Skocz do zawartości

Recommended Posts

Proporcje są raczej na praktykę, czytaj "to powinno stać". Co do działu to nie wiem. Jak tu nie pasi to przeniosę.


Turoń, dzięki :) To jest w ogóle pierwszy pluszak jakiego robiłem w życiu, nie licząć techniki w podstawówce.

Będzie następna Fluttershy, dla kumpla i dla siebie robię Lunę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, ona ma grzywę z czegoś włosopodobnego! NO NARESZCIE! <3 (Tak Ukeś jest wielkim zwolennikiem grzyw które nie są uszyte z materiału). A tak właściwie to co to takiego (wełna czesankowa?) i jak to się zachowuje? W sensie, czy się rwie, czy raczej wytrzymałe dość itd. Ciekawa jestem~

 

A skoro pluszaki to postaram się coś podpowiedzieć czy poradzić, skoro i sama szyję :)

Jak dla mnie wygląda że jest z filcu, więc pierwsze co poradzę, to raczej inny materiał. Na prawdę :P Polar na przykład, nie jest drogi, ogólnie dostępny raczej, a na pewno milszy ^^ Albo jakieś krótkie futerko (ale z tym jeśli chodzi o kolory to potrafi być ubogi wybór).

Ogonek trochę dłuższy powinien chyba być, ale to drobiazg akurat. I może jakaś inna technika przy robieniu oczu? I ogółem zdaje mi się, że powinny być ciut mniejsze, no i proporcje ogółem trochę można poprawić, ale to nie problem ^^ Właściwie jakbyś miał jakieś konkretne pytania co do szycia pluszaków to możesz pytać, jakbyś chciał. Postaram się cośtam doradzić w wolnym czasie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...