Skocz do zawartości

Panadolf

Recommended Posts

Siemano, jestem Sebastian, lat już niedługo stuknie mi 17. Na kuce trafiłem przez pewne forum o Magicu spory kawałek czasu temu i zostałem na dłużej. Preferencje muzyczne? Głównie rock i metal,AC/DC, Iron Maiden, Alestorm, Helloween... , chociaż słucham też po trochu innych rzeczy. Pogrywam też sobie na pececie, gdzieś na dysku na lepsze czasy czekają niedokończone gry, dawno nie ograny WoT i Team Fortress 2, w użytku jest osu!, od niedawna także LoL. Z książek ostatnio skończyłem cykl Inkwizytorski Piekary, teraz w końcu biorę się za Pratchetta. Prócz tego ciągnie mnie do wszelkich podróży, ale raczej aktywnego wypoczynku niż smażingu-plażingu. Co jeszcze? Rpgi tradycyjne wszelkiej maści, Warhammer, Zew Cthulhu itd., konwenty, od czasu do czasu jakieś anime, no i kabarety. Chyba tyle na początek, macie pytania - śmiało zadawajcie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Też jestem Sebastian. Też metal/rock , Też Terry Pratchet, Wiek sie nie zgadza tylko o rok, Gram w TF2, też od niedawna osu! Też aktywnie, Też rpgi (chociaż jeszcze nie spotkałem nikogo z kim mógł bym zagrać :( )

Tylko LoL WoT i Anime się nie zgadza

Jesteś moim zaginionym bratem bliźniakiem (Urodzonym rok wcześniej i lubiącym LoL Wot i anime) czy co? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nocturnal Light

Jasne, Megadeth, Anthrax, czasem Metallica ale raczej pierwsze płyty, Blind Guardian,  jeszcze parę innych zespołów. Dave'a też kojarzę. Pozdrowionka  :pinkie3: , także dla reszty stada.

 

@FlutterFan

Przypadek? Nie sądzę. Chyba że któryś z nas jest Changelingiem i o tym nie wie  :ajawesome: . A tak widzę, że sporo nas łączy. Pojawisz się może na Polconie? 

Edytowano przez Panadolf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum i życzę miłego dnia!  :pinkie4:

 

No to teraz pytania :TaTds:

1. Jaki jest twój ulubiony kucyk?

2. Jaka jest twoja ulubiona zła serialowa postać?

3. Lubisz taniec?

4. jakie są twoje kucykowe personalia?

5. Jaki jest twój stosunek do używek? (alkohol i papierosy też)

6. Znasz zespół dragonforce?

7. Lubisz Pinkie Pie?

8. Co sądzisz o Discordzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Great and Powerful Daffy

Oba nazwiska obiły mi się o uszy, Carrey'a kojarzę z Bruce'a Wszechmogącego. Filmy oglądam rzadko, raczej w TV jak są, głównie komedie i przygodowe.

 

@sajback

1. Ciężko wybrać, Luna albo Twilie

2. Hmmm... Discord w sumie został przeciągnięty na jasną stronę mocy, pewnie Crysalis.

3. Tańczę czasami na jakichś imprezach, nie chodzę na żadne zajęcia itp. Ale tańczyć lubię, jak już to też żeby się powygłupiać.

4. Jeśli chodzi o OC, to nie mam :D

5. Twarde narkotyki - NIE, dopalacze - NIE, marihuana - z rozsądkiem, ostrożnością i umiarem no chyba że wsczykiwanie se w żyłen, to wtedy jak najbardziej :P. alkohol -  z głową, nie żeby się narąbać. papierosy - nie palę, dopóki palacze nie palą w pomieszczeniu w którym jestem nie widzę przeszkód. 

6. Znam, czasem trochę posłucham

7. Pinkie jest fajna, taki losowy wagon dobrej energii.Nie zapominajmy o Pinkamenie... :crazy:  

8. Discord jest świetny, niezależne (już nie do końca...) bóśtwo chaosu, jedyny w swoim rodzaju. Mógłby się pojawić w 4 sezonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...