Skocz do zawartości

kolorek

Recommended Posts

Jestem tu nowa więc proszę o wyrozumiałość.

imię: Cassy

Wiek: 20 lat

Rasa: pegaz

Płeć: klacz

Znaczek: złota moneta

Talent: świetnie radzi sobie z prowadzeniem interesów.

Cechy charakteru: na ogół jest miła, czasami gwiazdorzy, leniwa, potrafić być na zmianę zwariowana i poważna

Mieszka w: Ponyville

Rodzina

Matka : Yellow Rose

Ojciec: Winter Blast

Siostra: Sunshine

Historia zdobycia CM: Kiedy klacz była mała w mieście ogłoszono kasting. Jedna klacz miała zostać twarzą znanej gazety. Cassy udało się wygrać i nim się obejrzała była dzieckiem w świecie dorosłych. Na początku zrozumienie wszystkiego sprawiało jej wiele trudności ale z czasem załapała i szło jej bardzo dobrze. Kiedy zrozumiała że jej niezwykłym talentem jest prowadzenie interesów i zarządzanie na jej boku pojawił się znaczek.

Historia ogólna:

Jak wspominałam klacz od dziecka  była na ustach wszystkich,brała udziały w sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Praktycznie cały czas trafiała na okładki gazet.  niestety kiedy miała 17 lat została wyrzucona gdyż ,,za bardzo gwiazdożyła". Nie łatwo było pogodzić się jej z tym faktem ale w końcu przywykła i zaczęła szukać nowej gwiazdy na której mogłaby  się wypromować. Nawet jej się to udało ale niestety ona sama  się nie wybiła. Nie było tak źle bo klacz której pomogła w zrobieniu kariery została jej przyjaciółkom. znalazła ona dla Cassy pracę w okolicznym sklepie.

 

To tyle, mam nadzieję że się podobało. A na koniec macie kilka artów:

 

.

post-4297-0-10623000-1377775884_thumb.pn

post-4297-0-33304300-1377775895_thumb.pn

post-4297-0-19930400-1377775905_thumb.pn

post-4297-0-49864200-1377775912_thumb.pn

post-4297-0-39790300-1377775922_thumb.pn

post-4297-0-15182100-1377775954_thumb.pn

Edytowano przez kolorek
Link do komentarza

Historia nawet fajna i dość ciekawa. Powinnaś jednak napisać o niej nieco więcej. Dlaczego była na ustach wszystkich? Co konkretnie robiła dla tej gazety? Bo chyba nie trafiała przez wiele lat, na okładkę każdego numeru? Dopisz to i będzie cacy :fluttershy4:

Co mi się nie podoba: Wygląda jak przekolorowana RD i to się bardzo rzuca w oczy. Mieszka w Ponyville, miejscu niezbyt dobrym dla celebrytki, bo to w końcu dziura zabita dechami, ale niech będzie.

Link do komentarza

kiedy pierwszy raz ją rysowałam to użyłam takiego base

Instant hejt.

Z dwojga złego wolałabym obrazek z Pony Creatora obrobiony na szybko w jakimś edytorze graficznym lub własny, troszkę krzywy bazgrołek z kucem, niż tą potworną abominację, jaką jest gotowa baza. Toć nawet przerysy (ołówkowe i wektorowe) z serialu są lepsze od tego... tego czegoś.

Co do samego OCka:

- Ortografy w tekście. Wyłapałam tylko dwa ("gwiazdożyła" oraz początek zdania z małej litery), ale fakt faktem, wygląda to brzydko.

- Skąpy, nieco chaotyczny opis zdobycia CM. To samo tyczy się również biografii.

- Ponyville. Tak, to minus jak stąd do Beltegezy. Za dużo OCków mieszka w Ponyville lub Canterlocie, jakby nie można było wykorzystać istniejącej (Fillydelphia, Appleloosa, Manehattan) lub własnej miejscówki.

Poza tym... nie jest źle. Ma jakieś tam wady, nie strzela laserem spod ogona ani nie przyjaźni się z Mane6 i księżniczkami. Właściwie tyle mogę o tej postaci napisać - nie jest specjalnie pociągająca, ale i nie tragicznie wręcz zła. Po prostu sobie jest.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...