie ,,Bo chcę cokolwiek napisać i mieć się czym chwalić". Tak przynajmniej ja to odebrałem.

 

@bobule Powodzenia. Przyda ci się. :P

Link do komentarza

chcialabym napisac jakis dobry fanific o lunie i celesti np: jak byly male albo jak celestia wyrzucila lune na ksiezyc .

ale taki na prawde mocny! jakis action!

szukam 2 osob i jesli ktos jest chetny to niech mi napisze wiadomosc prywatno i podam mu skypa

wymagane : Wyobraznia , Skype

 

406309_303639279681791_1962313055_n.jpg

No patrz, a ja byłem pewien że to autor musi wykazać się chociażby szczątkami wyobraźni (bo pomysł masz... mniejsza o to jaki, ale masz). Na wszystkie Księżniczki Eqiestrii, jak długo żyłem w błędzie.

Link do komentarza
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...