Skocz do zawartości

Rysunki Cynamonki - Ołówek, kredka i gumka to moi przyjaciele


Gość

Recommended Posts

Witajcie ponownie!

Z tej strony Wasza Blacky i garstka nowych informacji dla Was.

Przede wszystkim zapomniałam powiadomić Was o tym, że jestem obecnie na wyjeździe w Chorwacji i powinnam wrócić dopiero pod koniec następnego tygodnia. Jednak... mam przy sobie szkicownik i inne akcesoria do rysowania. Ostatnio jak na złość, gdy zrobiliśmy jednodniowy postój w Węgrzech, zgubiłam gumkę. Przez parę ostatnich dni byłam tym faktem tak załamana. Trudno mi sobie wyobrazić rysowanie bez niej. A dodatkowo nie potrafiłam przez tych kilka dni znaleźć sklepu papierniczego w okolicy, a tylko tam sprzedawali gumki. Na szczęście, mam już ją z powrotem! I mogę zabrać się za zamówienia i... ogólnie rysunki. W tym momencie pragnę zrobić coś... może szalonego, ale... po prostu zmienić trochę zasady gry z zamówieniami. Ogólnie zostało mi jeszcze 3 do zrobienia. Jednak... muszę sama przyznać, że czasami pomysły przychodzą mi same do głowy i muszę je przynajmniej naszkicować. Pomysły na jakieś własne rysunki. Dlatego warto byścię się zapoznali z nowymi zasadami.

 

Nowe zasady względem zamówień:

Od teraz zamówienia obejmują kolejnych 20 miejsc wolnych, gdzie każdy może zamówić wymarzony przez siebie obrazek. Co się tyczy zasad wyglądu takich obrazków i opisów, to tu się nic nie zmieniło. Tak... powiększyłam miejsca na zmówienia. Jednak w zamian proszę o cierpliwość osób które zamawiają. Od teraz także będzie dokładna kolejność zamówień.To jest... będę robiła pracę po kolei, tak jak były zamawiane. Czas na oddanie pracy, może być przeróżny. Ale mimo wszystko postaram się traktować to jako jeden z moich priorytetów, który nie dość, że mnie rozwija to i Was pewnie cieszy. Jeśli macie jakieś pytania względem tego tematu, to piszcie.

 

Lista zamówień:

 

1. Wolne

2. Wolne

3. Wolne

4. Wolne

5. Wolne

6. Wolne

7. Wolne

8. Wolne

9. Wolne

10. Wolne

11. Wolne

12. Wolne

13. Wolne

14. Wolne

15. Wolne

16. Wolne

17. Wolne

18. Wolne

19. Wolne

20. Wolne

 

Miejsc jest na tyle dużo, że chyba już wszyscy będziecię zadowoleni. A i ja będę się czuła bardziej konfortowo, wiedząc, że i obejmuje konkretna kolejność bez moich decyzji i że nie goni mnie wyłącznie presja, typu rysuj tylko to co ci każą. Kto siedzi w rysowaniu ten wie, że czasami pomysły przychodzą do głowy i po prostu trzeba je przelać na kartkę. Aha! Co do zamówień. Jedna dodatkowa zasada: Jedna osoba może złożyć maksymalnie trzy zamówienia na rysunki (przynajmniej w turze powyżej).

 

Na koniec mam do Was takie pytanie...

Gdybym miała dla Was narysować, kucykową wersję jakiejś sceny z bajki (Disneya, czy jakiejś innej wytwórni), to z jaką byście chcieli?

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Słuchajcie. Jest parę... nowości, o których pragnę powiadomić.

Pierwsza z nich to taka, że w moim życiu zaszło teraz wiele niezapowiedzianych zmian, które mogą mi jeszcze bardziej ukrócić wolny czas. Konkretnie rzecz ujmując wyprowadzam się do swojego pierwszego mieszkania. A co za tym idzie idę też do pracy, jak i przy okazji uczę się zaocznie psychologii. Oczywiście to wszystko nie znaczy ,że mnie w ogóle nie będzie i że cały ten temat i fandom idzie na bok, nie.  Będę musiała sobie dobrze na sam początek zorganizować czas.

Dobrze, opisałam co i jak, to teraz powiem co się z tymi rzeczami wiąże.

Otóż, pierwsze co, to muszę z przykrością powiedzieć, że prawdopodobnie cały temat związany z "Zamówieniami" będę musiała na jakiś czas wstrzymać. Na tą chwile dokończę te co mi zostały, a w przyszłości się zobaczy. Przykro mi z tego powodu, ale prawda jest taka, że źle się czuje gdy nie mogę pogodzić wielu rzeczy ze sobą i jednocześnie czas w jakim chciałam się zmieścić z daną rzeczą się wydłuża.

A skoro jesteśmy już ogólnie przy zamówieniach. Skończyłam właśnie kolejne zamówienie i prawdopodobnie jutro wstawię je do galerii.
Mam nadzieję, że się spodoba :) Little Light, przygotuj się ;)

Cóż... z moim nastrojem i samopoczuciem jest ostatnio dość kiepsko, chciałabym żebyście o tym wiedzieli. Dlatego jeśli ktoś z Was jest otwarty na rozmowę... to może śmiało do mnie napisać tu na forum lub na gg. Chyba... pisałam o tym już parę razy, ale... jeśli ktoś z Was zna... no nie wiem... jakieś poradniki, książki czy filmiki, które mogą jakoś pomóc w rysowaniu, typu... poradniki do perspektywy, cienii itp. Byłabym bardzo wdzięczna.

To tyle na tą chwile z mojej strony. Oczekujecie moich kolejnych prac, jak i sami podsuwajcie pomysły jeśli jakieś macie. Ja zawsze jestem otwarta na propozycję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ^^ Rozumiem :squee:

I Wielkie Dzięki za poradnik ^^ Obejrzę sobie dzisiaj do kolacji :fluttershy4:

Co do rysunku, to tak jak mówiłam, postarałam się, by było jak najlepiej :fluttershy5: Jutro się przekonasz :fluttershy4:

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej! :fluttershy4: W końcu udało mi się chwycić w swoje ręce aparat i zrobić zdjęcie :aj5:

Przejdę bez zbędnych ceregieli do informacji o rysunku. I tak za dużo nie mam do powiedzenia poza tym, albowiem... no wczoraj już dodałam jeden post z garścią informacji :fluttershy5:

A więc:

Z Góry Serdecznie Przepraszam za tło, która wyszło trochę kanciaste i dziwne. No... ale Ci co mnie jako tako śledzą, wiedzą, że dopiero zaczynam z tym zabawę i że wcześniej rysowałam same postacie zawieszone w powietrzu :twiblush: Też... nie do końca wyszedł mi efekt nocy, nie o to mi konkretnie chodziło, ale mimo wszystko mam nadzieję, że jakiś efekt moje wysiłki nad tym wszystkim dały. Będę musiała o tym przeczytać w wolnej chwili. Taka... w sumie śmieszna sprawa. Nie zgadniecie z czym miałam największe problemy. Nie, nie z postacią. Nie, nawet nie z tłem. Wiecie z czym? Uwaga! Z KSIĄŻKĄ :facehoof: Tak dobrze przeczytaliście: Z KSIĄŻKĄ :lol:
No, ale każdy ma jakąś swoją piętę Achillesa. Ogólnie jak zwykle starałam się z cieniami. Przy świeczkach postarałam się, by wypływał od nich blask, światło. Tak samo z księżycem. Wiem, że jeszcze dość fikuśnie cieniuje itd. Ale lepiej jakoś tam cieniować niż w ogóle nie dodawać żadnych cieni. A i tak pewnie w swoim czasie nauczę się robić to całkiem poprawnie  :fluttershy5: Szczególnie zależy mi na tym co TY o tym myślisz LittleLight :fluttershy3:  Bo to w końcu specjalnie na  Twoje życzenie :squee:

Okej. Ja chyba na tą chwile swoje powiedziałam, a więc czekam jak zwykle na Wasze komentarze i opinie :fluttershy5:

 

9b5194cb01.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ogólnie rzecz ujmując...

Ostatnio myślałam, że nie będę mieć za dużo czasu. I rzeczywiście nie miałam jego tyle co zwykle...

Ale! Jeśli ktoś z Was chciałby jakiś obrazek to mogę taką prośbę przemyśleć.

W tym momencie powoli kończę jeden z własnych rysunków i po nim postaram się zabrać za kolejne zamówienia... i twoje :fluttershy5:

Musisz mi tylko podać jakieś szczegóły.

A co do następnej osoby, za którą się wezmę... będzie nią... Po prostu Tomek.

Chciałam jeszcze powiedzieć na zakończenie:

Naprawdę cieszę się i jestem wielce wdzięczna dla tych co śledzą mnie na forum i... może nawet na deviancie, któż to wie. Dzięki Wam i temu fandomowi tak naprawdę wróciłam do tego hobby z dzieciństwa, które okazało się być moją pasją, której tak szukałam. Gdybym się postarała wszystko z pewnością wyglądałoby lepiej, mam na myśli szybkość i ilość dodawanych przeze mnie prac itp. No, ale mam w życiu można powiedzieć parę nie poukładanych spraw i potrzeba na nie czasu. Na szczęście rzetelnie przykładam się przy każdej pracy, by wychodziła jak najlepiej. I staram się rozwijać (jak na razie) w rysowaniu kolorowych taboretów :fluttershy4:

To tyle... czas na mnie zabrać się za jedną z prac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem w temacie mam zamiar dodać kilka nowości, a właściwie nawet staroci.

Tak się składa, że udało mi się znaleźć w jednej z szafek parę moich pamiątek.

Kilka rozbudowanych opowiadań, i parę artów za czasów, gdy jeszcze nie należałam do fandomu i pasjonowałam się wilczkami :fluttershy4:

Mam zamiar oprócz tych starych rysów dodać także szkic, który w tej chwili skończyłam i zamierzam jeszcze obrabiać.

Tym szkicem nie jest zamówienie, ale co do nich to już się za nie jeszcze w tym tygodniu zabieram.

Najlepiej jak po prostu będziecie dzisiaj śledzić ten temat, albowiem z tego co wiem nie można dodawać drugiego posta w przedziale czasowym 24 h od poprzedniego. A więc będzie gdzieś po 20 mały EDIT :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa uwaga :pinkie4:

Okej, udało mi się zrobić JAKIEŚ zdjęcia. Mówię jakieś, bo jak na tą chwile nie mam aparatu :octcry:

No... ale myślę, że mimo wszystko coś tam będzie szło z tego zobaczyć. Tak swoją drogą, mam jeszcze kilka innych starych rysunków, ale je może zostawię na kiedy indziej :aj5:

A więc:

Na wstępie mówię, w sumie taka ciekawostka o mnie z mojej strony. Kidy nie byłam jeszcze w fandomie MLP:FIM, wprost uwielbiałam wilki. Jako zwierzęta i jako ogólnie postacie, które można wykorzystać do rysunków czy opowiadań, a musicie wiedzieć, że było trochę i tego i tego. Te rysunki co zobaczycie, nie są absolutnie rysowane z głowy, żeby nie było. Tak jak teraz staram się sama co nieco tworzyć tak jeszcze kiedyś praktycznie opierałam się na rysowaniu z patrzenia i w ten sposób "kopiowaniu" tego co widzę. Ogólne pomysły na te arty pochodzą od jednej osóbki, którą swego czasu podziwiałam :rd6: Poza tymi trzema ogółem obrazkami wstawiam również jeden nad którym pracuje. Dla ciekawych podam jeszcze dwa linki, bo... dlaczego nie? :pinkiep: :

http://ariadog.deviantart.com/ - Adres do profilu tej osóbki, która mnie tak ujęła.

http://askvanillafluff.tumblr.com - I do ask'a na tumblrerze, który również mnie ujął i dla którego robię obecnie fan art'a.

 

Rysunki:

 

Dawne bazgrołki :derp2: :

0e5fc9989b.jpeg

 

20feaae6cd.jpeg

 

70e5a75874.jpeg

 

Aktualny "projekt":

451ee2cebb.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... w końcu ruszyłam swój tyłek i skończyłam poprzedni rysunek :yay:

Nie jest idealnie, szczególnie kolory nie są w 100%-ach takie same, ale... przynajmniej minimalnie jakoś to się prezentuje.

Plus! Mogę zabrać się za zamówienia :fluttershy4: Mam też parę pomysłów na swoje rysy, ale!... Najpierw zamówienia, które swojego czasu zaniedbywałam.

Mam pomysł również, by założyć temat z zamówieniami w dziale "Re-questy". Możecie się wypowiedzieć czy uważacie to za dobry pomysł. W końcu... to będzie dla Was. Oczywiście wiem, że ostatnio strasznie zwlekałam z zamówieniami, ale postaram się sprostać temu i ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Kto się na to piszę? :squee:

 

Rysunek:

934fc1f0e0.jpeg

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o rysowanie tych rzeczy o których napisałeś, to nie. To znaczy... jeśli by mi dać jakiś wzór na to, to może, ale przede wszystkim będę rysować OC'ki lub postacie z serialu z tłem lub bez. To się tyczy również jakiś zwierzaków z Equestrii czy też innych stworzeń, które występowały wciągu wszystkich czterech sezonów. W ostateczności mogłabym się zgodzić na jakieś humanizację czy anthro, ale z góry mówię, że nie obiecuje w tym przypadku, pewnych, dobrych efektów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koloruje? Hmm... chyba normalnie :twiblush:

A tak na serio, to po prostu robię to delikatnie i powoli. Pośpiech w kolorowaniu, to najgorsze co może być. Czasami to potrafi zająć sporo czasu, wiem coś o tym, ale widać, że jest to starannie zrobione. Fakt mam od jakiegoś czasu inne kredki, ale to raczej nie to. Widzę to patrząc teraz na stare rysunki. Być może to także wprawa.

Mówisz, że kredki to dla ciebie czarna magia? :NjdaT:

Dla mnie za to farby to czarna magia :twiblush: Jakoś trudno mi się przestawić. Kredki... cóż... są bardziej sztywne i stabilne, jeśli można to tak ująć :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolejne zamówienie gotowe, już od wczoraj, ale byłam trochę zmęczona i dopiero dzisiaj wstawiam to w tej galerii ^^:

http://mlppolska.pl/watek/10950-czarno-bia%C5%82a-czeka-na-wasze-rozkazy/

 

Jeśli chcecie, możecie dalej zamawiać swoje upragnione rysunki. Nie ma limitu miejsc, chodź jest jedna ważna zasada, że na jedną osobę przypada jedno zamówienie. Ta sama osoba może zamówić kolejne jeśli tylko skończę jedno. Co do rysunków typowo moje autorstwa, to jak na razie mam zamiar przynajmniej połowę z zamówień zrealizować nim zaczną typowo moje pomysły przelewać na papier. A mam już trochę pomysłów.

 

Wyczekujcie kolejnych aktualizacji i zostawcie komentarz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra. Mam parę nowych informacji dla tych, którzy śledzą to co robię.

1) Tak jak już napisałam w temacie z Requestami, zawieszam na jakiś czas działalność. Jeśli chcecie poznać powód i szczegóły wejdźcie na ten temat.

2) Zamierzam stworzyć jeszcze jeden temat w dziale z artami. Od niedawna zajęłam się rysowaniem na tablecie i przez jakiś czas będę tak na nim ćwiczyć. Dzisiaj powinien się pojawić w dziale do tego przeznaczonym nowy temat.

Ogólnie też chciałam nadmienić, że spotkała mnie dość ograniczająca w przyszłości wolną rękę sprawa. Otóż dostałam się na wymarzony kierunek studiów i to w szkole gdzie nieźle za to chcą kasę (psychologia, to niezłe zdzierstwo jeśli chodzi o pieniądze). Ale nie wyobrażam sobie iść na inny kierunek. Moi rodzice... nie macie pojęcia jak mi bardzo pomogli i finansowo i ogólnie spełnić to marzenie. Dlatego... hmm... w sumie to wszystko zależy teraz jak szybko będę materiał przyswajać. Być może będę miała troszkę czasu, gdy już rok szkolny się zacznie. Raczej ten wolny czas będzie w weekendy. W tygodniu raczej skupię się tylko na nauce, by sobie niczego nie zawalić i nie mieć tyłów. Sama jestem ciekawa jak to będzie z czasem. Biorąc pod uwagę, że mieszkam jak na razie sama w kawalerce. Ale myślę, że mimo wszystko zrobiłam dobrze. Przynajmniej pierwszy raz pójdę się uczyć czegoś co kocham <3

A zatem oczekujcie nowego tematu i nowych artów w nim. Linki do nowości będę również umieszczała tu, ponieważ widzę, że większa część z Was śledzi ten temat.

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hello again!

Szczególnie dla tych, którzy nie zdążyli zobaczyć posta w temacie z requestami.

Dzisiaj krótko. Zostawiam Wam jedną z moich nowym prac. A jeśli wszystko jutro w mieszkaniu i nie tylko ogarnę czasowo, to nawet zabiorę się już za kontynuację requestów.

No... a tutaj moja kolejna pracka. Pierwszy raz chyba zrobiona od początku do końca w JEDEN DZIEŃ. Tylko błagam... nie pytajcie ile mi to godzin zajęło. Powiem tylko, że dużo.

 

Sama pracka jest... no powiedźmy to głośno... shippingiem, który wystąpi w moim kolejnym fiku. Swoją drogą jeśli ktoś z Was śledził wpisy w temacie z jego pierwszą częścią, to teraz mówię, że plany na fabułe będą jednak inne, albowiem... widzę, że po prostu druga część byłaby bardzo podobna pod wieloma względami do pierwszej, a też wpadłam na pomysł jak napisać kontynuację w taki sposób, by była przyjemna i nie była kopią "Kindness and Loyalty". Osobiście mogłabym jeszcze powiedzieć, że nawet fajna nazwa dla tego shippu powstała: NiXie ^^ (połączenie Niki i Trixie). Coś jak TwiDash itp.

Okej, okej, to tyle. Po prostu... czekajcie na requesty.

Jak zwykle też czekam na Wasze komentarze, rady i konstruktywną krytykę.

 

Rysunek:

6ea35dc283.jpeg

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Heeej! ^^

Jakiś czas mnie nie było. Nooo dobra... może nie jakiś, a spory.

A ile się od tego czasu wydarzyło, mogłabym pisać i pisać, ale przejdę do najważniejszych informacji.

Wracam! Tak, wracam i zamierzam rozpocząć prace pełną parą.

Od czasu kiedy znikłam, co możecie też już wyczytać na moim profilu, dołączyłam do fandomu FNAF. No i... trochę na nim swojej pracy się dorobiłam.

Jeśli jesteście ciekawi, jej efekty możecie znaleźć tutaj:

http://blackywhitebreeze.deviantart.com/

No tak, ale wracam również do malowania kucyków i... nie tylko.

Postanowiłam zacząć jakby wszystko od nowa na forum. Zmieniłam nastawienie na bardziej pozytywne. Taaa... stąd Pinkie ^^ Teraz ona ma mi przypominać, by nie chodzić z głową skierowaną w dół. Zmiana nicku też czułam, że się przyda i zmieniłam na taki, który na tą chwile strasznie mi się podoba: Cynamonka :3

Będę przez to musiała zmienić odrobinę nazwę tego tematu, ale co tam! ^^ Warto było :3

Hej! Mam pomysł! Co wy na to, by złączyć siły i wymyśleć jakąś scenkę na kolejny art, hm?

Jeśli macię jakiś pomysł, O! Może być coś na walentynki. Tylko dajcie jakieś pomysły ^^ Wybiorę jeden, a może nawet kilka z nich :3

Ahhh... jak dobrze jest wrócić do aktywnośći tutaj. Trochę mi tego brakowało ^^

A więc... wielkie ponowne cześć! I czekam na Wasze odpowiedzi co do pomysłu i prac z ostatnich miesięcy, hejka!

Edytowano przez Cynamonka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Okej. Ostatnio dalej mnie bierze na tworzenie rysów związanych z FNAF, a więc dlaczego nie dać ich także tu do galerii, w końcu to też część mojej pracy.

Niech pomyślę ile mam tych nowych rysó...

...

Wiecię co?

Nie... dam ogólnie to co zrobiłam od mojej nieobecności tutaj. Przynajmniej szystko będzie w jednym miejscu.

Okej. Najpierw może parę z realiów MLP:FIM:

 

1) Pracka, a właściwie request dla dobrego kolegii. Stosunkowo niedawno. Musiałam mu zrobić jakiś prezent. Lubię robić prezenty :pinkie: :

skan1.png

 

2) Kolejny rysunek już należy do tych na których się uczyłam w miare dobrej obsługi tableta. Nawiązuje on do jednej z pierwszych scen mojego fika. Ahh... te kreski. Zrozumiecię jak zobaczycię moje "świeższe" rysunki.

 

58f2b32679.jpeg

 

3) To z kolei pierwszy mój rysunek na tablecie. Długo nad nim siedziałam, ale opłacało się. Kiedyś będę musiała zrobić Remake z nim. Taa... Foxy jest biedny. Musi się czuć bardzo samotny.

 

all_alone_____reupload__by_blackywhitebr

 

4) And next. Rysunek, który miał otworzyć mojego nowego aska. Ale przerwałam projekt. Muszę jeszcze dużo przeczytać o obsłudzę Paint Tool Sai'a. Poza tym zamierzam dodać do tego kilka innych postaci:

 

aurelia_s_askbox_open_by_blackywhitebree

 

5) O! A to rysunek, który robiłam dosłownie dwa dni temu. Na moim koncie na DA mam w opisie opis (masło maślane) tej postaci:

 

laura_ref_sheet_by_blackywhitebreeze-d8j

 

6) No i ostatni z ukończonych rysunków. Dodam jeszcze za chwile parę szkiców. Dosłowienie wczoraj skończyłam go, a właściwie dzisiaj bo było dobrze po 12 w nocy:

 

something_broken__rp_starter__by_blackyw

 

7) I... parę szkiców nad, którymi muszę przysiąść:

 

dorothy_the_broken_fox__traditional_art_

i_have_something_for_you__sketch__by_bla

fursona__but____not_my__sketch__by_black

your_hat____could_i_______sketch__wip___

because_you_are_with_me__sketch__by_blac

Uff... nigdy więcej tyle na raz :ivXRI:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...