Skocz do zawartości

Rysunki Cynamonki - Ołówek, kredka i gumka to moi przyjaciele


Gość

Recommended Posts

Cyaner - Załatwione  :aj5: Tylko jeszcze powiedź mi, bo bardzo słabo widzę na rysunku, jaki jest jego CM. Co do tła to spróbuje z Manehattanem, ewentualnie jak nie dam rady, to skorzystam z drugiej opcji. Ale się postaram  :fluttershy5:

No... zostało jeszcze ostatnie miejsce w najbliższym czasie i tym evencie. A mi zostało nie siedzieć na tyłku tylko brać się do roboty, albowiem jeszcze zanim zabiorę się za zamówienia muszę dokończyć jeszcze jedno zamówienie, które dostałam od członka rodziny. Postaram się by oczekiwanie na rysunki nie trwało wieki, a co do kolejności robienia... cóż... może po prostu wezmę się za te na które będę miała aktualnie ochotę  :aj5:  To tyle z mojej strony. Idę brać się za rysowanie, bo za tym wszystkim nie nadąże. 

 

Zamówienia:

  1. Little Light
  2. Szeregowa Rainboww Dash
  3. Po prostu Tomek
  4. Cyaner
  5. Wolne
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem jak wygląda berło ksiązycowe  :pinkie4: Tylko chciałam się upewnić co to jest, bo podobne było do klucza francuskiego czy czegoś podobnego  :aj5:  I nie ma za co. Lubię robić innym przysługi, a sama przy  tym się trochę poduczę i poza tym pewnie będę mieć niezłą zabawę   :fluttershy5: Właśnie kończę szkic--

A dobra co tam, zdradzę. Rysuję dla mojego brata opóźniony prezent z okazji dnia dziecka. Bardzo mu się spodobał ostatni odcinek sezonu, a w szczególności Rainbow Dash. Chyba nie muszę nic więcej mówić  :giggle:  Jednak postanowiłam, nie robić biernych kopii i staram się sama szkrobać. Jak mi to wyjdzie, to już wy będziecię mogli ocenić niebawem  :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cassidy - Jasne. Nie widzę żadnego problemu. Gdy zacznę szkic powiadomię cię i pewnie popytam o parę szczegółów, typu jakaś konkretna poza, jakieś tło i tym podobne. No... chyba, że zdajesz się całkowicię na moją inicjatywę, co w sumie też jest jakimś rozwiązaniem  :giggle: Ale to wszystko się w swoim czasie jeszcze uzgodni.

Done! 

Mogę już oficjalnie powiedzieć, że na tą chwile wyczerpał się limit na zamówienia. A osoby, które zamówiły swoje rysunki, będę napewno informować o postępach w robieniu ich. Prawdopodobnie, w tym temacie w późniejszym czasie pojawi się więcej tego typu eventów. No... chyba, że jednak coś poknocę i Wam się nie spodoba, czego nieukrywam chciałabym uniknąć, dlatego postaram się jeszcze bardziej przyłożyć niż zwykle do tych rysunków.  

Już wkrótce dowiecie się czyi pomysł wezmę najpierw pod lupę. 

 

Zamówienia:

  1. Little Light
  2. Szeregowa Rainboww Dash
  3. Po prostu Tomek
  4. Cyaner
  5. Cassidy

EDIT: Skończyłam dzisiaj już szkicować rysunek dla brata. Myślę, że jutro dam radę go wykończyć, a co za tym idzie zacząć pozostałe prace. A w między czasie postanowiłam mimo wszystko wrzucić to, co mam do tej pory zrobione  :fluttershy5: :

Wiem, że nie jest idealne i że ewidentnie jest źle coś z kopytami. Właściwie przede wszystkim z tylnymi kopytami. Być może to dlatego, że głowę postaci umieściłam zbyt nisko i nie miałam wystarczająco miejsca, by ewentualnie wydłużyć takowe. Poza tym ta "alicornijska" budowa ciała... tak miało być i po części myślę, że nawet to pasuje. Rzęsy też specjalnie wydłużyłam. Zresztą... wy najlepiej chyba widzicie nad czym powinnam popracować  :aj5:

 

b3b1c56412.jpeg

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... trochę to trwało, ale w końcu udało mi się skończyć kolejny rysunek :) Bratu bardzo się podoba ulepszona po power up'ie Tęczynka. Chodź osobiście trochę rzeczy bym poprawiła i jeszcze pobawiła się cieniami bardziej. Ale i czas mnie goni, a i jak bym chciała by wszystko było dokładnie tak jak chcę to bym chyba siedziała nad tym tydzień i nie była mimo to  zadowolona z efektów. Ale mimo wszystko uważam, że praca wyszła dosyć porządnie. 

Już od jutra zabieram się za zamówionę rysunki. A pierwszą osobą za którą się zabiorę będzie...

...

Cassidy  :fluttershy5: Myślę, że na początek będzie jak znalazł. A poza tym coś jest w tym przysłowiu, że ostatni będą pierwszymi. A więc... Cassidy... najprawdopodobniej odezwę się wkrótcę w sprawie szczegółów. 

 

A nie przeciągając już dłużej na tą chwilę, wspomniany rysunek:

415717bcec.jpeg

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne info:

Od dnia 7 - 13 czerwiec, będę poza miastem. Nie mam przy sobie szkicownika i dopiero za zamówione pracę zabiorę się niestety 14 czerwca. Tak jak pisałam najpierw wykonam zamówienie od Cassidy, a później się zobaczy :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dopisuje. Aż za bardzo. Na szczęście w końcu trochę popadało, a ja miałam rzadką okazje spróbować trochę porysować za pomocą tabletu  :fluttershy5:  Powiem Wam, że nie jest to takie proste. Ciężko jest się przestawić w rysowaniu kresek jeśli przez większość życia rysujesz na papierze. Ale... jestem dobrej myśli, że jak tylko będę więcej ćwiczyć to dojdę do wymarzonej wprawy :aj5: Oto mały rysik, tego co udało mi się jak na razie zrobić:

 

68490212cf.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z góry chcę serdecznie przeprosić, że tak długo mi zajęło robienie tego rysunku. Tak naprawdę to mogłam go zrobić w dwa dni gdybym się postarała, ale... cóż... wiele różnych rzeczy sprawiało, że odkładałam to na jutro i jutro i jutro, aż wyszło, że dopiero dzisiaj skończyłam całkowicię. Cassidy, mam nadzieję, że spodoba ci się rysunek. Długo siedziałam i dopieszczałam w nim wszystko, by jak najlepiej cieszył oko. Wiem, że grzywa powinna być trochę dłuższa, ale zauważyłam to dopiero na twoim profilu, gdzie były inne rysunki z tą postacią. Na samym wektorze ciężko mi było stwierdzić długość grzywy. Tak jak prosiłaś dodałam balonik i pędzel. Wiem, że prosiłaś, by pędzel był w pyszczku, ale jakoś akurat przy tej pozie bardziej mi pasował w kopytku. Mam nadzieję, że się za tą małą zmianę nie gniewasz   :flutterblush:  A! I przepraszam za wygląd CM'a. Trochę mi nie wyszedł.

Dodatkowo, udało mi się dokończyć również szkic, który ostatnio wstawiłam. Tak, to ten z Zecorą  :fluttershy5: Strasznie trudno wyrobić kreskę komuś kto od zawsze rysuje na papierze, ale... zaniedługo odwirusowuje mój laptop i będę mogła już bez żadnych przeszkód używać tableta. Być może wtdy otworze osobny temmat z takimi rysunkami.

 

A! I najważniejsze! Za kolejny cel, a raczej kolejne zamówienie obrałam sobie zamówienie Cyaner'a. Jak zwykle w sprawie szczegółów będę pytać w prywatnych wiadomościach. 

No... to chyba tyle. Jak zwykle czekam na Wasze komentarze, niezależnie od tego jakie by nie były  :fluttershy4:

Rysunki: 

I) Cały rysunek:

ef73334423.jpeg

II) Zbliżenie na postać:

2372a8c842.jpeg

III) Rysunek na tablecie Zecory:

dc0b349dc2.jpeg

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Blacky_White, dnia 22 Cze 2014 - 7:31 PM, napisał:

III) Rysunek na tablecie Zecory
 


Z kąd masz tablet Zecory?

 

:pinkie4:  Hahaha. Rzeczywiście :3 Śmiesznie to opisałam. Powinnam była napisać "Rysunek Zecory zrobiony na tablecie"  :pinkie3:

 

 


Jeju dziękuję! Jest cudowna. ^^ jutro trafi do galerii moich oc od artystów, jeśli może rzecz jasna

 

Oczywiście, że możesz dodać  :aj5:  :fluttershy5: Nawet nie masz mojęcia jak się cieszę, że ci się podoba  :squee:  :hug3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej, to znowu ja. Wiem, że przez jakiś czas mnie nie było. No... przynajmniej nie było mnie aż  tak długo. Ale wracając do rzeczy. W tym poście pragnę umieścić kolejny rysunek robiony na zamówienie oraz oficjalnie rozpocząć mini konkurs, który dla Was przygotowałam  :fluttershy4: 

Rysunek:

Nie chcę nic mówić, ale ten rysunek był jednym z najdłuższych nad którymi miałam okazje pracować. Była to praca, która trwała przez tydzień po parę godzin, ale naprawdę opłacała się. Jak zwykle rysunek został wykonany na formacie kartki A3. Do zrobienia rysunku użyłam ołówka, długopisa, kredek, linijki i gumki czyli praktycznie tego co zwykle. Tak jak pragnął Cyaner, tłem jest Manehattan, a konkretnie teatr w Manehattanie. Tak jak pragnąłeś Cyaner, twoja postać jest uśmiechnięta  :fluttershy5: Zadbałam również o jego wygląd wzorując się na rysunku do którego podałeś mi link. Poza tym! Dodałam także twoją ulubioną postać ===>  :pinkie:  . Pomyślałam, że spodoba ci się ten pomysł  :fluttershy4:

W całości dokładnie zadbałam o szczegóły: cienie, refleksy, dokładnie i starannie zamalowane pola. Dużo było z tym pracy... ale, jak zwykle bardzo przyjemnie mi się siedziało przy akompaniamęcie muzyki fandomowej (Radio YaY!  :yay: ).

Najbardziej zależy mi... by Wam się spodobało, a w szczególności osobie dla której to robiłam  :wrWgR:

Ale! Mam do Was prośbę. Chcę się dalej rozwijać i potrzebuje Waszej pomocy, rady. Chcę wiedzieć nad czym powinnam jeszcze popracować. 

Jednej osoby już zapytałam o zdanie. Zwróciła mi uwagę na dynamikę postaci. I ma rację. Szczerzę... gdzieś tam mam jeszcze hamulce i często boję się eksperymentować z różnymi nowymi pozami, szczególnie właśnie z ruchu. Ale pracuję nad tym. 

 

Well... żeby nie przeciągać dłużej... o to i rysunek. Jak zwykle czekam na Wasze rady i spostrzeżenia :fluttershy5: :

796191c1f6.jpeg

 

Konkurs: 

Okej. Przejdźmy teraz do kwestii konkursu. 

Zasady konkursu:

Zasady są naprawdę prostę. Waszym zadaniem jest... uwaga... odgadnąć mój ulubiony kolor  :fluttershy5: Wydaje się prostę, prawda?  :rd8:

Reguły gry:

 

Jak każda zabawa, tak i ta ma pewne reguły, by nie doszło do niedomówień:

1) Każdy może tylko mieć jedną próbę. To znaczy... podać jeden kolor.

2) Paleta barw wśród których macie zgadywać nie zawiera odcieni typu: sraczkowaty, wrzosowy, kawowy itp. Jednak powiedźmy, że by podkręcić atmosferę dodam od siebię parę mniej używanych kolorów jak:

- srebrny

- bordowy

- granatowy

- błękitny

- szary

- złoty

 

Nagroda: 

Taaa... wiem, że tylko czekaliście by się w końcu dowiedzieć jaka jest naroda, za odadnięcie tej zgadywanki  :rd8:  Pewnie niektórzy już przy pierwszych linijkach się domyślali. Nagrodą konkursu jest jedno dodadtkowe miejsce na zamówienie, które trafi do osoby, która odgadnie barwę. 

 

Czas konkursu:

No cóż... konkurs będzie trwał aż ktoś zgadnie.  To chyba nie powinno trwać wieku, biorąc pod uwagę, że nie każę Wam zgadywać z całej palety barw  :rainderp:

 

-------------

 

A! I jeszcze jedna sprawa!  :1xkfz:

Chodzi o zamówienia. Kolejną, trzecią osobą, której zamówienie będzie za jakiś czas gotowę będzie Little Light. Spodobał mi się pomysł z Twilight i mam już nawet pewną wizję jak by można było to narysować. A więc. Za jakiś czas powinnam wstawić kolejny rys. Czekajcie cierpliwie i do kolejnego posta  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope  :derp2: Próbujcie dalej  :yay:

EDIT: Dzisiaj nie próżnowałam i tak jak mnie naszło, tak postanowiłam zrobić figurkę z plasteliny. Na razie jeszcze nie skończyłam, ale jutro postaram się jak wykombinować by zrobić oczy, znaczek i muchę. Plastelina jest strasznie ciężka do modelingu. Mimo, że jest mięka i łatwiej robić kształt... tak samo łatwo go zniszyć i też nie można na stałe utrwalić figurki jak w przypadku modeliny. Dobrze będzie jeśli się w ogóle domyślacię kim jest ten kuc :hBB25:

1f28002850.jpeg

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:pinkie2: Jakie cudne! Pinkie Pie!

 

Słowa nie opisują tego, jaki teraz jestem szczęśliwy!

Nawet lepsze niż się spodziewałem - bo kto by się spodziewał Pinkie? I patrzcie jak oni do siebie pasują...

"Podoba mi się" to duże niedopopwiedzenie... To jest wspaniałe! Moje marzenia się dziś spełniły. Możesz być z siebie dumna.
:hug:

 

Tymczasem, co do konkursu - jasna zieleń oczywiście.

 

A figurka - to Soarin, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyaner, nawet nie wiesz jak się cieszę, że się Tobie podoba  :fluttershy4: Tak myślałam, że pomysł z Pinkie przypadnie ci do gustu  :twiblush:

Co się tyczy konkursu i twojej odpowiedzi, to niestety dalej pudło :3 I nie musicię pisać kolorów typu jasna zieleń. Potraktowałam więc  to po prostu jako zielony, który rzeczywiście kiedyś BYŁ moim ulubionym kolorem, ale teraz mam od jakiegoś czasu na oku inny :aj5:

Ogólnie mieliście naprawdę ciekawę spostrzeżenie co do figurki  :squee:  Na początku czytam to i myślę: Hę? Sorin?. Ale później tak patrzę na google galeria i rzeczywiście!  :twiblush:  Ale tak jak zauważyły Little Light i Szeregowa Rainbow Dash, to jest jednak Doctorek  :NjdaT:

Czekam dalej na Waszę odpowiedzi. Jeśli na ten przykład pomysł tego konkursu średnio Wam się podoba, bo też tak może być, to również śmiało piszcię. Po prostu... wyrażajcię swoją opinię. No... to tyle ode mnie  :giggle:

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, ale tak myślę, że raczej zrobię ten konkurs następnym razem. To już trochę bardziej wymagające  :fluttershy5: Narazie chyba jednak zostanę przy tym. Poza tym przygotowałam na koniec konkursu bardzo fajną ciekawostkę o kolorach.  :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie   :flutterblush:  Hmm... co by tu wymyślić, by to ułatwić.

Dobra może taka mała podpowiedź. Pamiętajcie jednak, że każdy użytkownik ma tylko jedną próbę.

Jest to kolor, przy którym artysta go widzący dostaje weny twórczej. 

Myślę, że to powinno ułatwić sprawę.  :fluttershy5: Następnym razem zrobię konkurs chyba w stylu bardziej kreatywnym dla Was. Coś jak dokończ opowieść lub wymyśl historyjkę do obrazka. 

Ale narazie wciąż czekam na użytkownika, który odgadnie kolorek  :fluttershy4: I mam nadzieję, że taki wkrótcę będzie  :flutterblush:  Ojej, chyba przesadziłam z tym tematem na konkurs  :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...