Skocz do zawartości

Bezsenne rysunki Insomnii.


Insomnia

Recommended Posts

Hej!

Postanowiłam iż będę wrzucać co jakiś czas moje karykatury by dzięki waszym opiniom i krytyce rysować lepiej oraz wiedzieć co muszę poprawić! Mam nadzieję, że mi pomożecie :squee:

Celestia narysowana długopisem

24gkqwo.jpg

Celestia narysowana ołówkiem (inna grzywa)

2zjfaer.jpg

Kolejna Celestia

2h3scgh.jpg

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karykaturami bym tego nie nazwał. Bardzo ładnie wychodzą Ci oczy. Ta druga Celestia ma grzywę jak Luna, ale i tak jest ładna. Najładniejszy jest trzeci rysunek. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie krótko, ale do rzeczy.

1) Żeby nie narysowana "na odwal" grzywa i źle umiejscowiony róg, to obrazek byłby nawet przyjemny dla oka.

2) Widzę, że nie tylko grzywa, ale korona też inna... Poza tym, ona wygląda jak Kredens.

3) Tu widzę że się najbardziej przyłożyłaś. Ale błędów i tak nie uniknęłaś, bo róg jest krzywy, pyszczek za krótki i oko za duże.

 

Skończyłam. Zmęczenie mi nie pozwala dostrzec więcej szczegółów do poprawki.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza seria:

W pierwszym rysunku wrażenie zrobiły na mnie oczy, Naprawdę bardzo ładne. Na połączeniu głowy z szyją można by zetrzeć kawałek kreski. Ale  czasu nie cofniemy.

Drugi rysunek, jest trochę mało wyraźny ale to już kwestia ołówka. 

Trzeci rysunek zrobił na mnie niemałe wrażenie, jest po prostu super. Najlepiej wyszły oczy razem z całą głową, 10/10. :aj5:

 

Druga seria:

Pierwszy też robi niemałe wrażenie. Jedyny minus to tynie nogi, Ale jest naprawdę dobrze. 

 

Luna na drugim też niczego sobie, Tylko też pozostaje kwestia ołówka. 

 

Reasumując: 

Są małe błędy ale gdybym miał je wytykać to bym musiał przesiedzieć cały dzień na swoimi pracami, dużo liczenia. 

 

Jedyna uwaga:

Kup ciemniejszy ołówek, albo czarną kredkę. 

 

Coś czuje że rysowanie w zeszytach od nowego miesiąca będzie podstawą fandomu  :rainderp:

 

(sorry za ewentualne błędy) 

Edytowano przez WilkU
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Oświadczam, iż od dzisiaj będę od czasu do czasu wklejała moje komputerowe karykatury zrobione myszką ponieważ nie wiem gdzie kupić tableta graficznego :derp6:

Po kilku próbach nareszcie (prawie) udany rysunek mojej OC'ki

shpng_nsnwane.png

Teraz gimpowa wersja.

Shimeyenf_nsnwaew.png

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Fajnie ci w gimpie wychodzi.

Masz deviantARt-a?

Ja mam tablet graficzny i kupiłam go kiedy mało rysowałam na komputerze. Uważaj to nie jest takie łatwe. Mogę jeszcze wspomnieć że wielkość nie ma aż tak dużego znaczenia. Na początku radzę kupić jakiś mały tani tablecik a potem coś lepszego. Ja mojego Bamboo prawie nie używam, niestety a wydałam na niego ok. 800 zł. ( wielkość zbliżona do kartki A4)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ci w gimpie wychodzi.

Masz deviantARt-a?

Ja mam tablet graficzny i kupiłam go kiedy mało rysowałam na komputerze. Uważaj to nie jest takie łatwe. Mogę jeszcze wspomnieć że wielkość nie ma aż tak dużego znaczenia. Na początku radzę kupić jakiś mały tani tablecik a potem coś lepszego. Ja mojego Bamboo prawie nie używam, niestety a wydałam na niego ok. 800 zł. ( wielkość zbliżona do kartki A4)

 

Gdzie można kupić taki tablet? 

Pytałam w MediaMarkcie ale powiedzieli, że tam czegoś takiego nie ma co bardzo mnie zdziwiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...