Skocz do zawartości

[Zabawa] Podmieńczy pamiętnik. Wspomnienia Podmieńców.


Cipher 618

Recommended Posts

Data,,, a kogo to obchodzi. Dzień przed atakiem na Canterlot.

 

Ziewający Podmieniec, podszedł do grubej księgi leżącej na stole po czym zaczął coś pisać.

 

Triste Cordis, zastępca naszej opiekunki - wiem, to porąbane jak drewno na opał, ale tak jest... poprosił nas o stworzenie pamiętnika. Niech mu tam będzie. Aha Imka2000 też może nas uspokoić. No dobrze...

 

Wpis pierwszy. Nasza Królowa jest genialna! Nie mogłem wyjść z wrażenia słuchając jej pomysłu. Atak na Canterlot. I to jakI! Nie mam zamiaru wpisywać tu żadnych detali, bo jeszcze jakiś szpieg przechwyci i co? Cała wina na mnie. A nie mam zamiaru obierać 4839048093084 ziemniaków dla całej armii. Dobrze, kończę ten wpis bo robię się senny i chcąc napisać "tenis" o mało co nie napisałem go przez "p". Poza tym muszę wcześnie wstać. 

 

PS. Hmm... to wcale nie jest takie złe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy łupnia. Boli mnie nie tyle zadek co duma. Królowa jest wściekła. Ja też. Żeby sześć - SZEŚĆ - kucyków rozniosło setki naszych? Do dziś nie wiem jak, ale... jakaś różowa z wielką grzywą, złapała lawendowego jednorożca za ogon i machała nim z góry na dół. Ogonem znaczy się. Wyglądało to nawet śmiesznie dopóki nie zaczęła strzelać wrzeszcząc niecenzuralne słowa. "Na pohybel..." czy jakoś tak. Na szczęście uciekłem. Znalazłem jakąś maślaną klacz pegaza. Mieliśmy ją porwać gdy okazało się, że jeden z naszych to kucyk! Na szczęście pegaz. Gdyby to był ziemniak, pewnie leżałbym z innymi na wyciągu. Mam dość pisania na dziś.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Stratedzy rozpoczęli obmyślanie kolejnego planu podboju od zawsze nam wrogiej krainy, jednak coś im nie idzie >>O<< Może pora by coś z tym zrobić, może już najwyższy czas by wrócić do spisków i niecnych knowań przeciwko Equestrii. A może ktoś woli coś innego? 

Nie będę tego wszystkiego teraz skreślał, ale się zapytam, mogłem tu coś napisać i co mamy tutaj napisać? Bo ktoś tu jakąś książkę na środku przejścia zostawił i no kurzy się no, bo większość boi się ruszać myśląc że to własność królowej. 

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...