Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ogólnie wszystkie zdjęcia są fajne :)

Ja też coś dodam:

Dołączona grafika

Jakoś wolę te bez uszek, rogów i skrzydełek... Ta AJ zacna, ale nie przemawia do mnie. Jakoś nie czuć w niej tej epyldżekowości (nauczyłam się czytać dzięki gazetce na meecie ^^).

Zgadzam się z tobą :)

Link do komentarza

aziz, to jest facet, prawda?

proszę powiedz, że to facet :D

Wydaje mi sie, że facet - po pierwsze ma bardzo chłopięce rysy twarzy i kształt głowy [nie "męskie" - wg mnie to on nawet się jeszcze nie goli], brak czegokolwiek w przestrzeni cyckowej, włosy wyglądające jak peruka [w dodatku obsunięta - zobaczcie jakie niskie czoło musiałaby mieć ta osoba]... Facet :P

Wszystkie te cosplaye sa super! Nie podoba mi się tylko te ciągłe pokazywanie ciała - to nie w stylu AJ.

Sama bym chciała zrobić sobie cosplay Twilight, jako że mam czarne włosy i grzywkę, moge przebrać się tylko za tego jednego kucyka ;)

Link do komentarza

Pinkie Pie i Applejack. Fajnie ze sobą wyglądają.

Dołączona grafika

I na deserek...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

wyedytowałem posta, bo się obrazki nie wyświetlały, następnym razem na obrazku rób "kopiuj adres url", bo potem mnie ściana tekstu w poście zabija. poza tym pierwsza AJ miodzio ;) bob

Link do komentarza

Jak ja lubię oglądać cosplaye (czy jak to się inaczej odmienia)

Dołączona grafika

Ta pani ma bardzo ładne oczy i ogólnie jest cała bardzo ładna... tylko ma chyba czegoś za dużo na twarzy (jakiegoś fluidu czy innego czegoś), no chyba, że to wina światła...chyba się nie znam.

Dołączona grafika

tył Applejack i Applejack odwrócona:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

a to jest w sumie ciekawie zrobione

Dołączona grafika

z lassem, jest takie nawet bardzo mru.

Dołączona grafika

I to z tego co zorientowałam jest pan przebrany za AJ, więc bez twarzy wygląda lepiej.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...