Skocz do zawartości

Fandomowi twórcy


Recommended Posts

Takiego tematu jeszcze nie było a wiele osób słucha  muzyki tego typu. :cadancespin:

 

Moi ulubieni ;p

 

- Sim Gretina

 

-Dj Gestap

 

0DJ Echelon

 

-Pinkiepieswear

 

-Twitch

 

-MBAlpha

 

-Alex.s

 

-Assertive Fluttershy

 

- Living Tombstone

 

- Silva Hound

 

-Glaze

 

i wiele, wiele innych

 

Piszcie,dyskutujcie  i dodawajcie nowych,niewymienionych napewno posłucham. :djpon3:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...
 

- Mandopony. Jego ostatnia piosenka(i bynajmniej nie jest to Generosity) pobiła wszystkie inne. Kto zgadnie co to za utwór? :rainderp:

- The Living Tombstone. Jego remixy są hmm... oryginalne. Naprawdę fajne i odprężające, których zawsze słucham kiedy wybieram się jeden z moich 2-godzinnych spacerów xD

- Acousticbrony. Jeżeli ktoś zna Mando, zna też ich. Są to muzycy współpracujący z nim przy "piosenkach harmonii".

- Lavender Harmony. Wspaniała osoba. Przede wszystkim bardzo utalentowana. Ma wspaniały głos. Zawsze chętnie jej posłucham.

- Ponyphonic. Kto nie kojarzy Lullaby for a Princess? Jest to piosenka, którą każdy w fandomie powinien poznać.

- Eurobeat Brony. Luna i Discord to moje dwie ulubione tego twórcy. O ile Pan Chaosu bardziej przypadł mi do gustu jako remix, tak Luna bardziej podoba mi się w oryginale.

- Glaze. Znane Rainbow Factory. Jego chyba nie trzeba przedstawiać.

- Alex S. Jedyną jego piosenką jaką słyszałem była Party with Pinkie. Bardzo mi się ona spodobała. Myślę, że jak tylko znajdę trochę czasu to przesłucham też jego inne utwory.

- Assertive Fluttershy. Tu tak samo jak z Alex'em S. Boooring! była jedyną piosenką tego twórcy jaką usłyszałem. Trzeba przyznać, że jest naprawdę fajna.

- Aviators. Tak... Aviators... Friendship i Never Back Down to jedne z moich ulubionych fandomowych piosenek :P Cały czas ich słucham(No dobra. Cały czas to ja słucham You're Gonna Go Far Kid w wersji RD :rainderp: )

 

Tyle pamiętam. Jeżeli kogoś sobie przypomnę to dopiszę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

- Living Tombstone

- Mandopony

- Nicolas Dominique :lunaderp:

- Sonic Breakbeat

- Aftermath

- Wooden Toaster

- Prince Whatever

- Eile Monty

- dBPony

- Forest Rain

- Bronyfied

- Sim Gretina

- Alex.S

- Assertive Fluttershy

- Twich

- Pinkiepieswear

- Eurobeat Brony

- Ponyphonic

- Silva Hound

- KingSpartaX37

- Flaedr

- Aviators

i znając życie kogoś pominęłam...

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...