Skocz do zawartości

Pandora Hearts Quiz


Krulig

Recommended Posts

Tak...nie mam nic innego do roboty,a chciałbym też się się upewnić,czy nie jestem przypadkiem jedyną fanką tej mangi/anime na całym forum.

 

Więc pytanie pierwsze:

Jak jest nazywana siostra bliźniaczka Alicji?(podpowiem,że narodziła się ona w Otchłani.)

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YAY!Czyli nie tylko ja wiem to wszystko!Przy okazji...radzę przeczytać mangę bo jest 100 razy lepsza ^.^

Dobra dalej...

Co chciał zrobić OZ kiedy znalazł Alicję martwą w stuletniej przeszłości?

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnio zaczęłam obczajać, gdzie mogłabym kupić. Niedługo też jadę do empiku, choć nie jestem pewna, czy tam będzie. Pandorę Hearts zaczęłam oglądać jakiś miesiąc temu. Ostatnio jednak miałam więcej czasu i w cztery dni obejrzałam całą resztę do końca, bo skończyłam chyba na 7 odcinku.

 

Kurczę... niezbyt dobrze pamiętam. Chyba chodzi o to, że po zobaczeniu jej martwej, chciał zniszczyć jej wspomnienia - wszystko, o czym Alice chciała zapomnieć. Tyle że oni, czyli Gilbert, Break, Oz, znajdowali się właśnie w jej wspomnieniach, gdyby świat się sypnął, zniknęliby i oni.

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Oh~ Nareszcie odpowiedź(tak,pamiętałam o tym quizie).Xena-nyan trafiła.(a co do Echo to Zwei "przejęła" jej ciało)

 

Ano...uwaga teraz z rozdziału 89.

Kto nadał Zwei(Noisy) imię i dlaczego?

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...