Skocz do zawartości

[1.6.4] [Techniczny/Fabularny/FB/RP] DerpCraft


Beton

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

W dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy paczkę modów. Oprócz aktualizacji większości modów do najnowszej wersji, dodaliśmy także nowe: Chisel oraz CustomNPCs.

W przypadku problemów z uruchomieniem Minecrafta, należy usunąć folder „.asielauncher”.

 

Krótki opis jak to zrobić:

 

Windows:

Wchodzimy do folderu C:\Użytkownicy(Users)\Nazwa_użytkownika\

znajdujemy w nim katalog „.asielauncher” i usuwamy go.

 

Linux:

Wchodzimy do katalogu domowego i usuwamy z niego folder „.asielauncher”.

 

 

Pozdrawiamy i życzymy miłej gry. ;)

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Dzisiaj otwarta została oficjalna strona DerpCrafta. Będziecie mogli znaleźć na niej najświeższe wieści z serwera, wraz z informacjami o nadchodzących eventach. Na stronie znajduje się także między innymi dział poradników, oraz galeria zdjęć. W przyszłości planujemy rozbudowę strony o więcej funkcjonalności.

 

Link do strony: http://www.derpcraft.pl/

Edytowano przez Beton
Link do komentarza

Drogi Betonku, możesz mi powiedzieć, co to za mody na sierp i piłę tam macie?

 

Sierp i piła są z Project: Red. Ten mod korzysta z Forge Multipart, więc trzeba uważać, bo jego instalacja może negatywnie wpłynąć na działanie innych modów.

Link do komentarza
Z dniem dzisiejszym rozpoczęla się wymiana Chunk Loaderów na wersję z moda Dimensional Anchors. Działają one wyłącznie gdy gracz jest zalogowany oraz wymagają paliwa do działania. Usunięciu ulegają także Strongboxy.
W ciągu najbliższych paru dni, należy wystawić wymienione przedmioty w skrzyni blisko drzwi wraz z tabliczką informującą o ich zwrocie. Administracja wymieni je na materiały, jakie potrzebne były do ich utworzenia.
W dniu 23.02 (niedziela) o godzinie 23:59, wszelkie niezwrócone Strongboxy i Chunk Loadery (nie dotyczy Dimensional Anchors), zostaną usunięte z serwera.
Edytowano przez Eivel
Link do komentarza

Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym zakończyliśmy przenosiny serwera na nowy hosting. Mamy nadzieję, że dzięki temu serwer będzie stabilniejszy, a co z tego wynika, gra na nim stanie się przyjemniejsza. :)

Edytowano przez Beton
Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Trochę pograłem, trochę posiedziałem.

Ogólnie na plus, prawie nigdy nie ma lagów(nie cierpię), sam serwer stabilny i mody w nim udostępnione są sprawne = można sobie umilić trochę czasu :D

Stabilny? To jakaś nowość :-]  Ale prawda że już dawno tam nie byłem.

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
  • 1 month later...

1. Czy masz najnowszą Javę? Jeśli nie, to zaktualizuj.

2. Spróbuj usunąć folder .asielauncher z katalogu użytkownika i uruchomić launchera na nowo.

3. Upewnij się, że launcher ma uprawnienia do modyfikacji plików w katalogu użytkownika (możesz w razie czego uruchomić jako administrator).

4. Sprawdź, czy nie ma problemu z łącznością launchera z serwerem. Mieliśmy już sytuację, że gracz miał podobny problem.

 

Jeśli błąd będzie się powtarzać, to pomyślimy dalej.

Link do komentarza

1. Mam najnowszą Jave, dbam o aktualizacje aplikacji.

2. Folder usunięty, to samo.

3. Uruchamiam jako administrator, nic nie daje (leci screen)

4. Nie ma, wszystko ładnie łączy, sprawdzałem na firewallu (nawet go wyłączyłem). Błąd z tego co popatrzyłem polega na tym, że launcher nie potrafi czegoś rozpackować (repackować? ~ repacking error)

2PVODZP.png

Link do komentarza

Zarejestrowałem się na derpcrafcie, pobrałem launchera, ale jak go włączam(tzn:uruchamiam i się loguję) on znika i żadne okno z minecraftem się nie otwiera. Mogę się dowiedzieć czemu tak się dzieje?

 

1. Podaj parametry komputera i wersję systemu operacyjnego.

2. Sprawdź czy masz aktualną wersję Javy.

3. Sprawdź czy generują się crash-reporty (user/.asielauncher/DerpCraft/crash-reports/), jeśli tak to wyślij mi je na email, albo PW.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...