Skocz do zawartości

Pomożecie wymyślić imię?


Rishu

Recommended Posts

Tak, jest przerobiona. A co? nie wolno? Poza tym to że jest przerobiona nie oznacza że jest od razu kompletnie do bani czy coś.

 

Niby tak, ale na potrzebę pozytywnego odbioru postaci wypadałoby przygotować coś oryginalniejszego, niż przekolorowany obrazek. Tym bardziej, że artysta, który wykonał tenże obrazek, jest dość znany. W przypadku braku zdolności artystycznych w tej dziedzinie można było poprosić kogoś z tego forum o narysowanie Twojej OC. (oczywiście, przed publikacją) Jest tu wiele osób, które rysują kucyki na zlecenie, więc nie powinno być z tym problemów.

  • +1 1
Link do komentarza

Kapuję o co biega ale nie będę nikogo prosić o narysowanie mi tego OC bo mi się właśnie taki podoba a znając życie jak ktoś mi narysuje to zawsze wyjdzie trochę inaczej.Poza tym jestem pewna że lepiej jest oglądać tą przekolorowankę niż mojego bazgroła. A tak poza tym nie jest do końca przekolorowana bo zmieniłam trochę fryzurę i dorysowałam koronę

Edytowano przez Rishu
Link do komentarza

Nazwij ją 

RECOLOR!

....a teraz do rzeczy....nie niemożna ..to tak jakbyś Ty osobiście dybała miesiącami przy jakimś ważnym referacie do szkoły ,a ja po prostu bez żadnego wysiłku skopiowałabym go ...bo co wolno? Nie ...niewolno o to jest karalne ...rany powinno być jakieś poważne posiedzenie na temat kradzieży cudzych prac...bo tutaj sytuacja jest skandaliczna na tym forum. 

 

​Postać nie jest do bani tylko Twoje żałosne nastawnie....sama twórz od podstaw swoje projekty ...a nie zachowuj się jak pasożyt.

No_Recoloring__Stamp_by_AdventureIslands

Edytowano przez OttonandPooky
  • +1 2
Link do komentarza

No dobra, to skoro nie wolno to podaj mi linka do profilu twórcy lub jakiejkolwiek strony gdzie mogę do niego napisać. Jeżeli przerobienie jakiego obrazka to serio tak ogromniasty grzech to chętnie go przeproszę. 

Co? Jakie rozkazy! Hahahaha skopiowałaś obrazek? To wysil się i sama znajdź źródło do oryginału!  :evilshy:

 

Twórca pewnie będzie miał Ciebie pewnie głęboko gdzieś (de fakto on nie jest z Polski, bo kiedyś odwiedzałam jego profil)...jednak to nie oznacza ,że masz prawo przerabiać jego prace.

Moja rada...zamiast żerować na innych ...naprawdę zrób coś indywidualnego.

  • +1 1
Link do komentarza

Ajć.Widzę,że wszyscy się przyczepili.Imienia nie podam bo sama mam problemy(ewentualnie Dark Alice [wymysł na poczekaniu]).Jestem tu by ci doradzić w sprawie tworzenia OC.Przede wszystkim: Nie ściągamy pomysłów innych.Można się wzorować,jednak dodać jakiś widoczny element(a lepiej kilka elementów),które zrobią,że OC jednak jest trochę oryginalna.ale nie ściągamy całego pomysłu.Dla mnie jest to jak po prostu kradzież.Rzecz druga:Nie powinien to być jakiś kuc-demon lub boski alicorn,który ogonem potrafi góry przenosić.Najlepiej by był to zwykły kucyk,oraz nie powinien być alicornem(wiem z własnego doświadczenia).Może mieć oczywiście jakąś wyróżniającą zdolność (np. weźmy RD i jej "super" szybkość).3:Nie robimy recoloringów.Wpisz na dA Pony base i poszukaj obrazka,którego szukasz,odpal Painta/Gimpa lub co tam masz i dorysuj to co trzeba,ale ja wolę kiedy się ktoś postara i wykona cos samodzielnie na kartce.

Na razie tyle mam do powiedzenia.Żegnam.W razie wątpliwości zapraszam na PW.

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...