Skocz do zawartości

Dlaczego Fluttershy?


Shyness

Recommended Posts

Tutaj możecie napisać, dlaczego właśnie Fluttershy.

Za co ją lubicie?

Może za to, że opiekuje się zwierzętami i roślinami?

Może za to jak się zachowuje?

Może lubicie w niej głównie to, że reprezentuje element dobroci?

 

Tutaj możecie napisać dlaczego właśnie ona.  :fshug:

Link do komentarza

Umm...Ja bardzo cenię Fluttershy za...wszystko. Za jej dobroć i miłość do wszystkich zwierzątek. Jej natura i sposób bycia bardzo mi się podoba. Mimo delikatności i nieśmiałości potrafi przezwyciężyć strach i wszystko inne, co stanowi "barierę" do celu, aby pomóc pupilowi, czy jakiemuś kucykowi. Uwielbiam jej słodkość i czułość. Fluttershy to bez dwóch zdań najsłodszy, najlepszy (pod względem jej dobroci przede wszystkim) i najbardziej wyjątkowy kucyk, jaki stąpał po Equestrii.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bardzo lubię i często nawet utożsamiam się z Fluttershy z wiadomych względów - mam prawie taki sam charakter jak ona  :fluttershy4: . Tak jak Fluttershy jestem nieśmiały, cichy, spokojny i nie mogę patrzeć na krzywdę innych a w szczególności tych małych i bezbronnych.... Jestem też baardzo wrażliwy emocjonalnie, rzekłbym neurotyk - wszystko pasuje do charakteru Fluttershy ale szczerze - jestem z tego powodu bardzo dumny i nie zamierzam tego zmieniać  :yay:

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Dlaczego Flutter? Ponieważ.. również jestem nieśmiały, szczególnie jak poznaje się jakieś nowe osoby. Na szczęście w internecie tego nie widać :fluttershy5:

Jej miłość do zwierząt też jest świetną rzeczą, po za tym zazwyczaj posiadam spokojny charakter, ale zmienia się postać rzeczy jak ktoś mnie wnerwi.

Link do komentarza

Głównie za delikatność. Nie spotyka się dziś zbyt wielu ludzi z otwartym sercem, a to dosyć cenne i warte poszukania.

I za zachwyt. Ech, nie wiem, jak to określić, ale ona sprawia wrażenie wieczne zachwyconej światem.

Wydaje się też być bardzo czysta. Taka zupełnie nieskażona złem (pomimo, że czasem umie wybuchnąć).

No słowem urok osobisty i niespotykane dobro w najczystszej postaci.

Dodatkowo jest przesłodka. A kto nie lubi słodyczy?

Urocza jest i już.

  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ja lubię Fluttershy dlatego, że jest prawie podobna do mnie - obydwie jesteśmy nieśmiałe, ciche, delikatne, lubimy zwierzęta Jedyne, co nas różni to to, że ona potrafi się w odpowiednim momencie przełamać, wziąć sprawy w swoje rę... kopytka, a ja w większości przypadków nie. Jest w pewnym sensie moim autorytetem. No i jest przesłodka :fluttershy4:  

  • +1 2
Link do komentarza
  • 11 months later...

Fluttershy należy do moich ulubionych postaci z kilku powodów. Wymienię je punktowo. 

 

1. Jest po prostu słodka. Czy ktokolwiek da radę oprzeć się jej niewinności i subtelności? 

2. Ma bardzo ładny wygląd no i jest pegazem, a to moja ulubiona rasa. 

3. Lubi zwierzęta. Tak jak ja. 

4. Odcinki z nią należą do jednych z fajniejszych. 

5. Ma świetne inne wersje siebie jak Flutterb*tch i Flutterbat. 

6. Jest przyczajonym złem. Słodka i niewinna, ale kryje w sobie prawdziwego, brutalnego potwora. 

7. Pięknie śpiewa ;3 

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...