Skocz do zawartości

Podziel się zainteresowaniami!


Gość

Recommended Posts

Witam :) Chciałam napisać ten temat, by i z Wami podzielić się pewnymi rzeczami ;) Otóż, od już dłuższego czasu prowadzę na naszej klasie pewnego rodzaju muzyczny profil. Co na nim robię? Dzielę się tym co znajdę z pozostałymi bronies i pegasisters :) Już całkiem duża kolekcja kawałków się uzbierała ^^ Nie wiem dlaczego, ale dzieląc się tym co znajdę i tym samym pomagając innym odkryć nowości, których nie znali, czuję się spełniona :) Nasz fandom jest jednym z  tych największych jakie istnieją i można w nim znaleźć multum twórczości, za którą osobiście przepadam.

 

Właśnie dzisiaj postanowiłam oprócz profilu muzycznego, stworzyć i plastyczny, gdzie dzielę się artami, wektorami, tapetami itp.

Ciekawskich, którym podoba się ten pomysł i chcą sami poodkrywać różne "smaczki" fandomu zapraszam na oba profile:

 

1) Muzyczny profil Octavi i Vinyl

2) Plastyczny profil Blossomforth

 

Pewnie niektórych zawiodę mówiąc, że profil jest na portalu nasza-klasa, ale... no nic nie zrobię.

 

Link do komentarza
  • 7 months later...

Sporo mam zainteresowań. Obecnie najbardziej wciągnęłam się w MLP i Wiedźmina, ale poza tym jeszcze lubię anime i śmiało mogę nazwać się Otaku. Interesuję się też wszelkiego rodzaju zjawiskami paranormalnymi, głównie jednak duchami, zjawami i demonami. Uwielbiam fantastykę. Z bardziej przyziemnych tematów to mocno interesują mnie zwierzęta ich zwyczaje i zachowania. Lubię też poczytać, czasem coś narysować albo napisać. 

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...