Skocz do zawartości

Quiz Wonderbolts! v2


Aretra

Recommended Posts

OFICJALNIE OFICJALNA PUNKTACJA

-

Akiria - 16 pkt.

GoForGold - 7 pkt.

plo1154 - 5 pkt.

Magiczna - 5 pkt.

Symphony - 3 pkt.

Hidoi - 2pkt.

Rainbow Dash ; ) - 2 pkt.

Sajback - 2 pkt.

WilkU - 1 pkt.

 

Nie, jeszcze nie będzie za 3 :P Nie tym razem, za proste.

 

Znów za 2 pkt.

 

ZAGADKA:

 

W odcinku "Sonic Rainboom", podczas pokazowego wylotu lotniczej elity, początkowo składającego się z dwóch rzędów. Jednym rzędem prowadził Soarin, a drugim - Spitfire. Kto, jakim rzędem prowadził z naszej perspektywy?

 

Edit: *Z powodu zbliżającego się końca, pytania, będą zadawane dość często.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tak, zgadza się.

 

Co Spitfire, powiedziała RD, po wykonaniu tornada z resztą pegazów, w odcinku "Hurricane Flutershy"?

 

Akiria - 16 pkt.

GoForGold - 7 pkt.

plo1154 - 5 pkt.

Magiczna - 5 pkt.

Rainbow Dash ; ) - 4 pkt.

Symphony - 3 pkt.

Hidoi - 2pkt.

Sajback - 2 pkt.

WilkU - 1 pkt.

Link do komentarza

Tak jest. Postaram się następnym razem NAPEWNO dać za 3 punkty, bo dawno nie było. Ale nie spodziewajcie się go szybko.

 

Akiria - 18 pkt.

GoForGold - 7 pkt.

plo1154 - 5 pkt.

Magiczna - 5 pkt.

Rainbow Dash ; ) - 4 pkt.

Symphony - 3 pkt.

Hidoi - 2pkt.

Sajback - 2 pkt.

WilkU - 1 pkt.

 

Tak, znowu dwa punkty.

 

Spitfire, zawsze pokazuje się w stroju Wonderbolts, razem z Soarinem.

PRWDA CZY FAŁSZ?

Link do komentarza

W ostatnich miesiącach, najwięcej punktów zdobyła Akiria! Ona więc dostaje nagrodę. Przypominam, że nagroda jest przechodnia i za jakiś czas, powinna ruszyć kolejna tura(czasami z powtarzającymi się pytaniami z pierwszej tury, ale myślę, że nikt nie będzie przeglądać wszystkich stron quizu, by odnaleźć odpowiedź), która zadecyduje, czy Akiria zachowa nagrodę, czy zyska ją ktoś inny. Gratulację!

Link do komentarza
  • 5 months later...

Zauważywszy tragiczną śmierć quizu postanowiłam (za zgodą Sosny i Elfki) reaktywować go. Potrzebowałam trochę czasu, żeby przygotować kilka pytań na zapas i nareszcie mogę ogłosić rozpoczęcie nowej edycji quizu!

Ta edycja trwać będzie do końca lipca.

Na odpowiedzi będę czekać najwyżej 5 dni - jeśli do tego czasu żadna się nie pojawi będę zmieniać pytanie.

Za odpowiedzi można będzie dostać od 1 do 3 lub, przy wybitnie trudnych pytaniach, 4 punktów. Przy niektórych pytaniach pojawią się "bonusy" - za podanie odpowiedzi bonusowej będzie można dostać dodatkowy 1 punkt. Ilość punktów za dane pytanie będę podawać w nawiasach przy pytaniu. Punkty dostaje osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie.

 

Dobra, koniec tego zanudzania - czas na pierwsze pytanie!

Ile razy Wonderbolts pojawiają się w finale 4 sezonu? Bonus: w jakich sytuacjach? (2+1)

 

(Coby nie było wątpliwości: pozwolenie na używanie koloru posiadam.)

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza

Pojawiają się 4 razy podczas kwalifikacji na igrzyska w odcinku  Rainbow Falls, można zobaczyć jak wyglądali dawni Wonderbolts w odcinku  Testing Testing 1, 2, 3, Brali udział w zawodach w odcinku Equestria Games i w ostatnim odcinku Twilight's Kingdom Tirek kradnie im lot

Edytowano przez Magus
Link do komentarza

No cóż, w takich razach do Magusa trafiają 2 pkt, ponieważ pominął on pojawienie się Wonderbolts podczas piosenki kończącej odcinek (kiedy to tęcza przyjaźni odwiedziła wszystkich, od których mane 6 dostało klucze).

 

Aktualny stan punktacji:

Magus - 2pkt.

 

Czas na drugie pytanie!

Jak nazywał się pierwszy dowódca Wonderbolts? (2)

Link do komentarza

Plująca Ogniem, Ciastożer, Atramentowa Chmurogrzywa, Mistycznolot, Pierwszy Alicorn, dwóch ogierów, co wyglądało jak bracia oraz coś, co udawało Kapitana, ale nim nie było. Ach, i Śmigająca Stopa.

 

Czyli... z tego co pamiętam, byłoby sześcioro klaczy i troje ogierów.

 

(sprawdza, czy o kimś zapomniał...)

 

Hahah! Przegrałem!

Link do komentarza

Czas najwyższy na kolejne punkty i kolejne pytanie.

Bestiariusz dostaje 1,5 punktu, gdyż podał poprawną ilość klaczy, jednak błędną ilość ogierów. Całkowicie poprawna odpowiedź to 6 klaczy, 5 ogierów.

 

Aktualny stan punktacji:

Magus - 2pkt.

Bestiariusz - 1,5pkt.

 

Dlaczego Soarin i Spitfire nie pochwalili RD za złapanie napoju na Gali? (2)

 

Ogłoszenie parafialne

Od jutra do niedzieli prawdopodobieństwo pojawienia się mojej odpowiedzi w tym temacie drastycznie maleje z powodu mego wyjazdu do różnych zapadłych dziur. Być może uda mi się raz czy dwa zerknąć na forum, jednak nie liczyłabym zbytnio na to - następnego pytania spodziewajcie się za tydzień.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...