Skocz do zawartości

[EVENT] [Pytania] Zapytaj... Alternatywną Twilight!


Kirara

Recommended Posts

Dołączona grafika

Tak jest moi drodzy!
Pora na kolejny event! Tym razem do Equestrii zawitała "Alternatywna Twilight", nasza ulubienica z alternatywnej wersji świata!
Czym on się różni? Czy pada tam czekoladowy deszcz, a panem świata jest Discord rządzący do spółki z Chrysalis?

Nie wiem! Ale macie jedyną i niepowtarzalną szansę zapytać o to Twilight Sparkle!

Zastrzeżenie - zadawajcie maksymalnie TRZY PYTANIA!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem... 1. Czy w swoim świecie też jesteś oczytaną bibliotekarką, i sympatyczną mądralińską klaczą jaką znamy ? 2. Dlaczego powiedziałaś ''jak księżniczkę Lunę kocham'' ? Czyżby to ona rządziła u ciebie niczym Celestiia ? 3. A jak skrzywdziłaś pierwszą Twilight to lepiej uważaj, bo jak zrobię wjazd do biblioteki to będzie źle. I bynajmniej nie dla mnie.... No właśnie... czemu tak brutalnie postąpiłaś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałaś kiedyś nad obaleniem władzy i rządzeniem krainą? Co z Royal Sisters? Co z Candance? Czy masz dziadka, albo spotkałaś ostatnio kogoś, kto dał ci dziwną substancję do wypicia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy alter ego osoby z naszego świata w Twoim alternatywnym świecie byłoby swoim alter ego :P ??? (wtf ... o co ja pytam O.o ... xD) 2. Jakim sposobem i w jakim celu znalazłaś się w naszym świecie (bo chyba nie tylko po to aby po odpowiadać na nasze pytania ..... xDDD :P) 3. Lubisz pierogi ( :facehoof: ) ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co tam u alternatywnego Gummy'ego? 2. Ja przedostałaś się do TEJ Equestrii? Za pomocą magii? A może jakiegoś teleportu? 3. Słyszałaś coś może o WiPRSzSnG (Wielkim i Potężnym Różowym Słoniu z Serem na Głowie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...